Skocz do zawartości

co?

Gracz
  • Postów

    141
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez co?

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. co?

    Kupie coś do 999 ID

    Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: do 500k Dodatki: - Coś od siebie: najlepiej cos czystego
  3. co?

    Sprzedam Elegy id: 7822

    1744 + fajny hajsik jak coś pw
  4. co?

    Buffalo id 1744

    Model: Buffalo ID: 1744 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1675,8km Dodatki: fele i lpg 75 Cena: oferty Coś od siebie: - SS’y: https://imgur.com/a/pWyst43
  5. co?

    Halloween

    Z jednej strony trochę szkoda, że nie fabuła a z drugiej w sumie fajnie Zbyk, npc z cukierkami ma każdy w innym miejscu jak dynie? npc są tylko w miejscu gdzie nie ma blipu domku?
  6. wez ty sie zastanow raz piszesz ze naj offka 760 raz 750 a teraz 740 xD 500k zeby nie bylo
  7. co?

    .

    ale super savanna ile za nia wolasz 150k zeby nie byo
  8. co?

    .

    LOCK tylko clover mesa git calkiem
  9. co?

    .

    LOCK tak o ofy
  10. co?

    .

    LOCK tylko ocean ciekawie reszta lipa
  11. co?

    lock

    @LOCK troche zabawne ze za vicka 7k id daja po 100k a tu o 2k cisza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin