Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. ? Klient popełnił błąd, ale na dc napisał, że mam poprawić przez jego błąd, więc nie rozumiem skąd ten komentarz.
  2. Super inicjatywa! Mam nadzieję, że będzie fajna zabawa
  3. matvs.

    Vincent 1.6

    Model: Vincent ID: 64768 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ok. 3k Dodatki: atrapa nitro (1010), tablica rejestracyjna (bmwe69m3), podświetlenie licznika (███), baki 75/75, szyby 40% i klucz dodatkowyCena: 100k do negocjacji. Coś od siebie: Fajne autko, idealne pod projekt SS’y:
  4. @sqah @Fabian.. wasze grafiki są zrobione, mam nadzieję, że będą się podobać Dla sqah'a: Dla Fabian'a..: Liczę na więcej zgłoszeń!
  5. Zachęcam cieplutko, do zamawiania grafik, nie pożałujecie <3 

     

  6. @KINGusia_<3 Grafika wykonana, proszę bardzo!
  7. Dziękuję za tak dużo odpowiedzi, mam nadzieję, że będzie ich co raz więcej!
  8. @veeniX Grafika skończona, mam nadzieję, że spełniłem twoje oczekiwania
  9. @Sheeker Grafika zrobiona, mi się bardzo podoba, i szczerze jestem bardzo zadowolony z niej, może i prosta, ale ładna
  10. @Filip_* Grafika zrobiona, mam nadzieję, że jest gites
  11. @KINGusia_<3 Grafika zrobiona, mam nadzieję, że się podoba
  12. Cześć, pomyślałem sobie ostatnio, czemu by nie zrobić tematu z robieniem grafik? I o to jest, grafiki będą darmowe dla wszystkich, ponieważ robię to, tylko i wyłącznie hobbistycznie, ten kto będzie chciał, coś rzuci groszem (oczywiście, na serwerze), ale do tematu. Głównie mogę robić avatary, na forum, steam, czy inne portale, ale jeśli komuś zależy na bannerze, to także mogę się podjąć tej roboty. Na dole daje, jak to się piszę "portfolio", kilka moich grafik wykonanych w 100%, przeze mnie. Może nie jest ich dużo, ale niestety robiłem format komputera, i kompletnie zapomniałem zapisać, więc dlatego tak mało, będzie grafik. Oczywiście, zapomniałem dopowiedzieć, że także grafiki GIF, czyli animowany avatar. A tutaj krótki wzór: Małe portfolio: Tak jak wspominałem, portfolio jest małe, ale robiłem o wiele, wiele więcej grafik, i jestem pewien, że ten kto będzie chciał grafikę ode mnie, to się nie zawiedzie. Pozdrawiam, matvs.
  13. xWr8WSG.png

    Równiótko, 1600h <3 Niby mało, jak na 4 lata gry, ale jeszcze się nadrobi ;D

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Jeśli nadal oferta aktualna, napisz do mnie na dc: matvs.#1609 myślę, że się dogadamy
  16. matvs.

    Slamvan 1.6

    Sabre sprzedana, został Slamvan.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. matvs.

    Slamvan 1.6

    Czy ja pisze do ściany? Cena jest podana wprost, że 320k do małej negocjacji, a nie 100k z ceny..
  19. matvs.

    Slamvan 1.6

    Podziękuje, i zapomniałem dodać, że NIE CHCE WYMIAN.
  20. matvs.

    Slamvan 1.6

    Model: Sabre ID: 14559 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~16k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1075), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( CHUDAS ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, szyby 40%, bez baku, bez nitra, LPG 75LCena: 620k do negocjacji, proszę sobie oszczędzić komentarzy "500k", ponieważ cena jest podana, i podlega tylko małej negocjacji. Coś od siebie: Piękna Saberka, na purpurowych lampach, z włączonym modułem UP1 rozwija swoja prędkość do prawie 220km/h. Posiada one całkiem niskie id, więc fajna pod projekcik do Sabre 2.4. SS’y: Na dole, tego tematu. Model: Slamvan ID: 46479 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~2k Dodatki: progi (1120), dodatki - przód (1115), dodatki - tył (1109), hydraulika, stereo, felgi (1075), wydech (1114), przedni zderzak (1117), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna ( GRVBAS ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, bez baku, bez nitra, LPG 75LCena: 300k do negocjacji, proszę sobie oszczędzić komentarzy "200k", ponieważ cena jest podana, i podlega tylko małej negocjacji. Coś od siebie: Piękny Slamvan, na purpurowych lampach, z włączonym modułem UP1 rozwija swoją prędkość do 160km/h. Bardzo fajny pojazd, który fajnie skacze, za pomocą hydry, ale uwaga może wylądować na dachu. SS’y: Na dole, tego tematu.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Krótki, ale ciekawy, super!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin