Skocz do zawartości

TeamForEver

Gracz
  • Postów

    172
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez TeamForEver

  1. Noo, teraz ty?! Żegnaj :/
  2. Zapomniałeś o mnie :/ Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia :-) trzymaj się
  3. Dlaczego odchodzą najlepsi? Dzięki za to, że nigdy nie odmówiłeś mi przewiezienia złotym Sultanem :-) Życzę Ci powrotu zdrowia (w końcu to jest najważniejsze) i powodzenia w życiu prywatnym
  4. Twojej wypowiedzi brakowało mi najbardziej @Spider obiecałem :-)
  5. Tak jak w temacie, po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że pora na zakończenie przygody z serwerem. Zapowiadałem to od miesiąca, ale dopiero dziś (29.02.2016) zdecydowałem się na napisanie tego tematu. Chciałbym podziękować wszystkim za te ponad 400 godzin przegranych na serwerze. Pozdrawiam serdecznie osoby, które w każdej sytuacji były gotowe mi pomóc Pozdrawiam: Azcee - sąsiad, kolega... Szkoda, że odszedłeś z serwera KovPL - dzięki za grę DawajDyszke - powodzenia mordo, nie rozbijaj się tak Phoenixem MrPompom - dzięki za szanse w F&F, powodzenia w DES Spider_PL - dzięki za przyjęcie do F&F Hamer - ty sprzedałeś mi po okazyjnej cenie auto, które było celem mojej gry :-) TheDropson Kubaa - chyba nie założymy tej organizacji fialek Cornes Truth - pograj częściej Gwiazda - tobie życzę wszystkiego najlepszego i dostania się do SAPD XBarti/ B@rt3k KNX kaxdd Veq..! michaltrak Namik209 Pozdrawiam także: administratorów RCON - Szanuję Was za stworzenie najlepszego w Polsce serwera RPG administrację - za to, że nigdy nie dostałem niesłusznej kary :/ Życzę wszystkim wyżej wymienionym spełnienia marzeń związanych z serwerem, jak i z życiem prywatnym. P.S wyżej wymienionym obiecuje, że jeszcze kiedyś pogramy
  6. Washington id 1317 (2 na serwie), przebieg 800km, felgi, cb radio. Cena to 55k
  7. Washington id 1317 (2 na serwie), przebieg 800km, tune: felgi, CB.
  8. Washington id 1317 (2 na serwie) za 60k?
  9. TeamForEver

    coś do 140k

    Washington id 1317 (2 na serwie), silnik 1.6, przebieg 600km, felgi, cb radio
  10. Aktualne? Jeśli tak to 60k Edit: cofam, kupiłem coś innego
  11. Widzę, że z Ursusem szans nie mam PAS
  12. Widzę że się nie doczekam... Wycofuje, kupię coś innego
  13. 13.5k, napisz do mnie na serwerze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin