Twoje podejrzenie jest błędne, jedyna wiadomość którą wysłałem w tamtym momencie dot. blokowania widać na 3 screenie (https://imgur.com/a/wJy0ac6) a mianowicie początek wiadomości: [2020-12-12 20:56:07] [Output] : >> Rafix [38]: zostaw go
W tym wasza czwórka, nadal to nic nie zmienia.
Wszystkie domki wokół należą do mnie oraz do Rafixa, kto inny by miał niby tam korzystać?
Miejsca jest wystarczająco na odegranie Rp.
Nie jest to żadna organizacja.
Dużo czasu by to zajęło gdyby wjechała jedna laweta, a nie 4 jak w waszym przypadku.
Waszym obowiązkiem jest odegranie RP, wyjątki są podane w regulaminie (§12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.)
Więc w tym miejscu waszym obowiązkiem było odegranie RP.
Otrzymaliście powiadomienie na forum, nie ma podanej konkretnej formy poinformowania.