Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. Powodzenia wszystkim, niech wygra najlepszy fotograf, haha
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Podziękuje i zapomniałem wspomnieć, że tylko gotówka.
  5. Model: Vapid Bullet ID: 4456 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~17k Dodatki: FT z nitrem, 2 klucze dodatkowe, 2 małe atrapy, lampy i licznik - ciemno niebieskie.Cena: 1.475.000 PLN do negocjacji. Coś od siebie: Fajny pojazd, na niskim id. Jest to 18 bullet na serwerze, a 16 z zerowaniami. Prędkość swoją rozwija, do 250km/h, a z włączonym modułem nitro, aż prawie 290km/h. Potrzebuję na szybko pieniędzy, dlatego go sprzedaję. SS’y:
  6. Sprzedane za kwotę 1,15kk graczowi @Skrzyp3k więc można @LOCK.
  7. Do negocjacji, ale chyba nie, aż tak i nie rób tu sobie off-topicu. Zapomniałem dodać, że aktualna najwyższa oferta to 1,08kk, wiec proszę wyżej tej ceny przynajmniej.
  8. Cena jest napisana, więc nie komentuję, tej oferty.
  9. Model: Vapid Bullet. ID: 41455 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~43k Dodatki: Full Tune, bez nitra, z dwoma małymi atrapami. Posiada nowy system ABS. Lampy i licznik - LAZUROWY.Cena: 1.200.000 PLN, do negocjacji. Coś od siebie: Super autko, na jednych z ładniejszych lamp, czyli lazurach. Rozwija swoją prędkość, do 250km/h, więc jest to całkiem imponują szybkość. SS’y:
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 397 Cena za dobę: 180 PLN, opłacony do 14 września. Lokalizacja: Cena: Oferty. SS’y: Coś od siebie: Fajny domek, dobrze ukryta, jak i fajnie można wykorzystać do pościgów z SAPD. Osobisty port i ogółem masę, masę miejsca na auta.
  12. Super gazetka, jak zawsze!
  13. W końcu 2k godzin, może i po prawie 4 latach, ale jest!

    kA6LF03.png

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. matvs.

    @C

    Na dobry początek 1,3kk
  16. Super byles ameba dzięki za rozmowy na dc, do zoba!!!!!!!
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin