Witam i żegnam. Powodem mojego odejścia są sprawy prywatne. Na serwerze spędziłem prawie 700 godzin i... niczego nie żałuje. Mimo tego, iż jest to całkiem sporo "straconego" czasu, jestem dumny z tego, że zdążyłem poznać tak wielu wspaniałych ludzi. To dzięki nim nie zakończyłem przygody z serwerem po kilku godzinach gry. Jestem wam - graczom - za to niezmiernie wdzięczny.
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku. - Winston Churchill
Nie planuje powrotu... Myślę, że nie będę miał do czego wracać.
Wielu z moich znajomych odeszło już z serwera, inni to planują. Mam nadzieję, że nie stracę z nimi kontaktu.
Pora na pozdrowienia dla osób, które szanowałem najbardziej. Są nimi:
Azcee
Ciacho191
Cornes
Damianeg
DawajDyszke
Detiv
Fialek
Gwiazda
Hamer
KNX
KovPL
Kruku
Kubaa
Mateusz*
MaTTix
michaltrak
Namik209
Rzepka.
SpiderPL
TheDropson
Zwariowany
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem.
Jeśli ktokolwiek chce, może podać fb na pw. Na pewno nie zapomnę zaprosić.
Nutka na pożegnanie
https://youtu.be/ZSM3w1v-A_Y
To czas pokaże, czy jeszcze spotkamy się w grze. Żegnam - lider Fast&Furious TeamForEver