Skocz do zawartości

co?

Gracz
  • Postów

    141
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez co?

  1. Buffalo już mam a sgt nie bardzo mnie interesuje więc raczej odpada
  2. Miałem jakiś czas temu oferte 4.35, poza tym nie spieszy mi się z sprzedażą, cena będzie tylko rosła.
  3. Model: InfernusID: 13682Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 7kDodatki: FT z nitro (szyby 60% bez hydry) niestandardowe lampy (███) podświetlenie licznika (███)Cena: OfertyCoś od siebie: Jest to obecnie 6 aktywny Infernus łącznie z Infernusem 2.4 Greyny. Posiada unikatowe lampy które mają tylko 2 pojazdy na serwerze (drugi jest obecnie nieaktywny) Jeśli będzie ciekawa oferta to sprzedam, jeśli nie to nie SS’y: https://imgur.com/a/YarVAtu
  4. Model: InfernusID: 13682Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 7kDodatki: FT z nitro (szyby 60% bez hydry) niestandardowe lampy (███) podświetlenie licznika (███)Cena: OfertyCoś od siebie: Jest to obecnie 6 aktywny Infernus łącznie z Infernusem 2.4 Greyny. Posiada unikatowe lampy które mają tylko 2 pojazdy na serwerze (drugi jest obecnie nieaktywny) Jeśli będzie ciekawa oferta to sprzedam, jeśli nie to nie SS’y: https://imgur.com/a/YarVAtu
  5. Nie chce mananek Zdecydowanie zbyt dużo sobie je cenisz więc odpada
  6. Wyślij na pw info co ma i cene Odpada
  7. Model: ObojętnePojemność silnika: ObojętnePrzebieg pojazdu: ObojętnaCena: Do dogadaniaDodatki: ObojętneCoś od siebie: Oferty na PW lub w poście poniżej
  8. co?

    Lock

    Nie chce longa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin