Skocz do zawartości

PAMPAM

Gracz
  • Postów

    194
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PAMPAM

  1. OMG JAJECKI DAŁ MI REAKCJE #HAKARIRIRI 
    image.png

    1. mean*
    2. bleood
    3. mikrolud

      mikrolud

      To ja też dam 

      ½ szklanki mleka lub wody (125ml) 3 kopiate łyżki kakao 1,5 szklanki cukru (300g) 250g masła lub margaryny 4 jajka 1,5 szklanki mąki pszennej (225g) 2 łyżeczki proszku do pieczenia
      1.Mleko (lub wodę), kakao i cukier przełożyć do garnka i mieszając, zagotować. Do gorącej masy dodać masło i mieszać , aż się rozpuści. Pozostawić do ostygnięcia.
      2.Mąkę wymieszać z proszkiem do pieczenia. Odstawić na bok.
      3.Jajka sparzyć wrzątkiem. Oddzielić żółtka od białek. Białka ubić na sztywną pianę. Odstawić na bok. Żółtka wmieszać do ostygniętej masy, trzepaczką lub mikserem. Odlać pół szklanki masy. Ostawić na bok. (Będzie to polewa). Trzepaczką (lub mikserem) wmieszać mąkę z proszkiem. Na końcu wmieszać delikatnie szpatułką pianę z białek.
      4.Dno tortownicy o średnicy 26cm wyłożyć papierem do pieczenia, a następnie zacisnąć obręcz. Ciasto przełożyć do formy.
      5.Piec w nagrzanym piekarniku ok. 45 minut, do suchego patyczka, w temperaturze 180°C, grzałka góra- dół. Pozostawić do ostygnięcia.
      6.Ciasto polać odłożoną polewą. (Gdyby polewa była za rzadka, należy włożyć ją na chwilę do lodówki, aż lekko zgęstnieje).
       
       
       
  2. Czyli przyznałeś się teraz że "kampiłeś" na moje auto? I tutaj się nie zgodzę, ponieważ auto nie stało powyżej 3 minut tylko równe 3 minuty.
  3. Mhm, na dowodzie widać równe 3 minuty, czyli mogę stwierdzić ze oczekiwałeś aż upłyną te 3 minuty i wtedy odcholowałes? edit: Napisałem Ci o tym dowodzie jak świeżo co wsadziłeś mojego Schaftera, ponieważ widziałem jak odjeżdzałeś z pp, czyli mogłeś zjechac na pobocze i iść S2 w celu wysłania dowodu mi na prywatną wiadomosć.
  4. Nick funkcjonariusza: @SenX Data i godzina zdarzenia: 13:00 Pełen opis sytuacji: Poprosiłem kadeta @SenX o dowód z odcholowania mojego pojazdu, policjant stwierdził że nie musi mi dawać dowodu po czym zablokował pm. W arogancki sposób stwierdził, że nie musi mi dawać dowodu. Dowód, który to potwierdza całe zajście: >> SenX [342]: poproszę ss z schaftera ✔ Wyjąłeś pojazd id 116047 z parkingu policyjnego za kwotę 300.00 PLN. << SenX [342]: nie musze ci nic wysylac >> SenX [342]: musisz >> SenX [342]: czy skargę wolisz? << SenX [342]: mozesz sobie napisac odrzucona skarge << SenX [342]: jak chcesz >> SenX [342]: Poproszę ssa >> SenX [342]: w tym momencie ✘ Gracz przyjmuje wiadomości tylko od grona swoich znajomych. - Powód: S1 Ja, DK|Ksiek... zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. Powiem tak, te oferty to nawet nie jest fajny start. Dalej!
  6. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 645 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Los Santos dzielnica Rodeo Cena: oferty / mozliwa wymiana SS’y: Sposób kontaktu: forum/gra Coś od siebie: Witam wystawiam na forum mój dom w LS, jest to można powiedzieć willa. Dużo miejsca idealny na fajną kolekcję! Zapraszam do składania ofert pod postem. Jak oferty nie będą zadowalające to dom zostaje u mnie.
  7. @DK|Adracz45.kkk @K_R_U_K_ 2 jajka minimajka
  8. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 645 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Los Santos dzielnica Rodeo Cena: oferty SS’y: Sposób kontaktu: forum/gra Coś od siebie: Witam wystawiam na forum mój dom w LS, jest to można powiedzieć willa. Dużo miejsca idealny na fajną kolekcję! Zapraszam do składania ofert pod postem. Jak oferty nie będą zadowalające to dom zostaje u mnie.
  9. Dzień 1 przygód ksieka z faggio aka banan3k, było bombowo!
    https://streamable.com/ul2rog

    1. mikrolud

      mikrolud

      Byłem tam!! bilu mi drzwi rozwalił tą rakietką.., 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin