-
Postów
141 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez co?
-
zarobki taxo jakie mi sie udalo uzyskac sultanem 2.2 w godzine
1lvl:
kasa: 5500-180 paliwo = 5320pln bez 600+
xp: 1847
2lvl:kasa: 6115-188paliwo=5927pln bez 600+
xp: 1843
3lvl:
kasa: 6993pln - 190pln paliwo = 6803pln bez 600+ z tym ze wydaje mi sie ze mialem bardzo fajne kursy dlatego taki wynik
xp: 1875
-
Gdyby nie było kogoś na licytacji to tutaj pełna lista co kto i za ile:
pierwsze klasa wysoka kupil f3r03x za 1.3kk wybral 3
1: sentindel dsd 1.8
2: alpha
3: windsor 2.0drugie klasa wysoka kupil grumbelbi za 550k wybral 2
1: savanna
2: elegy 1.8
3: bmw jakies xdtrzecie klasa wysoka kupil nexiv za 660k wybral 1
1: atlanta
2: coquette 2.2
3: flashczwarte klasa premium kupil kavka za 2.95kk wybral 2
1: mamba
2: infernus 1.2
3: banditopiate klasa premium kupil przemokoks za 2.8kk wybral 3
1: bullet
2: manana
3: staffordszoste klasa premium kupil cat za 3.1kk wybral 1
1: rancher
2: schafter 2.4
3: nrg 1.8siodme klasa premium kupil zinex za 2.35kk wybral 1
1: long 2.2
2: alpha
3: bullet 2.2 -
Ja już przygotowany do Taxo. A wy? https://imgur.com/a/jT7aJL8
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
badyl sprzedaj mi admirala 22k id ok
-
a gdzie offroady????
-
-
ale bieda
-