Szanowna Komisjo Spraw Frakcyjnych,
Na czarną listę KSF zostałem wpisany 19.09.2023 z powodu odwalania w trakcie czynnej służby, niegodnego reprezentowania frakcji oraz udostępniania haseł na kanały frakcyjne osobom trzecim.
Zdaję sobie sprawę że moje zachowanie w tamtym momencie było nieodpowiednie: Utrudniało grę innym graczom oraz w średnim świetle stawiało wizerunek SAMD, jak i całego serwera.
W dalszym ciągu żałuje tego co zrobiłem i gwarantuje że taka, ani podobna sytuacja z mojej strony się nigdy nie powtórzy, chciałbym też jeszcze raz bardzo przeprosić graczy jak i administrację którym uprzykrzałem w tamtym czasie życie.
Moim zdaniem od unbana na serwerze można zobaczyć poprawę mojego zachowania; Należę do SAAF, jestem członkiem akademii batalionu medycznego, jak i sił specjalnych, gdzie udzielam się w miarę aktywnie: np. podczas ostatniej akcji powodziowej.
Myślę że po roku od tej sytuacji zdążyłem zaprezentować się na tyle dobrze abyście byli zdolni mi zaufać oraz dać drugą szansę.
Z poważaniem Rafi115.
PS. linki do poprzednich wniosków.