Dziękujemy, furmana jest akurat moja, ale w artykule, wykorzystana jako auto Ojca Jasia.
Po tym jak napisałeś, to zdanie, mogę wywnioskować, że chyba piszesz o sobie, bo poziom jak to napisałeś, jest śmieszny. Proszę nie obrażaj @pawelik001 i mnie, że mieliśmy jakąś trepanacje czaszki, jak jej nie mieliśmy. Jest to obraźliwe, dla nas i mam nadzieję, że za tą obrazę zostaniesz ukarany, ale to już nie ode mnie zależy. I szczerze, to nie wiem gdzie ty widzisz tam dialog, jak już piszesz takie rzeczy, to przynajmniej dowiedź się, co to dialog, a co artykuł..