Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. matvs.

    Jetmax @LOCK

    @Pan_Cebula Mi to wystarczy, potrzebuje hajsu. Kiedy będziesz na serwerze?
  2. matvs.

    Jetmax @LOCK

    70k i dobiliśmy targu.
  3. matvs.

    Jetmax @LOCK

    Jeszcze trochę i sell.
  4. matvs.

    Jetmax @LOCK

    Model: Jetmax ID: 65664 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~250km Dodatki: Dodatkowy klucz oraz możliwe, że jedyny w jetmaxach bak 150dm3. Cena: 80k do skromnej negocjacji. Coś od siebie: Fajna łódka, rozwija swoją prędkość do ok. 160km/h. Ogółem polecam, jeśli ktoś lubi sobie zwiedzać mapę, z poziomu wody. SS’y:
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Wyniki konkursu o 30k!

    Po poproszeniu Support @Drasiek wylosował 3 liczby, takie jak 6, 12, 27. Czyli, zwycięzcami są: @Hinox,

    @.Mariuszek. i @kremowyborsuk. Te osoby zgarniają, 10k. Gratuluję i przelew zostanie wysłany do 48h.

    A tutaj filmik potwierdzający, że zostało losowane, bez żadnych przekrętów (od Draśka): https://imgur.com/a/WCSp0oJ

  8. Konkurs zostaje zamknięty. Wyniki zostaną ogłoszone dzisiaj wieczorem, wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia! Losować będzie Support @Drasiek, za co mu serdecznie dziękuje. Osoby, takie jak: @Kami$iu i @okrutnazlaipodla zostają zdyskwalifikowani, z powodu napisania więcej komentarzy, niż 1. (możliwość większej szansy wygrania, z losowania) Reszcie, życzę powodzenia!
  9. Witam, z tej strony Redaktor @matvs., z Redakcji 4Life News i dzisiaj chciałbym wam przedstawić wywiad, z Liderem organizacji Olimp, czyli mowa tu o @Bilu.. Zapraszam do czytania! M - matvs. B - Bilu. M: Witam, z tej strony Redaktor matvs., z Redakcji 4Life News. Czy masz może chwilkę czasu, żeby udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań? B: Witaj, z miłą chęcią odpowiem ci na pytania. M: To więc, zacznijmy od pierwszego pytania, tak jak zawsze na początku wywiadu. Opowiedz coś o sobie. B: Mam na imię Bartosz. Pochodzę z niewielkiego miasta w województwie podkarpackim - Tarnobrzeg. Od początku września rozpocząłem ostatnią, 4 klasę technikum o profilu teleinformatycznym. Z charakteru jestem osobą dosyć spokojną z dobrym poczuciem humoru. Oczywiście najważniejsze jest to, że posiadam dystans do swojej osoby, czego brakuje czasem niektórym osobom. Głównym moim zainteresowaniem jest sport, dokładniej piłka nożna. Już od małego miałem, z nią styczność na podwórku i w klubie piłkarskim. Moją przyszłość po ukończeniu technikum, w dużym stopniu wiążę z kontynuacją kierunku na studiach, ale czas pokaże, jak to wszystko się potoczy. M: Jak byś mógł, opowiedz o swoich początkach na platformie MTA, czy ogólnie na serwerze 4Life. B: Szczerze chciałbym pamiętać moje początki na platformie MTA i na samym serwerze 4Life. Konto zostało zarejestrowane w czerwcu 2016 roku. W tamtym momencie, w jakiś sposób się to wszystko zaczęło. Niestety po jakimś czasie znudziła mi się gra i zrobiłem sobie 3 letnią przerwę. "Początek" po powrocie miałem dosyć ułatwiony, na moim koncie był pojazd Buffalo 1.6 z lekkim tuningiem, dzięki któremu zyskałem trochę grosza. M: Należysz aktualnie do frakcji TSA, jeśli nie był byś w tej frakcji, to do jakiej dołączył byś oraz dlaczego? B: Owszem aktualnie jestem pracownikiem we frakcji TSA. Miałem parę momentów, kiedy myślałem nad zmianą frakcji. Głównie było to spowodowane wypaleniem się na służbie, nie czerpałem tyle przyjemności ze służby, tak jak kiedyś. Miałem w planach spróbować swoich sił, we frakcji SAPD. Jednak wszystko potoczyło się inaczej, za namową @Franczesko. powróciliśmy oboje "na stare śmieci". M: Jesteś jednym z bogatszych graczy na serwerze, ile mniej więcej wynosi twój majątek? B: Hmm.. co do samego majątku, to ciężko mi go osobiście określić. Dla mnie wszystkie moje aktualne pojazdy są bezcenne. Jednakże parę tygodni temu wraz z osobami z organizacji mniej więcej obliczaliśmy mój przybliżony majątek. Z naszych obliczeń patrząc, na nieruchomości oraz wszystkie pojazdy, wyszła suma lekko ponad 11 milionów PLN. Mimo wszystko przy aktualnych cenach rynkowych ciężko, jest mi określić dokładną ich wartość, jedynie przybliżoną. M: Prowadzisz jedną z najbardziej popularnych organizacji, mowa tu oczywiście o "Olimp". Co wyróżnia się i co daję tej organizacji, że tak chcą do niej dołączyć i myślisz dlaczego jest, aż tak popularna? B: To prawda, jestem liderem tej organizacji. Co nas wyróżnia? Jesteśmy bardzo zgraną organizacją. Tak szczerze nie mam zielonego pojęcia jak to się stało, że jesteśmy tak popularni. Organizacja otrzymała "drugie życie" końcem marca i początkiem kwietnia tego roku. To właśnie wtedy rozpoczął się wewnętrzny, jak i zewnętrzny remont tego wszystkiego. Oczywiście nigdy by to nie mogło się udać, gdyby nie wszyscy członkowie zarządu organizacji, których z tego miejsca gorąco pozdrawiam. Gracze serwera korzystający z komunikatora Mumble często mogą zauważyć, że na naszych kanałach organizacyjnych zawsze znajdzie się jakiś członek. Dużo osób powtarzało mi, że poszukiwali ekipy gdzie jest z kim pogadać lub popisać. U nas bez problemu zawsze znajdzie się druga osoba do wspólnej pogawędki. Jesteśmy otwarci na zawieranie nowych znajomości, z miłą chęcią przyjmujemy nowych członków w nasze szeregi. Z jednej strony dużo osób może nas nazywać "masówką" i tutaj zdania są podzielone. Celowo sprawdziłem naszą ostatnią rekrutację i jak się okazało, więcej podań było odrzuconych niż zaakceptowanych. Co do samej liczby członków nie jesteśmy najliczniejsi. Są organizacje, które mają więcej członków i ciągle prowadzą rekrutacje. My również w najbliższym czasie planujemy ją otworzyć. Dokładnego terminu jeszcze nie ustaliłem ale już mogę powiedzieć, że zostanie przyjętych maksymalnie 10 osób. Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia w przyszłych rekrutacjach. M: Także życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji, lecz przejdźmy dalej. Jeśli już jesteśmy, przy temacie organizacyjnym. Czy kiedykolwiek planowałeś, oddać/usunąć organizację i przekazać komuś, kto by się nią zajął? B: Myślę, że kiedyś każdy lider miał chwile, gdzie chciał to wszystko porzucić. Również mnie takie coś dopadło. W okolicach lutego bieżącego roku miałem zamykać organizację, nawet wniosek już miałem gotowy. Jednak tak się nie stało. Był to jeden z moich głównych celów na tym serwerze, zbudować zgraną organizację. W tym momencie jedyne o czym myślę to jej dalszej rozbudowie, modernizacji i wypełnianie planu, który pojawił mi się w głowie po powrocie na serwer. M: Na serwerze spędziłeś, aż ~3200 godzin, jest to bardzo i to bardzo imponująca liczba. Czy żałujesz, że tyle godzin spędziłeś na serwerze? B: Owszem, spędziłem tyle godzin na serwerze i jest to dosyć duża liczba. Szczerze powiedziawszy nie żałuję tego. Potrafię pogodzić życie prywatne z graniem w gry komputerowe. Można również nawijać makaron na uszy i twierdzić, że "gra się w wolnym czasie" przekładając grę, ponad życie prywatne. Jeżeli tylko jest się zorganizowanym i potrafi się zarządzać swoim dniem, to bez problemu można pogodzić wszystko. M: Jesteś w biznesie 4FIGHT, który nie dawno został reaktywowany. Mógłbyś opowiedzieć, czym zajmuję się biznes i jaka atmosfera tam panuję? B: Do biznesu 4FIGHT udało mi się dołączyć całkiem niedawno. Aktualnie jestem zwykłym praktykantem uczącym się całego funkcjonowania biznesu od wewnątrz. Uważam, że sama reaktywacja była genialnym pomysłem. Nasze gale cieszą się dużym zainteresowaniem. Na serwerze był potrzebny biznes, który tak może urozmaicić rozgrywkę. Co do samej atmosfery w biznesie, jest w porządku. Wszyscy pracownicy, bez problemu się ze sobą dogadują, co jest najważniejsze. Serdecznie każdemu polecam ten biznes. M: W takim razie, pozdrawiam cały biznes 4FIGHT. Czas zacząć ostatnie pytanie, więc.. Czy w najbliższym czasie, masz w planach zrobić sobie przerwę/odejść od 4Life, czy w ogóle tego nie planujesz? B: Na ten moment nie mam w planach odchodzić z serwera. Są to raczej odległe plany chyba, że niektóre sprawy potoczą się inaczej i będę musiał na jakiś czas zniknąć ze sceny MTA. M: Dziękuję ci bardzo, za odpowiedź na moje pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? B: Oczywiście, chciałbym pozdrowić wiele osób, bez których nie byłbym tu gdzie w tym momencie jestem, czyli @LuKi16 @KropsoN @Aksiu @Franczesko. @Wiesi3k. @Tomeczek. @Alaneczek @A37 @BlackSTAR @Muflus @JuliaShaforostov @NVXER @Verago. @K4nciasty @Nudzio. @Alpaka* @pluuum @L4MP3K @Matias2525. Oczywiście pozdrawiam również cały zarząd frakcji TSA, jak i ich członków oraz oczywiście całą organizację Olimp.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. matvs.

    Jetmax

    Model: Jetmax ID: 65664 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~250km Dodatki: Dodatkowy klucz oraz możliwe, że jedyny w jetmaxach bak 150dm3. Cena: 90k do skromnej negocjacji. Coś od siebie: Fajna łódka, rozwija swoją prędkość do ok. 160km/h. Ogółem polecam, jeśli ktoś lubi sobie zwiedzać mapę, z poziomu wody. SS’y:
  12. Zapraszam serdecznie!

     

  13. Witam serdecznie! Z okazji moich 17 urodzin, które są 16.09.2020 roku, organizuję konkurs urodzinowy, o kwotę 30.000 PLN. Konkurs będzie polegał, na napisaniu krótkich życzeń, które osobiście będę weryfikował, oczywiście to nie mają być życzenia, na całą stronę, tylko krótkie zdanie lub z 2. Czyli, żeby wziąć udział w konkursie trzeba zrobić: 1. Zostawić dowolną reakcję, pod tym tematem. 2. Tak jak wyżej pisałem, napisać króciutkie życzenia urodzinowe, np. Wszystkiego najlepszego! Dużo kasy, itp.. 3. Zaobserwować mój profil na forum (nie wymagane) 30.000 PLN zostanie podzielone na 3 osoby, czyli 10k dla każdej. Wyniki pojawią się na moim statusie, najprawdopodobniej wieczorem, dnia 17 września. Losować będzie, jakaś osoba z administracji serwera, którą poproszę o wylosowanie 3 szczęśliwców. Życzę wszystkim powodzenia!
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Zapraszam do czytania!

     

