Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Po 1. Nie ty tu stawiasz warunki. Po 2. Jeśli chcesz uzyskać coś poprzez skargę to rób to co napisałem. Po 3. Skarga jest wiadomością oficjalną, dlatego wszystko ma być czytelne oraz pełne.
  2. Najpierw to uzupełnijcie wzór, i zmieńcie treść, bo nie da się tego czytać..
  3. Dzięki, nie. Z 230k dam
  4. id, cena. pisz ile chcesz
  5. No ładny, ale podziękuje, Dzięki Dam 830k
  6. ID, Cena Cabbie 7k, klocek 2k ID, Cena
  7. Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: Do, 1.2kk-1.3kk Dodatki: Minimum FUP. Coś od siebie: Rozpatrze każdą ofke, auta podawajcie razem z ID i ceną, resztę ofert nie będę rozpatrywał.
  8. Jeśli nie masz dowodów to najlepiej się nie wypowiadaj, wątpię żebym to był ja.
  9. Witam, PO II Karafik. Przyjechałeś, jedziłeś na jednym kole, po chwili usiłowałeś potrącić mnie, jednak Ci sie nie udało. Po chwili przyjechałeś drugi raz i specjalnie wjechałeś w mojego kolegę. Przebiliśmy 2, chcieliśmy zrobić jedną, oddaliśmy ci za to pieniądze. Nie rób idiotów z nas, bo nimi nie jesteśmy. My mamy dowody, Ty nie. Tyle od nas. // dowody u @c0veR
  10. Jestem praktycznie w 100% pewny że usunąłem mu wpisy.
  11. A.. Tak zgłosiłeś się do mnie, że chcesz odsiedzieć wpisy więc wsadziłem Cię do więzienia. Oczywiście usunąłem Ci wpisy.
  12. Witam PO I Karafik. Nie przypominam sobie, abym gracza wsadzał do więzienia. Nie mam nic do dodania.
  13. Witam PO I Karafik. Nadal nie ma wzoru, ale się wypowiem. Jechałeś jesterem od strony faster valley najprawdopodobniej v-maxem. Wyskoczyłeś na górce od strony trasy Delty wskakując tym samym pełnym impetem w nas. Z racji, że przyjechała SARA nie oddałem odrazu strzału. Po chwili podbiegłem i wystrzeliłem 2 kule. Wskakując z taka siła mogłeś zabić (gdyby serwer był bardziej realistyczny) mojego kolegę Cadeta Shinee oraz zatrzymanego. Z racji, że stworzyłeś zagrożenie, oraz mogłeś pozbawić życia 2 osób, miałem prawo do oddania strzałów. // Proszę o ukaranie gracza @AsureV punktami na forum.
  14. @c0veR tak jak @$Miecio$ mówi odegrał tylko, że jest nieprzytomny. Chwilę wcześniej dałem zgodę na kolczatki, a po dojechaniu na miejsce innych jednostek podjęliśmy decyzję, iż nie ma sensu odgrywać RP, skoro wcześniej pościg był 0RP.
  15. Witam, PO I Karafik. Poprawiłeś wzór, a więc się wypowiem. Rozpocząłem za Tobą pościg, jechaliśmy tak jak wspomniałeś 3-4 minuty. Od początku odwalałeś, skracałeś, uderzyłeś się z kurierem, nic nie odgrywałeś. Na każdym możliwym kroku skakałeś. Zjeżdżając z autostrady do Angel Pine, zeskoczyłeś, po czym wydachowałeś. W takim wypadku mam prawo do stwierdzenia, że jest to 0RP. Myślę, iż nie mam nic więcej do powiedzenia. Czekam na wypowiedź zarządu.
  16. Uzupełnij wzór i popraw tytuł to się wypowiem.
  17. Rekrutacja do super organizacji, polecam i zapraszam. 

     

  18. Deluxo 2.2 bez nitra, atrapy,up2,szyb i jakiś dupereli na unikatach i bullet 1.6 czysty?
  19. W sumie to siano się przyda..
  20. Siema, mam bulleta 1.6 czystego z fajnym RGB. Chcesz? Pisz pw.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin