Tak jak w temacie, po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że pora na zakończenie przygody z serwerem. Zapowiadałem to od miesiąca, ale dopiero dziś (29.02.2016) zdecydowałem się na napisanie tego tematu. Chciałbym podziękować wszystkim za te ponad 400 godzin przegranych na serwerze. Pozdrawiam serdecznie osoby, które w każdej sytuacji były gotowe mi pomóc Pozdrawiam:
Azcee - sąsiad, kolega... Szkoda, że odszedłeś z serwera
KovPL - dzięki za grę
DawajDyszke - powodzenia mordo, nie rozbijaj się tak Phoenixem
MrPompom - dzięki za szanse w F&F, powodzenia w DES
Spider_PL - dzięki za przyjęcie do F&F
Hamer - ty sprzedałeś mi po okazyjnej cenie auto, które było celem mojej gry :-)
TheDropson
Kubaa - chyba nie założymy tej organizacji
fialek
Cornes
Truth - pograj częściej
Gwiazda - tobie życzę wszystkiego najlepszego i dostania się do SAPD
XBarti/ B@rt3k
KNX
kaxdd
Veq..!
michaltrak
Namik209
Pozdrawiam także: administratorów RCON - Szanuję Was za stworzenie najlepszego w Polsce serwera RPG
administrację - za to, że nigdy nie dostałem niesłusznej kary :/
Życzę wszystkim wyżej wymienionym spełnienia marzeń związanych z serwerem, jak i z życiem prywatnym.
P.S wyżej wymienionym obiecuje, że jeszcze kiedyś pogramy