  18. Witam, z tej strony Redaktor @matvs. z Redakcji 4Life News, a w dzisiejszym wywiadzie chciałbym wam przestawić Właściciela biznesu 4CarDealer, a mowa tu o @PerkuleZ.. Miłego czytania! M - matvs. P - PerkuleZ. M: Witam, z tej strony Redaktor matvs., z Redakcji 4Life News. Czy masz chwilkę czasu, by odpowiedzieć mi na kilka pytań? P: Cześć, oczywiście. Odpowiem na wszelkie pytania. M: Świetnie, to zaczynamy pierwszym pytaniem. Opisz siebie najlepiej, jak potrafisz P: Mam na imię Piotr, mam 16 lat. Pochodzę z Ostrzeszowa, niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim. Na chwilę obecną, uczęszczam do drugiej klasy technikum, o profilu programistycznym. W wolnym czasie najczęściej staram się poszerzać moją wiedzę, związaną z kierunkiem nauki. Nie ukrywam, również lubię pograć w gry, konkretnie właśnie w MTA na serwerze 4Life, wraz z moimi znajomymi. Na co dzień jestem bardzo miłą, spokojną osobą. W wolnym czasie lubię pojeździć na rowerze, popływać, bądź wyjść z kolegami na dwór. Gram też na instrumencie, jakim jest Keyboard. Posiadam dość duży dystans do siebie, jak i poczucie humoru, co czyni mnie dość specyficzną osobą. Posiadam sporo zainteresowań, rzeczy, które lubię robić, kilka z nich to: muzyka, kostka rubika, programowanie, oraz coś rzadziej spotykanego, mianowicie pisanie wierszy bądź innych utworów. M: Znakomicie, bardzo ciekawa wypowiedź, może przejdźmy teraz bardziej w stronę samej gry. Na serwerze grasz już od dość długiego czasu, co też sugeruje olbrzymi majątek i czy mógłbyś powiedzieć, ile on wynosi i z czego się składa? P: Zgadza się, na serwerze przegrałem sporo godzin, i praktycznie od samego początku chciałem dorobić się jak największej sumy. Dawało to satysfakcję, że można kupić sobie co raz to lepsze auta. W aktualnym momencie praktycznie cały mój majątek stanowią dwa pojazdy i nieruchomość, od której może zacznę - mowa tu o Burger Shocie w San Fierro, którego swoją drogą kupiłem za darmo - przez tzw. kampienie, na którym zarobiłem sporo. Stanowi on aktualnie bazę organizacji. Jeśli chodzi o pojazdy, to posiadam Infernusa 1.8 prawie FT, zakupionego ostatnio w salonie, oraz prawdziwą "perełkę", bezcenne dla mnie auto - Manana Sport 3.0 FT z niskim ID 26, czyli pojazd o największej pojemności silnika dostępnej dla graczy. Nie chcę tutaj wyceniać tego auta, jednakże kwota, za którą udało mi się mananę zakupić to 4,2kk, i ani trochę nie żałuję tego zakupu. Podsumowując, myślę, że aktualnie będzie to łącznie coś koło 9 milionów. M: Bardzo ciekawe pojazdy i posiadłość, jak i imponująca kwota majątku, który by nie jeden gracz po zazdrościł. Jak to się stało, że trafiłeś właśnie na 4Life? P: Na serwer, a zarazem na scenę MTA trafiłem w 2018 roku za namową dwóch znajomych z prawdziwego życia - @CAT oraz @Busterro.. Chcieli oni zachęcić mnie do gry właśnie w MTA na 4Life. Początkowo nie chciałem się zgodzić na ich propozycję, jednakże z tego, co pamiętam, to po kilku prośbach zgodziłem się zainstalować MTA. Od samego początku gram właśnie na 4Life, i gra a bardziej serwer wciągnęły mnie na tyle, że jestem tu do dziś. Swoją drogą jest to jedyna gra komputerowa, w którą często gram. M: To w takim razie pozdrawiam serdecznie @CAT i @Busterro.. Czas na pytanie o twój biznes, mowa tu oczywiście o 4CarDealer, co mógłbyś opowiedzieć o tym biznesie i czym on się zajmuję? P: Do biznesu dołączyłem w 2019 roku, to sporo czasu, a od tamtego momentu udało mi się zostać jego właścicielem. 4CarDealer zajmuje się przede wszystkim handlem pojazdami, sprowadzaniem ich dla graczy bądź ich wypożyczaniem. Zmiana sytuacji gospodarczej na serwerze, niestety, utrudniła bardzo pracę biznesu, jest mniej osób, które się handlem zajmują, a mi samemu nie udało się wprowadzić do biznesu kilku zaplanowanych nowości, które być może ożywiłyby biznes - na chwilę obecną brakuje chętnych osób, a ja sam w roku szkolnym, nie będę miał czasu na prowadzenie go, także biznes przejmie osoba, która postara się doprowadzić go do dawnej świetności. M: Szkoda, mam nadzieję, że osoba, która przejmie biznes, postara się go rozbudować, jak najlepiej umie. Jak już mowa tutaj o biznesach, to jeśli miałbyś zmienić biznes, to na jaki? P: Szczerze mówiąc, moje odejście z 4CarDealer będzie równało się z tym, że do żadnego innego biznesu już nie dołączę, gdyż nie będę miał na to czasu. Jednakże gdybym musiał wybrać, wybrałbym Redakcję 4Life News, dlatego, że - jak już wspomniałem - bardzo lubię pisać, więc sądzę, że byłby to biznes sprawiający mi przyjemność. M: To cieszę się, może kiedyś znajdziesz czas i dołączysz do naszego biznesu. Co chciałbyś, jeszcze zrobić na serwerze, by spełnić swoje marzenie serwerowe? P: No, powiem Ci tak. Na serwerze większość rzeczy, które kiedykolwiek chciałem mieć, udało mi się osiągnąć, co równa się poniekąd ze znudzeniem grą. Jest jednak taka jedna rzecz... mianowicie dołączenie do pewnej frakcji, do której - jeszcze niedawno - nie pomyślałbym, że kiedykolwiek napiszę podanie, mimo zachęt kilku znajomych. Byłaby to jedna z rzeczy, z którą na serwerze mimo długiego stażu jeszcze nigdy się nie spotkałem, a co za tym idzie - gra nie byłaby dla mnie tak nudna. Dotychczas na serwerze trzymała mnie frakcja TSA, jak i zdobywanie majątku, natomiast jeżeli otrzymam swoją szansę we frakcji, zrobię wszystko by jej nie zmarnować, i będzie to jedyna rzecz, dla której będę wchodził jeszcze na serwer. M: Wspominałeś o frakcji, o której nigdy dotąd nie myślałeś, że będziesz chciał do niej dojść. Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl, czyli jaka frakcja i dlaczego akurat ona? P: No dobrze, nie będę ukrywał, frakcja, do której spróbuję się dostać to SAPD. Nigdy dotąd nie myślałem o składaniu tam podania, gdyż to wszystko zdawało mi się trudne - często przypatrując się ich działaniom, myślałem "Nie, to nie dla mnie. Nie dałbym rady, przecież tyle rzeczy trzeba znać na pamięć!". Po dość długim czasie postanowiłem jednak spróbować, najwyżej się nie uda. A dlaczego akurat SAPD? Dlatego, że sprawiałoby mi to przyjemność, odgrywanie roli policji na serwerze z pewnością jest rzeczą interesującą, a ja sam z chęcią chciałbym zdobywać wiedzę potrzebną do służby. M: Posiadasz swoją organizację "Grove Street", czy mógłbyś napisać nam, jaka tam jest atmosfera i jakie są między innymi pojazdy w owej organizacji? P: Organizację założyłem około 5 miesięcy temu, początkowo miała to być organizacja tylko dla zaufanych znajomych - zależało mi najbardziej na tym, by panowała w niej miła atmosfera. Myślę, że cel udało się osiągnąć, gdyż aktualnie zdecydowana większość członków organizacji to naprawdę fajne osoby. Przede wszystkim dbam o wzajemny szacunek wobec jej członków. Jeżeli natomiast chodzi o pojazdy, to są one przeróżne, gdyż każdy może dodać swoje auta - nie ważne, czy to Infernus, czy Perennial. Posiadamy jednak też "gangowe" pojazdy do wspólnej zabawy. M: Czy planujesz w niedalekiej przyszłości odejść z serwera, czy w ogóle miałeś takie myśli, przez ostatni okres? P: Zgadza się, myślałem o tym, głównie dlatego by mieć więcej czasu na moje inne zainteresowania, a także naukę - aktualnie mi go nie brakuje, ale mimo tego - prędzej czy później będę musiał zrezygnować, jednakże - jak już wspomniałem - chciałbym jeszcze dostać się do frakcji, więc ciężko mi stwierdzić, kiedy to będzie dokładnie. M: Jak wiemy, byłeś w długi czas we frakcji TSA, jaki był powód twojego odejścia, bo z tego co wiem, we frakcji spędziłeś sporo czasu, na serwerze? P: Frakcja TSA była dotychczas jedyną frakcją, w której pracowałem. Zdecydowałem się na dołączenie do niej, gdyż reszta wydawała mi się trudna - obawiałem się, że nie byłbym w stanie poradzić sobie w innych frakcjach. Praca w TSA bardzo mi się spodobała, była dość prosta i przyjemna. Zawsze lubiłem też pomagać nowym graczom, a często z taksówek tacy korzystali. Niestety jakiś czas temu z frakcji odszedłem, dlatego że stała się dla mnie monotonna, ale przede wszystkim dlatego, że zdecydowałem spróbować dostać się do innej frakcji. M: Dobrze, dziękuję ci za udzielenie odpowiedzi na pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? P: Proszę bardzo, miło było móc wziąć udział w wywiadzie. Chciałbym pozdrowić osoby, dzięki którym na serwerze mogłem, i nadal mogę dobrze się bawić, jak i miło spędzić czas. Mógłbym tu wymienić sporo osób, jednak trochę by to zajęło, jest ich dość sporo, a części niestety nie pamiętam, dlatego przepraszam, jeżeli kogoś pominąłem. Pozdrawiam osoby takie jak: @Aris, @MFifa, @CAT, @gametohorror, @Ciastkowy*, @Kryszka, @AdixoneQ_* oraz całą frakcję TSA.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin