-
Postów
194 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez PAMPAM
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
to klątwa tomuli ja ci mówie
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
O, joł
Patrzę, już prawie druga
Mówię, "Ch…." widząc czarnego SUVa
I w drugą mańkę długa
Miałem dziś tysia oddać, a w kiermanie stówa
W kichawie zielona jak siuwaks fuga
No pożyczyłem ten kwit, ale coś obliczyłem źle dni
Trudno, nie jest za późno, ogarnę się z gotówką
Piszę więc SMSa, że będę pięć przed ósmą
Witryna jak lipne lustro
A ja przed nią w t-shirt'cie z Whitney Houston
Ustawiam na szachownicy pionki
Nie mam co sprzedać, kraść? J….! Od czego są ziomki?
Dzwonię po ludziach, ten nie może, ten, o Boże i mi plan ro….
Mordo, mówię, oddam, szybko i sprawnie
Wszystko pięknie, ładnie, tydzień pęknie po sprawie
Ale tarabanię i skręca w dół ta winda
Spuściłem łeb jak nie nabiłem Haze'a do cylindra
Typa zabiła kapusta
No idę na śmierć, bo już dochodziła ósma
Pukam, otwiera mi Czarek, jego brat
Miał wypadek, nie słyszałeś, nie żyje, ku… mać
Dziś mi trochę wstyd
Pójdę do piekła bogatszy o ten kwit
Piekło jest w nas
Nie gdzieś o dwa kroki stąd
Piekło jest w nas
Fatalny w naturze błąd
Piekło jest w nas
Pociąg, stacja - Wschodni Berlin
Jechałem po raz pierwszy zielony jak Kermit
Pełen energii by przywieźć tony pengi
Jedne bokserki, dwa wiejskie serki
Zęby jak Eddie Murphy
W przedziale Serbki, ro…. na fikołach jakby to był kemping
Poza tym dziwny leming i ona jadła żelki, żuła Wrigley's Spearmint
W luźnej bluzie Fendi
Ja w brudnej bluzie baggy, u…. candy
Zdjęła pchełki, jęknął Hendrix, albo inny Hancock Herbie
Ja nie z gołębi, ja z rodziny jastrzębi, więc bajerki
Mówi, że na uczelni uczy się fizyki czy chemii
Pracuje w Vivendi, skończyła Cambridge
Perfekcyjny englisz, mieszkanie za dzięgi
Rozbolały mnie ósemki, gdy mówiła, że jedzie do koleżanki swej Irenki
By podziwiać z nią, nieba błękit, k…, yyy, dzięki
Tak ględzi, mówię, że nie miałem drzemki
Ona, "Miło się gawędzi, ale spali dwa L&M'ki"
Wtedy diabeł pchnął mnie albo wirus dengi
Bo wyszedłem z jej torbą pełną pengi
Piekło jest w nas
Nie gdzieś o dwa kroki stąd
Piekło jest w nas
Fatalny w naturze błąd
Piekło jest w nas -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie rozumiem
Niedawno wyszedł
Ludzie ustawili mu taka grę, stary
Gdybyś wiedział jakie pieniądze, a on odmówiłA teraz tu z tobą, o to, zagrał?
Bo ze mną chciał wygrać
Ale mu się nie udało, zdrówko!
Ten facet jeśli zechce, zawsze wygrywaJak tworzyć to historię
Jak robić to furorę
Jak bańka to półtorej
Jak reszta mojeJak pozew to pier...
Jak kiedykolwiek to teraz
Jak kochać to ideał
Zamknięta butla to gadka szczerza
Jak chcę parodię - to otwieramJak nagroda to laureat
Jak jest flota to zabieram
Jak jest wróg to żywcem pożeram
Jak arsenał to snajperaJak fajera to ma się zbierać
Jak kwatera to dajesz melanż
Jak trofea to z Cerbera
Jak polewać to oceanJak żyć to nie jako widz
Wypuszczać dym, ale nigdy zysk
A jak już kraść to siedem cyfr
Jak grać to jak mistrzA jak iść to walić sprint
Jak czcić oby nigdy kwit
Doceniać spryt i szósty zmysł
A jak gryźć to do krwi jak wilkEj, masz jakiś cynk?
Poker szampany i złote dywany i spie.... do Panamy
Diamenty błyskają już bling-blingWięc wstaję rozbieg
Walę mocne
Wanny, bąble
Panny topless
Ta, emocje
Tak co piątek
Sto poproszę i tracę wątekPędzę by dogonić sen
Biegnę, bo muszę go dorwać
Wiernie przed sobą mam cel
Większe ambicje niż normaStój!
Wtedy zatrzymasz czas
Ale nic się nie wydarzy
Nawet nie ma jak
Pluj! Zamiast sobie w brodę, w twarz
Nie powtórzy dzień
Nie oddzielają nas od ich dobrobytu