Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Nukill

    Avatary/Sygnatury

    Rozmiar: aby było ładnie i się mieściło kolor Tla: coś związanego z 4l Napis: też coś związanego z 4l Rozmiar : napis żeby był tak na środku jakoś Napis/pojazd;: Supporter 4life kolorek zielony wiesz jaki kolor tła: brak
  2. Taka szansa rzadko się zdarza, więc trzeba ja dobrze wykorzystać i pokazać co się potrafi
  3. No dokladnie Zacząłeś nowy rozdział w twojej grze
  4. Pisales co innego na pewnym serwie ;d ale dobra skonczmy temat
  5. No sory paul, ale miales, oszukales mnie i kacpra na duze kwoty pieniezne.
  6. Nie poddawajcie się, ja pisałem podanie około 6razy albo i 7, aż w końcu się dostałem
  7. banuje mnie za potrzeby fizjologiczne :'(
  8. Wedlug mnie podwojne dockbary brzydko wygladaja. Poza tym to ladnie
  9. Nukill

    Pożegnanie Zebra.

    Masz mojego fb jak co ;*
  10. Nukill

    PJ do aut

    Jak dla mnie super, świetnie dopasuje się na moim Turku
  11. Nukill

    Mały problem

    Usunąłem jakiś temptool, startmysearch czy coś takiego i jest jak na razie ok. Dzięki za pomoc ogolnie. Można zamknac
  12. Nukill

    Szczera Zabawa :D

    Typowy cj KNX na suppa?
  13. Nukill

    Mały problem

    Koledzy informatycy, jak otwieram byle jaka przeglądarkę to pobiera mi się plik "pobrane" a sama przeglądarka nie wczytuje stron. Jak włączam 4lajfa to wchodzi, pobiera pierwsze 4mb i jak jest ostatnie 300kb to pobiera się po 0.1b/s.. Może ktoś z was miał taki problem i wie jak zaradzić?
  14. Nukill

    Moja perełka <3

    wjazd pojazdem na lotnisko - prawko ;3
  15. Nukill

    Turismo ID 6808

    Model pojazdu: Turismo Przebieg: coś koło 1.7k, albo i więcej ponieważ jest on przeznaczony do użytku organizacji Cena: Licytacja od 1mln ID: 6808 Kolor: Biały Tuning: Felgi ID 1097 Kolor świateł: Białe SS'y: Nie mogę wbić na kompa, gdyż jest on popsuty ale mam te turismo na sygnaturce Sprzedaję ten pojazd, gdyż nie mam zbytnio czasu na grę teraz, turismo tylko stoi a nie mam jak oddać długów. Od razu zaznaczam, że jeśli cena mi się nie spodoba, pojazdu NIE SPRZEDAM.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin