Skocz do zawartości

PicoBello*

Support
  • Postów

    328
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PicoBello*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Witajcie! Z tej strony Starszy Reporter @PicoBello* oraz Starszy Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania nowego materiału. Dnia 21 Lutego 2026 roku, około godziny 20:30 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, które dotyczyło strasznego w skutkach wypadku drogowego. Zdarzenie obejmowało co prawda tylko jeden pojazd, lecz ilość osób poszkodowanych do przyjazdu służb wynosiła aż trzech mężczyzn. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane siły i środki z każdej służby; trzy wozy Straży Pożarnej, dwa radiowozy Policji oraz trzy załogi ZRM. W pierwszej kolejności strażacy przystąpili do unieruchomienia pojazdu, by ten nie stoczył się do pobliskiego akwenu wodnego. Następnie strażacy wycieli drzwi i wydobyli chwytem rauteka poszkodowane osoby. Gdy poszkodowani zostali uwolnieni i przeniesieni w bezpieczne miejsce, ratownicy medyczni przystąpili do opatrywania ran i szkód, jakie odnieśli w wyniku wypadku. W związku, iż na miejscu zdarzenia u jednej z osób poszkodowanych wystąpiło NZK, ratownicy medyczni byli zmuszeni do wezwania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sytuacja była na tyle poważna, że liczyła się każda minuta... Nawet cenne sekundy decydowały w tym wypadku o życiu poszkodowanego. Gdy na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR, poszkodowaną osobę ratownicy z pomocą strażaków przenieśli i zabezpieczyli w śmigłowcu, by ten mógł szybko i bezpiecznie wystartować. Tutejsza policja, która zabezpieczała miejsce zdarzenia, wszczęła dochodzenie o możliwie podejrzanym zachowaniu tego dnia... Pojazd przeszedł badanie technicznie z wynikiem pozytywnym godzinę przed wypadkiem - w grę wchodzi manipulacja ze strony Stacji Kontroli Pojazdów? A może Kontrolerzy San Andreas Road Assistance nieudolnie sprawdzają stan techniczny pojazdu - w tej sytuacji możliwa jest nawet korupcja. Funkcjonariusze z San Andreas Police Department po godzinnym i dociekliwym dochodzeniu podali do wiadomości publicznej, że w pojeździe były wadliwe technicznie hamulce z lewej strony pojazdu, co zgadzałoby się do relacji z wypadku - pojazd hamując, wykorzystał tylko hamulce z prawej strony, w skutek tego niekontrolowanie skręcił w prawo i uderzył w podstawę mostu. Ponadto policjanci z dywizji Investigative Staff ustalili, że kontrolerzy San Andreas Road Assistance dopuścili się łapówkarstwa za podbicie pozytywnie przeglądu technicznego w pojeździe o złym stanie technicznym. W wyniku tego zdarzenia, wszyscy kontrolerzy stracili pracę, a Stacja Kontroli Pojazdów obecnie jest nieczynna. Czy to początek nowości? A może początek pojazdów bez rdzy? Wszystko stoi pod znakiem zapytania, jednak jedno jest pewne - osoba z ciężkimi ranami nie odzyska już życia. Chwile po przylocie śmigłowca LPR na szpital Las Venturas, osoba odeszła na drugi świat mimo starań lekarzy. Przeprowadziliśmy wywiad z Funkcjonariuszem Policji, który ujawnił zaniedbania i łapówkarstwo... PB - Starszy Reporter PicoBello* P - Policjant PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? P: Jak najbardziej. PB: Jest pan bohaterem, po ulicach San Andreas będą się poruszać pojazdy z prawidłowym stanem technicznym. Czuje Pan dumę?? P: W porządku, dziękuję! Czy dumę to nie do końca... Zrobiłem swoje. PB: Tak, jednak zanim doszło do dochodzenia - kierujący pojazdem stracił życie... Nawet LPR mu nie pomogło. P: Cóż, faktycznie jest to okropna informacja, jednak do oszałamiającego zwycięstwa potrzebne są ofiary... Szkoda że w tym wypadku nie mogło być inaczej. PB: To prawda. Co dalej? Kto przejmie funkcje opiekuńczą nad SKP? P: W tym momencie funkcjonariusze SAPD z dywizji Investigative Staff będą prowadzić cykliczne kontrole, czy nie dochodzi do łapówkarstwa. PB: Super, w takim razie słowa uznania dla Was! P: Dzięki, Trzymaj się! Ponadto przeprowadziliśmy wywiad z jednym z ratowników medycznych reanimujących zmarłego PB - Starszy Reporter PicoBello* RM- Ratownik Medyczny PB: Witam, Starszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? RM: Jasne! Słucham? PB: Był Pan na miejscu zdarzenia, jak to się stało, że zmarł? RM: Cóż... Szereg ran, złamania otwarte i krwotok wewnętrzny. To wszystko złożyło się na NZK, w skutek czego osoby nie dało się już uratować. PB: Rozumiem, czy w ogóle były realne szanse na jej uratowanie? RM: Niestety nie, jednak staraliśmy się jak mogliśmy. PB: Rozumiem, pozostaje życzyć Wam otuchy, dzięki! RM: Dziękuję. Dziękuję za przeczytanie materiału do końca, zachęcam również do przeczytania innych naszych prac. Autoryzował: @og.ruddyy0
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Poradnik został zaktualizowany, poprawiony. W razie pytan/problemów prosze pisać dc: picobello_

     

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      na 23952 został wyeliminowany problem z crashami z powodu przeładowania pamięci wideo, tak więc nawet przy reconnect ci nie zamknie programu

  5. Witajcie! Z tej strony Starszy Reporter @PicoBello* oraz Starszy Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania nowego materiału. Dnia 07 Lutego 2026 roku, około godziny 20:30 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, odnośnie przestępcy... Osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości ukrywała się dłuższy czas... Kiedy policjant po służbie jechał pociągiem z San Fierro do Los Santos, zauważył, że w pociągu znajduję się osoba, która wyglądem jest podoba do poszukiwanego. Wysiadając ze stacji, funkcjonariusz uważnie jej się przyglądał, do momentu, aż poszukiwany zauważył, że coś jest nie tak. Kiedy osoba poszukiwana wyszła z dworca przy dzielnicy Market w Los Santos, policjant przedzwonił do dyżurnego San Andreas Police Department. Niestety - na nieszczęście policji, poszukiwany wszedł do budynku przed przyjazdem policji, zabarykadował drzwi i groził, że popełni samobójstwo poprzez powieszenie się na linie. Policjanci nie mając nic do stracenia, wezwali straż pożarną, która była potrzebna do wyważenia drzwi. Po dojeździe strażaków policjanci wybili okno, po czym wrzucili granaty hukowo-błyskowe, następnie strażacy przy pomocy łomów, wyłamali drzwi tak, aby funkcjonariusze mogli wejść do budynku i aresztować przestępcę. Dzięki wzorowej współpracy, dużemu zaangażowaniu służb, by schwytać bandytę, cała akcja się udała. Następnie poszukiwanego doprowadzono do Komendy jednostki Policji w Los Santos, skąd po około 2 godzinach przewieziono do Sądu rejonowego w San Fierro. W rezultacie osoba poszukiwana za swoją przestępczą przeszłość tj. (kradzież z włamaniem, niezatrzymanie się do kontroli drogowe, ucieczka podczas pościgu oraz pobicie policjanta} została skazana na 25 lat pozbawienia wolności. Wyrok jest prawomocny, nawet najlepszy adwokat nie pomógł, a sędzia okazał się nieugięty, wypowiadając słowa; "Nie będziemy tolerować przestępczości. W naszym kraju nie będzie niczego, nie będzie bandytctwa i złodziejstwa!". Następnie po przeprowadzonej rozprawie, osoba została doprowadzona do aresztu... Bandyta złapany = sukces policji! Przeprowadziliśmy wywiad z Funkcjonariuszem Policji po służbie, który ujawnił i bohatersko działał na miejscu zdarzenia... PB - Starszy Reporter PicoBello* P - Policjant po służbie - @Klauss PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie bohaterskiego czynu po służbie? P: Jak najbardziej. PB: Jak się pan czuje, jest pan bohaterem!? P: W porządku, dziękuję! PB: Czy czuł Pan stres? To było ryzykowne, to co Pan zrobił. P: Od razu ryzykowne... Jestem funkcjonariuszem, mimo że po służbie to policjantem jest się 24 godziny na dobę. PB: To prawda, wspaniale mieć takich funkcjonariuszy u siebie w mieście... Czy szef waszej policji nagrodził Pana premią? P: Oczywiście! Jednak na temat pieniędzy nie chcę rozmawiać... Dżentelmenom nie wypada... PB: To prawda, dzięki. Wszystkiego dobrego! P: Trzymaj się! Ponadto przeprowadziliśmy wywiad z jednym z Funkcjonariuszy Policji będących na miejscu zdarzenia... PB - Starszy Reporter PicoBello* Pz- Policjant zabezpieczający miejsce zdarzenia PB: Witam, Starszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? Pz: Jasne! Słucham? PB: Był Pan na miejscu zdarzenia, jak się Pan czuł wiedząc, że przestępca został ujęty dzięki wam? Pz: Duma i satysfakcja, to prawda! PB: Rozumiem, akcja przebiegła wzorowo, widać profesjonalizm... Czy podczas realizacji, czuł Pan strach, bądź obawę, że plan się nie uda? Pz: Nic z tych rzeczy, my z chłopakami ufamy sobie i wiemy, na co kogo stać. PB: Wspaniale. Pozostaje mi pozdrowić kompanów. Pz: Dziękuję. Dziękuję za przeczytanie materiału do końca, zachęcam również do przeczytania innych moich prac. Autoryzował: @og.ruddyy0
  6. Dzięki za głosy, kolejny miesiąc i kolejny raz podium, pozdrawiam ♥️
  7. Witajcie! Z tej strony Starszy Reporter @PicoBello* oraz Starszy Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania nowego materiału. Dnia 07 Lutego 2026 roku, około godziny 19:30 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące pożaru traw oraz zajęcia się budynku wielorodzinnego w miasteczku Blueberry. Na miejsce zostały skierowane siły i środki w postaci trzech wozów bojowych Straży Pożarnej. Po szybkim dojeździe strażacy przystąpili do rozłożenia sprzętu gaśniczego, a następnie do gaszenia pożaru. Po ugaszeniu pożaru, strażacy przy pomocy AODO przeprowadzili rekonesans, czy nikt w środku mieszkań nie został z poszkodowanych - na szczęście nikogo nie ujawniono. Po doskonałej akcji gaśniczej strażacy wezwali na miejsce patrol Policji z Los Santos, który przeprowadził oględziny, jak i wstępne dochodzenie. Za przyczynę pożaru podaje się, iż było to celowe podpalenie - w pobliskim śmietniku, zauważono dwa kanistry benzyny. Po zabezpieczeniu monitoringu ujawniono, iż obydwa kanistry zostały odłożone przez zamaskowaną osobę. W związku z tym apelujemy - w przypadku zauważenia podejrzanie zachowujących się osób dzwonić na numer alarmowy 112! Udało nam się przeprowadzić wywiad, z osobą zgłaszającą. PB - Starszy Reporter PicoBello* Ś - Świadek PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie pożaru? Ś: Jak najbardziej. PB: Po jakim upływie czasu Strażacy przyjechali na miejsce? Ś: Po 15 minutach byli na miejscu. PB: To niezły czas, rozumiem, że to Pan dzwonił na 112? Jak zauważył Pan pożar? Ś: Dokładnie, to ja. Idąc na spacer z psem, zauważyłem, że pożar się rozprzestrzenił na cały budynek - musiałem interweniować! PB: Rozumiem, gratuluję postawy. Wszystkiego dobrego Panu życzę. Czy jeśli miałby Pan raz jeszcze postąpić, postąpiłby Pan tak samo? Ś: Oczywiście, to mój obowiązek! PB: Dziękuję, w takim razie gratuluję godnej postawy i do zobaczenia. Ś: Dzięki! Udało nam się również przeprowadzić wywiad z jednym ze Strażaków będących na miejscu... PB - Starszy Reporter PicoBello* S - Strażak PB: Witam, Starszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? S: Proszę pytać. PB: Jak duży był pożar? S: Pożar objął okoliczne trawy, jak i budynek wielorodzinny znajdujący się pośrodku. PB: Rozumiem, czy w budynku były osoby poszkodowane? S: W budynku nie było osób. PB: Wspaniale to słyszeć. Jak długo trwała cała akcja na miejscu zdarzenia? S: Cała akcja gaśnicza trwała około 1.5 godziny. Z dojazdem i powrotem łączny czas oscyluje w około 2 godzinach. PB: Dobry wynik, gratulacje! Życzę Wam bezpiecznej służby, dziękuje za stracony czas. S: Dziękuję, do widzenia. Ponadto przeprowadziliśmy wywiad z jednym z Funkcjonariuszy Policji będących na miejscu... PB - Starszy Reporter PicoBello* SZ- Szeryf Policji PB: Witam, Starszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? SZ: Jasne! Słucham zatem? PB: Był Pan na miejscu zdarzenia, czy widok palącego budynku był okropny? SZ: Powiem tak, każdy pożar budynku to straszny widok, tym bardziej, że istnieje ryzyko, że ktoś jest w środku... PB: Rozumiem... Czy akcja przebiegła pomyślnie? SZ: Owszem, nie było utrudnień. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, straż zrobiła dobrą robotę. PB: Wspaniale. W takim razie dziękuję za wywiad. Do widzenia! SZ: Dziękuję. Dziękuję za przeczytanie materiału do końca, zachęcam również do przeczytania innych moich prac. Autoryzował: @bartoszek.
  8. Witam, z tej strony Starszy Reporter @PicoBello* oraz Starszy Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszamy was do przeczytania materiału. W zimowe południe, a mianowicie 6 Lutego o godzinie 17:10 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, które dotyczyło strasznego w skutkach wypadku drogowego. Zdarzenie obejmowało aż 3 pojazdy, gdzie ilość osób poszkodowanych do przyjazdu służb była nieznana. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane siły i środki z każdej służby; trzy wozy Straży Pożarnej, cztery radiowozy Policji oraz dwie załogi. W pierwszej kolejności strażacy przystąpili do odłączenia akumulatorów z pojazdów. Następnie strażacy powoli, lecz ze wzorową dokładnością wydostali trzech poszkodowanych, a następnie przekazali ich w ręce ratownictwa medycznego. Po zaopiekowaniu się osobami poszkodowanymi, na miejsce przyjechała służba drogowa, która usunęła wrak pojazdu na parking policyjny. Tutejszy Szeryf, który dowodził miejscem zdarzenia, za powód wypadku w wyniku dochodzenia ustalił, że przyczyną była nadmierna prędkość oraz niekorzystne warunki atmosferyczne - mocne opady deszczu, nadmierna prędkość to główna przyczyna spowodowania wypadku drogowego przez jednego z kierujących. Co do stanu drogi, została ona sprawdzona przez służbę drogową, a ubytki w jezdni zostały uzupełnione i naprawione. Po całym zdarzeniu miejsce zostało uprzątnięte, natomiast rozlane plamy ropopochodne oraz rozrzucone elementy uszkodzonego pojazdu zostały zebrane, a jezdnia została oddana do użytku publicznego. Ruch został puszczony w okolicach godziny 22:00. Udało nam się również przeprowadzić wywiad z jednym ze Strażaków będących na miejscu... PB - Starszy Reporter PicoBello* S - Strażak PB: Witam, Starszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? S: Cześć, jasne nie ma problemu. PB: Czy akcja, którą prowadziliście była na tyle skomplikowana, że mieliście problem? S: Czy ja wiem, była rozszerzona, jednak wiedza zdobyta na szkoleniach pomogła nam pomóc innym. PB: Rozumiem, czy dla poszkodowanych życia i zdrowia coś jeszcze grozi? S: Na ten moment nie, owszem poszkodowani odnieśli obrażenia, jednak nie są na tyle drastyczne, by zagrażało to ich życiu/zdrowiu. PB: Wspaniale to słyszeć. Jak długo trwała cała akcja na miejscu zdarzenia? S: Od wyjazdu z koszar, aż po sam powrót akcja zajęła nam dobre pięć godzin. PB: Dobry wynik, gratulacje! Życzę Wam bezpiecznej służby, dziękuje za stracony czas. S: Do następnego! Udało nam się również przeprowadzić wywiad z jednym z Funkcjonariuszy Policji będących na miejscu... PB - Starszy Reporter PicoBello* SZ- Szeryf Policji PB: Witam, Starszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań? SZ: Czołem, proszę pytać! PB: Był Pan na miejscu zdarzenia, czy widok był okropny? SZ: Czy dla Pana widok osób, na których jest krew, jest przyjemny? No nie jest, to istna tragedia, jednak sprostaliśmy zadaniu! PB: Rozumiem... Czy kierujące osoby pojazdami były trzeźwe? SZ: Owszem, były trzeźwe. PB: Wspaniale to słyszeć. Czy zdradzi nam Pan, co było przyczyną wypadku? SZ: Za przyczynę wypadku podaje się nadmierną prędkość i niekorzystne warunki pogodowe, to przyczyniło się do wypadku. PB: Rozumiem, dziękuję za poświęcony czas. Do widzenia! SZ: Dziękuję. Dziękujemy za przeczytanie materiału i zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi materiałami. Autoryzował: @kvmykk.ogf
  9. Nick: PicoBello* Propozycja: Zautomatyzowanie malowania pojazdów frakcyjnych na Stacji Kontroli Pojazdów. Zastosowanie w Stacji Kontroli Pojazdów: Witam, podczas poprzednich próśb, niestety nie udało się zautomatyzować malowania pojazdów frakcyjnych na stacji kontroli pojazdów. Jednak sam pomysł w sobie nie jest zły, wręcz przeciwnie - jest bardzo dobry! Nie uderzając we Frakcję SARA, sądzę że malowanie pojazdów frakcyjnych przez pracowników SARA jest błędem. Dlaczego? Ma się to nijak do realiów jakie panują na serwerze, od Nowego Roku wchodzę systematycznie na serwer i podczas służby SAPD chciałbym pomalować pojazd frakcyjny na inny kolor korzystając z SKP, jednak nie mam jak tego zrobić, ze względu iż nie ma odpowiedniej osoby ze strony SARA, by mogła to wykonać. Patrząc na to, udało mi się od 1 stycznia do teraz przemalować radiowóz może z dwa razy... Tak całe dwa razy. Powoduje to, że dodanie SKP na serwer nic nie dało - jest, lecz nie ma kto tego obsługiwać, w związku z tym dobrym pomysłem byłoby, aby malowanie pojazdów frakcyjnych było udostępnione dla innych frakcji. Z wyrazami szacunku - PicoBello*
  10. Cześć, jak wiadomo po ostatnich aktualizacjach MTA, są straszne spadki FPS... Mało tego, krasze co 30 minut bądź nawet mniej nie ułatwiają nam tego... Troszkę się pobawiłem i doszedłem do stopnia, kiedy dostaje krasza po 3/4 godzinach, więc patrząc na obecne realia MTA jest to całkiem dobry wynik... Dodatkowo, grając na wskazanej, tej starszej wersji nie mam problem ze skinami(frakcyjnymi), a jak wiadomo przy najnowszej wersji potrafią się bugować i zmieniać kolory. Przechodząc do sedna... 1. Wchodzimy w powyższy >>>LINK<<< 2. Znajdujemy powyższą rubrykę "1.6 - Current release version" i klikamy "Show older files": 3. Następnie gdy rozwiną nam się wersje MTA, warto zwrócić uwagę na wersje od: "mtasa-1.6-rc-23625-20251124.exe" do "mtasa-1.6-rc-23768-20260122.exe". Wersje pomiędzy powinny wyeliminować problem, jednakże sam osobiście korzystam z wersji: "mtasa-1.6-rc-23625-20251124.exe": 4. Gdy pobierzemy wybraną przez siebie wersje MTA i zainstalujemy, klikamy prawym przyciskiem myszy "właściwości", po czym przechodzimy w "zgodność", a następnie zaznaczamy "uruchom jako administrator". 5. Następnie gdy krok 4 jest za nami, przechodzimy do trybu zgodności i klikamy "uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybieramy sobie "Windows XP(Service Pack 3), ewentualnie "System Windows XP( z dodatkiem Service Pack). Jeśli to nie pomoże, zostawmy "Windows 8". 6. Gdy wszystko mamy za sobą, uruchamiamy grę. 7. Jeśli nakładka mumble Wam się nie włącza, proszę włączyć mumble również jako "administrator"(w pierwszej kolejności mumble, następnie MTA). 8. Dodatkowo w celu polepszenia grywalności, warto zmienić sobie ustawienia graficzne MTA. Co to daje? Zmniejsza częstotliwość kraszów, polepsza FPS'y: PONADTO! JEŚLI CHCEMY WYŁĄCZYĆ AUTOMATYCZNE AKTUALIZOWANIE MTA POLECAM: 1. Wchodzimy w folder "MTA", następnie "MTA", po czym klikamy folder "config". 2. Kolejnym krokiem jest otwarcie pliku "coreconfig", jednakże go otwieramy za pomocą notatnika. Gdy nam się otworzy, wyszukujemy dwie frazy: "<update_build_type>1</update_build_type>" oraz "<update_auto_install>1</update_auto_install>" Pogrubione "jedynki" zamieniamy na "0" i zapisujemy plik. Jeśli wszystko zrobiliśmy jak trzeba, gra powinna działać. !UWAGA! Z racji, iż jest to już stara gra i ma swoje bolączki, wgrywanie MTA, tzn. jeśli MTA zaktualizuje się samoistnie do najnowsze wersji, bo czasami tak zrobić i strzelić focha, wystarczy od nowa zainstalować wybraną przez siebie właściwą wersje MTA i zrobić wszystko raz jeszcze. Niestety, ten zabieg ponawiam raz na 3/4 dni, ale dzięki temu można cieszyć się brakiem błędu ze skinami, brakiem spadków FPS oraz brakiem kraszów, a bynajmniej pojawiają się znikomo po 3/4 godzinach. Mam nadzieję, że pomogłem, powodzonka! W razie problemów proszę pisać dc: picobello_
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Hej, co dziś szponcimy?

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @kvmykk.ogf @Sheba @bonit. 2. Najlepszy Moderator: 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Nokiller @TeKMistrz @Wr77zeR* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Sheeker @Linshi 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Nokiller 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Klauss @theemo. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: - 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: - 14. Najbogatszy Gracz: @.Darek. 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Operator_Taczki69 @DZIKAM 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: @SprytsBeng
  19. W skupie za 180 wezmę od ręki
  20. Doceniam zaangażowanie w plebiscycie jak i dziękuję również za głosy oddane na moją osobę! Dla mnie to nowość, drugie miejsce? Dzięki bardzo raz jeszcze!
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. WEZWANIE SARA DO POJAZDU LANDSTALKER, godzina 23:29; [2025-12-11 23:29:17] [Output] : SŁUŻBY > [SAPD] PicoBello*: SARA dla SAPD zglos sie! [2025-12-11 23:29:25] [Output] : SŁUŻBY > [SARA] kvba_bmx: Zgłaszam! [2025-12-11 23:29:35] [Output] : SŁUŻBY > [SAPD] PicoBello*: Prosze o jednostke na tyły komendy SAPD - pojazd do odholowania (gps wyslany) ZABÓJSTWO, godzina 23:31; [2025-12-11 23:31:16] [Output] : *Zabiłeś gracza Somersby! [OUT OF DM] WEZWANIE SARA DO TWOJEGO PORZUCONEGO POJAZDU, godzina 23:40/23:41; [2025-12-11 23:40:28] [Output] : SŁUŻBY > [SAPD] PicoBello*: SARA dla SAPD zglos sie! [2025-12-11 23:40:56] [Output] : SŁUŻBY > [SARA] kvba_bmx: Zgłaszam! [2025-12-11 23:41:04] [Output] : SŁUŻBY > [SAPD] PicoBello*: Prosze o jednostke na tyły komendy SAPD - porzucony pojazd do odholowania (gps wyslany) Czyli twierdzisz, że logi kłamią? Pozwolę sobie, że nie będę dalej komentował tej skargi, bo robi się to powoli... No sam wiesz jak jest. Czekamy na decyzję Executive Staff
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin