Skocz do zawartości

PicoBello*

Support
  • Postów

    328
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PicoBello*

  1. Dzięki bardzo za wywiad, jestem pod wrażeniem efektu końcowego. Super robota i jeszcze raz pozdrawiam! : )
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Czy mnie oczy nie mylą?! Agata we własnej osobie!

    1. Agata*.

      Agata*.

      Dokładnie to Ja, wróciłam!!

  5. Chylę czoła, Dzień dobry moja ulubiona Partnerko z lawety!
  6. Miły news na weekendowy wieczorek : 

     

     

    1. PicoBello*
    2. xsiunc

      xsiunc

      Czy taki miły to bym się kłócił...

    3. theemo.

      theemo.

      Typowe media głównego nurtu, wszystko na hazard zwalić...

  7. Witajcie drodzy czytelnicy! Z tej strony Młodszy Reporter @PicoBello* oraz Młodszy Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszamy wszystkich do przeczytania naszej relacji! Dnia 24 Lutego 2025 roku, około godziny 19:18 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, które dotyczyło osoby z ciężkim stanie psychicznym. Z treści zgłoszenia wynikało, że około 40-letni mężczyzna wszedł na dach wieżowca i chce popełnić samobójstwo poprzez skok z 16 piętra. Na miejsce przybyłe służby w postaci San Andreas Police Department, San Andreas Fire Department oraz San Andreas Medical Department. Po zabezpieczeniu terenu zdarzenia, służby przystąpili do jakiegokolwiek kontaktu z samobójcą. Niestety w związku z jego złym stanem psychofizycznym i mocną desperacją, osoby nie udało się uratować. Po 20-minutowych negocjacjach osoba skoczyła na chodnik. W związku ze skokiem z 16 piętra, osoby nie udało się uratować, szanse na ratunek były zerowe. Osobę przykryto kocem, aby makabryczny widok nie był dostępny dla publiki i aby poszanować godność zmarłego. Po analizie ,,sms'ów", znajdujących się na koncie na jednym z portalu zmarłej osoby, policja wykazała, że powodem skoku było przegranie w kasynie 20 milionów, strata domu i pojazdu. Po uregulowaniu wszelkiej dokumentacji jeden z patroli z asystą psychologa podjechał do rodziny zmarłego poinformować o tragicznym incydencie. Apelujemy do Was drodzy czytelnicy, że gry w kasynie to hazard, który niestety uzależnia. To już w tym roku trzecia sytuacja, poprzez którą hazard doprowadził do samobójstwa. Życie ma się jedno, więc trzeba je szanować, a na uzależnienie w postaci hazardu nie ma miejscu. Trzeba uzależnieniom mówić stanowcze „nie". Dziękujemy za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcamy do zostawienia polubienia i komentarza, a jednocześnie do czytania naszych dalszych materiałów. Autoryzował: @MateuszXQ
  8. Człowieku! Nowa relacja już dziś, nie przegap OKAZJI!

     

  9. Witajcie drodzy czytelnicy! Z tej strony Młodszy Reporter @PicoBello* oraz Młodszy Reporter @theemo. z Redakcji 4Life News. Zapraszamy wszystkich do przeczytania naszej relacji! Dnia 22 Lutego 2025 roku, około godziny 18:45 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące kierującego, który rzekomo wypadł pojazdem na niepoprawny pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem jadącym z naprzeciwka. Na miejsce zostały skierowane siły i środki niezbędne do wydarzenia drogowego. Po szybkim dojeździe służb, funkcjonariusze Policji przystąpili do zabezpieczenia terenu zdarzenia, tak aby osoby postronne nie wchodziły i nie utrudniały akcji. Po chwili na miejsce dojechała Straż Pożarna a wraz z nią Ratownictwo Medyczne. Strażacy po rozłożeniu specjalistycznego sprzętu przystąpili do działa. Po kilku minutach dwie osoby zakleszczone w pojazdach udało się wydostać na zewnątrz, po czym akcje dalej przejęło Ratownictwo Medyczne. Niestety ze względu na tragiczny stan osoby, która doprowadziła do wypadku drogowego, nie udało się jej uratować. Pomimo przyjazdu trzech Zespołów Ratownictwa Medycznego, rozległe obrażenia wewnętrzne doprowadziły do krwotoku wewnętrznego. Po zabezpieczeniu osoby wezwano koronera, który zajął się denatem. Po wszczęciu dochodzenia przez Policję, w toku oględzin stwierdzono, iż przyczyną wypadku był wystrzał lewej przedniej opony, przez co pojazd skręcił gwałtownie na przeciwny pas ruchu, wobec czego doszło do zderzenia czołowego. Apelujemy w tym momencie, aby dbać o stan techniczny pojazdu, przy dużych prędkościach nie ma czasu na pomyłkę. Dziękujemy za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcamy do zostawienia polubienia i komentarza, a jednocześnie do czytania naszych dalszych materiałów. Autoryzował: @MateuszXQ
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Zapraszam dc picobello_ mysle ze sie dogadamy
  13. Model: Huntley 2.4 Sport Pojemność silnika: 2.4 dm3 Przebieg pojazdu: dowolny Cena: dogadamy się Dodatki: dogadamy się Coś od siebie: Kupię pięknego Huntleya 2.4 sport
  14. Model: Schafter DSD-R ID: 124475 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 33,000km i rośnie Dodatki: Bak benzyny: 90 litrów, Butla LPG: 75 litrów, Moduł nitro, Moduł ABS, Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (MANIIFIK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Jeżeli trafią się fajne offki to sellam, także prosze tylko o gotówke. Zamiany nie wchodząw gre Coś od siebie: Nietuzinkowa sztuka z nitrem na fullu ( brakuje tylko hydry ). Sprzedaje ze względu na chęć kupna Sultana RS i Huntleya 2.4 sport. SS’y: https://imgur.com/a/q059bBG
  15. Witajcie drodzy czytelnicy! Z tej strony Młodszy Reporter @PicoBello* z Redakcji 4Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania mojej kolejnej relacji! Dnia 13 Lutego 2025 roku, około godziny 19:30 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące pożaru traw nieopodal miasteczka Fort Carson, a dokładniej między Fort Carson a Las Venturas. Sytuacja była na tyle poważna, ponieważ obok miejsca palących się traw znajduję się kopalnia ropy, co mogłoby doprowadzić do eskalacji zagrożenia i powstania naprawdę dużych i niebezpiecznych szkód. W związku z tym, na miejsce zostały skierowane siły i środki w postaci jednego wozu bojowego Straży Pożarnej. Po szybkim dojeździe strażacy przystąpili do rozłożenia sprzętu gaśniczego, a następnie do gaszenia. Po krótkiej chwili i po stworzeniu narady podjęto decyzję o wezwaniu wsparcia, w związku z tym wezwano na miejsce drugi wóz gaśniczy w celu pomocy przy gaszeniu rozległego pożaru. Po ciężkiej i wykończającej walce strażaków, pożar udało się opanować, za co należą im się ogromne brawa. Sytuacja była krytyczna, jednak nasi bohaterowie z Komendy Państwowej Straży Pożarnej Los Santos kolejny raz pokazali, że można im ufać, a bezpieczeństwo spoczywa na ich barkach. Po zakończonych działaniach, udało mi się porozmawiać z jednym ze strażaków, oto skrót naszej rozmowy: PB - PicoBello* S - Strażak PB: Witam serdecznie, Młodszy Reporter PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Panu kilka pytań odnośnie do zdarzenia? S: Czołem! Pewnie. PB: Jak to się stało, że w ciągu dnia w tym miejscu wybuchł pożar traw? Co było przyczyną? S: Prawdopodobnie to efekt domina. Ktoś podpalił sąsiednie pole, przez co pożar rozprzestrzenił się na ten obszar. PB: Rozumiem, a proszę mi powiedzieć czy sytuacja była niebezpieczna, czy pożar naprawdę mógł realnie powodować zagrożenie, gdyby doszedł do kopalni ropy? S: Tak, sytuacja była niebezpieczna i dynamiczna. Podjąłem decyzję, aby wezwać wsparcie, gdyż siły i środki nie były wystarczające. Co do drugiego pytania to tak, gdyby pożar dostał się do kopalni ropy, sytuacja byłaby katastrofalna. PB: W takim razie pozostaje nam podziękować za Wasz trud włożony w akcje, Dziękuje! S: Nie ma problemu, naszym obowiązkiem jest strzec bezpieczeństwa. PB: Ode mnie to tyle, dziękuję za wywiad. Spokojnej służby. S: Dzięki, do widzenia! Dziękuję za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcam do zostawienia polubienia i komentarza, a jednocześnie do czytania moich dalszych materiałów. Autoryzował: @MateuszXQ
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin