Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Model pojazdu: Manana Przebieg: 150km Cena:licka od 40k ID: 7 Kolor: zloty Tuning: felgi bbs Kolor świateł: biale SS'y: Dodam, iz jest to manana 2 na serwerze, pierwsza ma zbyk i można ja odebrać jako pierwsza. Jednakże jest to druga wyprodukowana manana na serwerze i jest co licytować. JEŚLI CENA MNIE NIE ZADOWOLI, POJAZDU NIE SPRZEDAM!
  2. Nukill

    Rodowity hahahah

    hahahahahaha beka XD
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nukill

    Parking(Magazynier)

    Lepsze niż te klasyczne, jestem za
  6. Grubo.. A mówiłem, nie pal tego..
  7. Ten serwer jest wspaniały, ponieważ kibol jest bardzo złym adminem, niczym oni robią kaczkę w Bigosie, to ona go zaatakowała panczem gnojąc jego brata, którego ojciec jezdzi dryfującą mananą w Niemczech. Podsumowując, serwer oraz administrację, powinna być tęcza w LS, nad ZByka nickiem, który jest w mojej willi, jest napalony na lyzwy Kasi, która jest do momentu orgazmu, niesamowita w stosunkach tęczowych. Kasia szalona robi pajacyki. Myślę, że dobrze wkłada dildo..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin