Skocz do zawartości

PicoBello*

Support
  • Postów

    328
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PicoBello*

  1. Witajcie! Z tej strony Reporter @PicoBello* oraz Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania nowego materiału. Dnia 30 Czerwca 2025 roku, około godziny 11:30 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące pożaru traw nieopodal miasteczka Blueberry przy tamtejszych farmach. Na miejsce zostały skierowane siły i środki w postaci jednego wozu bojowego Straży Pożarnej. Po szybkim dojeździe strażacy przystąpili do rozłożenia sprzętu gaśniczego, a następnie do gaszenia pożaru. Po doskonałej akcji gaśniczej strażacy wezwali na miejsce patrol lokalnej Policji, który stwierdził, że przyczyną pożaru jest nic innego, jak znaczy wzrost temperatury i panująca w tamtym rejonie susza. W związku z tym apelujemy, aby niedopałki papierosów wyrzucać do kosza – przypadkowe wyrzucenie niedopałku w pole skutkować może niekontrolowanym wybuchem ognia, co może okazać się tragiczne i opłakane w skutkach. KRÓTKI WYWIAD ZE ŚWIADKIEM ZDARZENIA PB - Reporter PicoBello* Ś - Świadek PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"? Ś: Jak najbardziej. PB: Po jakim upływie czasu Strażacy przyjechali na miejsce? Ś: Po 10 minutach byli na miejscu. PB: To niezły czas, rozumiem że to Pan dzwonił na 112? Jak zauważył Pan pożar? Ś: Dokładnie, to ja. Idąc na spacer zauważyłem dużą chmurę dymu - to był mój obywatelski obowiązek. PB: Rozumiem, gratuluję postawy. Wszystkiego dobrego Panu życzę. Ś: Dziękuję, pozdrawiam również. Dziękuję za przeczytanie materiału do końca, zachęcam również do przeczytania innych moich prac. Autoryzował: @og.ruddyy0
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: Huntley SPORT 2.4 ID: 113883 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 4100 i rosnie Dodatki: Modyfikacje pojazdu: stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (P1 Bella), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), Bak benzyny: 35 litrów, Butla LPG: 75 litrów Cena: Zapraszam do ofert Coś od siebie: Kasa, ewentualnie ciekawy trade SS’y: https://imgur.com/a/2cHBXmj
  4. Podsumowanie karaoke z okazji Dnia Dziecka! (Kom)

     

  5. Witajcie! Z tej strony Reporter @PicoBello* oraz Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania materiału odnośnie wczorajszego Karaoke z okazji Dnia Dziecka! Dnia 01 czerwca 2025 roku o godzinie 19:00, odbył się na serwerze discord event "Karaoke" z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku, administracja serwera zaskoczyła nas - w związku z eventem przewidziane były naprawdę interesujące nagrody. Udział w Karaoke mógł wziąć każdy, wymogiem było to, by piosenka była zaakceptowana przez Administrację RCON. Co można było wygrać? Nagrody były zaskakująco wyjątkowe, a mianowicie: I Miejsce: Pojazd Oracle 1.6 lub 220.000 PLN II Miejsce: 100.000 PLN III Miejsce: 50.000 PLN Nagroda Publiczności: 50.000 PLN! Co podlegało ocenie? Dla Jury najważniejsze dla punktacji było kilka aspektów, a konkretnie: Śpiew (0-8 pkt): Ogólna ocena śpiewu. Znajomość piosenki (0-5 pkt): Oceniania jest znajomość piosenki, brak zacięć, brak mylenia tekstu, etc. Show (0-3 pkt): Ocena reakcji publiki na wykonanie. Podkład muzyczny (0-3 pkt): Słyszalność podkładu muzycznego + ewentualna samodzielna gra. Piosenka dziecięca (0-1 pkt): Z uwagi, że jest to Dzień dziecka, jeden punkcik wędruje do każdego, kto postanowi zaśpiewać piosenkę dla dzieci. WYNIKI I PUNKTACJA UCZESTNIKÓW 1 miejsce: @AcriZ z ilością punktów - 91. 2 miejsce: @olcixolciax z ilością punktów - 86. 3 miejsce: @.santiago. z ilością punktów - 85. 4 miejsce: @Hymel_Jadwiga z ilością punktów - 84. 5 miejsce: @Iderko.(___) oraz @kaamcioooo z ilością punktów - 83. 6 miejsce: @PawelTDI.antygwiazda z ilością punktów - 82. 7 miejsce: @Ku80n z ilością punktów - 81. 8 miejsce: @KsawiKK z ilością punktów - 74. 9 miejsce: @Kucin z ilością punktów - 73. 10 miejsce: @PalGrom oraz @Jestem_b4rtus z ilością punktów - 69. 11 miejsce: @Pieczarson__ z ilością punktów - 67. 12 miejsce: @VeraX oraz @Skipper* z ilością punktów - 57. 13 miejsce: @AmoreLeone z ilością punktów - 56. 14 miejsce: @Bazgrov z ilością punktów - 55. 15 miejsce: @cliss|4Casino z ilością punktów - 53. 16 miejsce: @Abibas_vs_najk z ilością punktów - 49. 17 miejsce: @KubisMta z ilością punktów - 44. 18 miejsce: @Desterek, @Joz3K.OgF, @ult1mate, @Domiss, @ospatryk oraz @testosterone z ilością punktów - 0. KRÓTKIE WYWIADY Z GRACZAMI NA TEMAT EVENTU PB - Reporter PicoBello* G - Gracz PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"? G1: Cześć, jasne. PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene? G1: Myślę, że mogę śmiało ocenić organizacje eventu na 8. Dyszkę bym dał, jakbym wygrał. PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej? G1: Jestem za, ogólnie takie eventy łączą graczy z administracją, a tego nam potrzeba. PB: A co byś jednak zmienił w tego typu eventach? G1: Hmn, nie wiem. Myślę, że wszystko było okej. PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego! G1: Dzięki również, papa. PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"? G2: Proszę pytać. PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene? G2: W sumie można pokusić się na 10. PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej? G2: Spoko pomysł, w końcu widać, że administracja chcę mieć kontakt z normalnymi graczami. PB: Rozumiem, a co jednak byś zmienił w tego typu eventach? G2: Nic, wszystko było super. Pozdro! PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego! G2: Dzięki, hej. PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"? G3: Okej, nie ma problemu. PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene? G3: A niech będzie 9. PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej? G3: Pomysł spoko, jednak fajnie jakby było więcej eventów organizowanych na serwerze. PB: Rozumiem, a co jednak byś zmienił w tego typu eventach? G3: Według mnie taki event jak Karaoke jest spoko, jednak mogliby dać nagrody do piątego miejsca. PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego! G3: Pozdrawiam Mamę, Tatę i Rodziców! PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"? G4: Jak najbardziej. PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene? G4: Mocne siedem. PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej? G4: Czemu nie? Zawsze to jakaś relacja gracz - administracja. A przy okazji dobra zabawa i niezapomniana rozrywka. PB: Rozumiem, a co jednak byś zmienił w tego typu eventach? G4: Hmn, nie wiem. Szkoda, że nie udało mi się wygrać, jednak gratuluję dla zwycięzców. PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego! G4: Cześć! Dziękuję za przeczytanie materiału do końca, zachęcam również do przeczytania innych moich prac. Od siebie pozostaje mi pogratulować dla wszystkich uczestników eventu! Autoryzował: @og.ruddyy0
  6. Chcesz dużo zarobić? Szukasz fajnej paczki? Do tego biznes? ZAPRASZAM! [kom]

     

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Szuper! Podoba mi się, jest cudownie jak zawsze
  9. Tam gdzie ty, tam i ja - „gracz”

  10. U mnie zostałem staranowany przez Ciebie, sprawdziłem nagranie które posiadam z całej sytuacji i widać jak wjeżdżasz w bok mego radiowozu, ponadto nawet u Ciebie widać na nagraniu jak zniszczeniu ulega maska radiowozu. Jak widać zawiodło desynchro. Nagranie zostanie przesłane do zarządu jeśli będzie takowa potrzeba.
  11. Uszanowanie! Sergeant I PicoBello*, S. A. Police Department, kłaniam się! Czy naprawdę muszę odpowiadać na nagranie, które nie jest przedstawione w pełnej okazałości, ponieważ zostało przycięte? "Lament" ze strony gracza ukazany na nagraniu jest egoistyczny... Z tego względu, iż nagranie nie pokazuje całej sytuacji, gdyż brakuje w niej momentu kulminacyjnego - staranowania mojego radiowozu... To właśnie dlatego zostały oddane dwa precyzyjne strzały, by zneutralizować zagrożenie dla mojego zdrowia/życia. Na nagraniu natomiast widać jawną i celową próbę "udupienia" mojej osoby, co jest co najmniej zabawne. Czekamy na decyzje Zarządu Frakcji. Ponadto posiadam kompletne nagranie, które zostawię jako "Asa w rękawie" jako dowód w sprawie. Pozdrawiam, Sergeant I PicoBello*
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Dziękuję za wiarę i ciepłe słowa wszystkim! : - )

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      luźna guma twarde jaja 

  14. Stara dobra ekipa z redakcji, dzięki i pozdrawiam również. Wywiad na miarę gratulacji, super robota Panowie : )
  15. Model: Virgo ID: 57389 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 86k +/- Dodatki: Bak benzyny: 90 litrów, Butla LPG: 75 litrów, Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (80%) Cena: offerty, zalega w garażu Coś od siebie: fajny gruzik SS’y:
  16. Dzięki za głosy, następnym razem się uda zając podium!
  17. Super wyszło, dzięki za pozdrowienia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin