Skocz do zawartości

co?

Gracz
  • Postów

    141
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez co?

  1. Jak mogliśmy wam utrudniać coś czego nie wykonywaliście? Nie jest to miejsce zatłoczone. Oj tak zdecydowanie brak jakiegokolwiek szacunku oraz kultury wskazuje nazwanie was "menelami" Moment w którym wypomniałem brak rp.
  2. Witam, proszę nauczyć się czytać za co jest skarga. Natłok wezwań i wjeżdżacie mi na baze we 4? - XDD Wedle regulaminu - §12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.
  3. Twój nick: co?Nick osoby oskarżonej: @Multi_Fox @BalonK8 @Daw1deXx @KapitanKox(prawdziwy)Powód napisania skargi: Kolejny najazd na bazę, zabranie pojazdów bez RP.Dowody: https://imgur.com/a/wJy0ac6
  4. Pytałem się Administracji na serwerze o to czy mogę w ten sposób parkować jeśli razem będziemy posiadać owe blipy, odpowiedź brzmiała, że możemy.
  5. Nick funkcjonariusza: @Ziyech Data i godzina zdarzenia: Dziś między 2 a 3 w nocy Pełen opis sytuacji: Wstawienie 4 pojazdów na PP z prywatnego terenu. Razem z @Rafix posiadamy tam wszystkie blipy (9) przez co cały teren należy do nas więc pojazdy zostały zabrane bezpodstawnie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Ov6eeky Pojazdy stały w ten sposób: https://imgur.com/a/WfsuWgj
  6. Twój nick: co?Nick osoby oskarżonej: @Multi_FoxPowód napisania skargi: Wstawienie 6 pojazdów na PP z prywatnego terenu.Dowody: https://imgur.com/a/nu8wGM2 Razem z @Rafix posiadamy tam wszystkie blipy (9) przez co cały teren należy do nas więc pojazdy zostały zabrane bezpodstawnie. Pojazdy stały w ten sposób: https://imgur.com/a/WfsuWgj
  7. co?

    Infernus 1.6

    Model: InfernusID: 74270Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 18.9kmDodatki: -Cena: ofertyCoś od siebie: Wystawiam poglądowo, na sprzedaży mi nie zależy jednak jeśli będzie ciekawa oferta to być może się skusze SS’y:https://prnt.sc/w0lstv
  8. Bardziej na dział propozycje, ale zdecydowanie tak, przydało by się coś w tym stylu Jest coś takiego na pewno wykonalne, była nawet o coś podobnego na forum propozycja lecz chyba została odrzucona Edit. Jednak jest do realizacji https://mta4life.pl/forums/topic/175897-serwer-dodanie-automatycznych-salonów/
  9. Chodziło mi bardziej o kwote jaka ty byś chcial dostac :d
  10. co?

    Lock

    Jak cie nie stac na oplaty to sie nie kupuje @lock
  11. co?

    Baza obok FC

    Fajny start ale jeszcze troche brakuje
  12. co?

    Baza obok FC

    Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 350 Cena za dobę: 180pln Lokalizacja: Bone County Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/JvvCboBCoś od siebie: Fajna baza obok FC, spory teren posiadłości
  13. co?

    SZUKAM DOMU NA 10 20 AUT

    https://m.imgur.com/a/JvvCboB
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin