Witajcie! Z tej strony Reporter @PicoBello* oraz Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania materiału odnośnie wczorajszego Karaoke z okazji Dnia Dziecka!
Dnia 01 czerwca 2025 roku o godzinie 19:00, odbył się na serwerze discord event "Karaoke" z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku, administracja serwera zaskoczyła nas - w związku z eventem przewidziane były naprawdę interesujące nagrody. Udział w Karaoke mógł wziąć każdy, wymogiem było to, by piosenka była zaakceptowana przez Administrację RCON. Co można było wygrać? Nagrody były zaskakująco wyjątkowe, a mianowicie:
I Miejsce: Pojazd Oracle 1.6 lub 220.000 PLN
II Miejsce: 100.000 PLN
III Miejsce: 50.000 PLN
Nagroda Publiczności: 50.000 PLN!
Co podlegało ocenie? Dla Jury najważniejsze dla punktacji było kilka aspektów, a konkretnie:
Śpiew (0-8 pkt): Ogólna ocena śpiewu.
Znajomość piosenki (0-5 pkt): Oceniania jest znajomość piosenki, brak zacięć, brak mylenia tekstu, etc.
Show (0-3 pkt): Ocena reakcji publiki na wykonanie.
Podkład muzyczny (0-3 pkt): Słyszalność podkładu muzycznego + ewentualna samodzielna gra.
Piosenka dziecięca (0-1 pkt): Z uwagi, że jest to Dzień dziecka, jeden punkcik wędruje do każdego, kto postanowi zaśpiewać piosenkę dla dzieci.
WYNIKI I PUNKTACJA UCZESTNIKÓW
1 miejsce: @AcriZ z ilością punktów - 91.
2 miejsce: @olcixolciax z ilością punktów - 86.
3 miejsce: @.santiago. z ilością punktów - 85.
4 miejsce: @Hymel_Jadwiga z ilością punktów - 84.
5 miejsce: @Iderko.(___) oraz @kaamcioooo z ilością punktów - 83.
6 miejsce: @PawelTDI.antygwiazda z ilością punktów - 82.
7 miejsce: @Ku80n z ilością punktów - 81.
8 miejsce: @KsawiKK z ilością punktów - 74.
9 miejsce: @Kucin z ilością punktów - 73.
10 miejsce: @PalGrom oraz @Jestem_b4rtus z ilością punktów - 69.
11 miejsce: @Pieczarson__ z ilością punktów - 67.
12 miejsce: @VeraX oraz @Skipper* z ilością punktów - 57.
13 miejsce: @AmoreLeone z ilością punktów - 56.
14 miejsce: @Bazgrov z ilością punktów - 55.
15 miejsce: @cliss|4Casino z ilością punktów - 53.
16 miejsce: @Abibas_vs_najk z ilością punktów - 49.
17 miejsce: @KubisMta z ilością punktów - 44.
18 miejsce: @Desterek, @Joz3K.OgF, @ult1mate, @Domiss, @ospatryk oraz @testosterone z ilością punktów - 0.
KRÓTKIE WYWIADY Z GRACZAMI NA TEMAT EVENTU
PB - Reporter PicoBello*
G - Gracz
PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"?
G1: Cześć, jasne.
PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene?
G1: Myślę, że mogę śmiało ocenić organizacje eventu na 8. Dyszkę bym dał, jakbym wygrał.
PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej?
G1: Jestem za, ogólnie takie eventy łączą graczy z administracją, a tego nam potrzeba.
PB: A co byś jednak zmienił w tego typu eventach?
G1: Hmn, nie wiem. Myślę, że wszystko było okej.
PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego!
G1: Dzięki również, papa.
PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"?
G2: Proszę pytać.
PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene?
G2: W sumie można pokusić się na 10.
PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej?
G2: Spoko pomysł, w końcu widać, że administracja chcę mieć kontakt z normalnymi graczami.
PB: Rozumiem, a co jednak byś zmienił w tego typu eventach?
G2: Nic, wszystko było super. Pozdro!
PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego!
G2: Dzięki, hej.
PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"?
G3: Okej, nie ma problemu.
PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene?
G3: A niech będzie 9.
PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej?
G3: Pomysł spoko, jednak fajnie jakby było więcej eventów organizowanych na serwerze.
PB: Rozumiem, a co jednak byś zmienił w tego typu eventach?
G3: Według mnie taki event jak Karaoke jest spoko, jednak mogliby dać nagrody do piątego miejsca.
PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego!
G3: Pozdrawiam Mamę, Tatę i Rodziców!
PB: Witam serdecznie, Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie eventu "Karaoke"?
G4: Jak najbardziej.
PB: Jak ocenisz event? W skali od 0 do 10 jaką dałbyś ocene?
G4: Mocne siedem.
PB: Rozumiem. Co byś powiedział, by eventy tego typu były częściej?
G4: Czemu nie? Zawsze to jakaś relacja gracz - administracja. A przy okazji dobra zabawa i niezapomniana rozrywka.
PB: Rozumiem, a co jednak byś zmienił w tego typu eventach?
G4: Hmn, nie wiem. Szkoda, że nie udało mi się wygrać, jednak gratuluję dla zwycięzców.
PB: W porządku. Dzięki za poświęcenie czasu, Miłego!
G4: Cześć!
Dziękuję za przeczytanie materiału do końca, zachęcam również do przeczytania innych moich prac. Od siebie pozostaje mi pogratulować dla wszystkich uczestników eventu!
Autoryzował: @og.ruddyy0