Skocz do zawartości

TeamForEver

Gracz
  • Postów

    172
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez TeamForEver

  1. Ref @edit Zapomniałem o kluczyku :-)
  2. Model: Uranus V-Max: 155 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 4,5k Usterki: Brak Cena: Licytacja od 130k, MP 5k ID: 15804 Kolor: zielono-granatowy PJ Tuning: Full visu (x-flow), LPG 35l, niebieskie podświetlenie licznika, dodatkowy kluczyk. Kolor świateł: biały SS'y: --- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: TeamForEver
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Dobra, lock. I tak na chwilę obecną nie mam czasu żeby wbić na serwer i go sprzedać :-( @edit OwOc wygrał, jak będę miał czas to pojazd trafi do niego
  6. Model: Blade [ Timowy Blejd ] V-Max: 197 Pojemność silnika: Legenda głosi, że ta bestia ma pod maską silnik Turbo Fire 5.7L Silnika jednak mi szkoda więc oddam autko w standardowej wersji (1.6) Przebieg: 28K Usterki: "Kto szuka ten nie znajdzie" Cena: Licytacja ID: 3807 (2 na serwie) Kolor: niebiesko-czerwono-złoty Tuning: up1, hydraulika, LPG 50l, błękitny licznik, dach, przedni zderzak, cb, stereo, rejka oraz malowane felgi. Kolor świateł: Białe SS'y: Każdy szanujący się gracz wie jak ta bestia wygląda Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tim Nie wymieniam
  7. Model: Cheetah V-Max: 185? Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 6k Usterki: - Cena: Licytacja, tanio tego nie oddam ;-) ID: 20 (1 na serwie) Kolor: Biały Tuning: Cb, ogranicznik, lampki, licznik Kolor świateł: Zielone SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: TeamForEver Nie interesują mnie wymiany.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. A ja? Za to już szykuje na Ciebie czołg ;-)
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Można by pograć TeamF0rEver
  12. TeamForEver

    @lock

    KT na pw ziomeczku :-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin