Szanowna Komisjo Spraw Frakcyjnych,
Piszę ponownie apelację w związku z wpisaniem mnie na czarną listę Komisji Spraw Frakcyjnych za odwalanie na służbie SAMD.
Na ww. listę zostałem wpisany 19 września 2023 roku, przepraszam za błąd w poprzednim wniosku.
Zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie było nieodpowiednie oraz jak już pisałem żałuje tego, i wyciągnąłem wnioski.
Od ostatniego wniosku grałem trochę na serwerze i tym bardziej obudziła się we mnie chęć odgrywania RP jako członek frakcji.
Uważam, że zasługuję na drugą szansę, aby udowodnić, że jestem godnym członkiem społeczności serwera.
Z poważaniem Rafi115.
PS. Link do poprzedniego wniosku