Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący @matvs. i przychodzę dzisiaj do was z ciekawą oraz całkiem popularną osobą @Ciastkowy*, z którym dziś przeprowadziłem fajny wywiadzik! Zapraszam do czytania!
M: matvs.
C: Ciastkowy*
M: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący matvs., z Redakcji Prasowej 4Life News. Czy masz może czas, na udzielenie mi wywiadu?
C: Cześć, z wielką chęcią udzielę ci wywiadu!
M: Cieszę się, dobrze więc zacznijmy. Opowiedz nam coś o sobie.
C: Jasne, tak więc. Mam na imię Adrian, a większość z was, może mnie kojarzyć z serwera, jako Ciastkowy*. Pochodzę z okolic Katowic, a dokładniej z małej miejscowości Zawiercie. Interesuję się sportem oraz służbami mundurowymi. W wolnym czasie lubię wychodzić ze znajomymi na dwór bądź pójść na siłownie i zadbać trochę o swoje ciało. Z charakteru jestem przyjaznym, młodym chłopakiem, który posiada wiele ambicji i zapału do pracy. Bardzo lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom.
M: W co grasz, oprócz MTA?
C: Z grami u mnie jest różnie, ponieważ raz gram na komputerze, a raz na PS4. Jeśli chodzi o gry, w jakie gram na komputerze, to tylko CS:GO. A jeśli chodzi o gry, w jakie gram na PS4, to w wolnym czasie lubię sobie pograć w UFC 3 bądź w FIFE 20.
M: Rozumiem, przejdźmy dalej. Jak rozpocząłeś grę z MTA?
C: Co do mojej przygody z MTA, to nikt nie zna do końca odpowiedzi, ponieważ szukałem gier, w które będę mógł pograć, a dowiedziałem się od kolegów o MTA. Więc postanowiłem pobrać i spróbować swoich sił na różnych serwerach i wtedy trafiłem na 4Life.
M: Wielu ludzi może, to zastanawiać, więc zapytam, jaki masz majątek na 4Life, łącząc auta oraz gotówkę?
C: Mój majątek to około 6 milionów PLN, a na swoim koncie posiadam, takie pojazdy jak Turismo 2.2 ID 6k, Vincent 2.2 ID 1k, Flash 2.0 ID 1k, Coquette 2.0 oraz Premiera 2.0 Electric.
M: Niestety, mam mniej od ciebie gotówki, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Reasumując, skąd wziął się twój nick, czyli Ciastkowy*?
C: Szczerze do końca sam nie wiem, jedyne co pamiętam, to że zmieniłem go jakoś w 2018 roku, a było to zrobione z myślą, o tym, by zakończyć swoją przygodę na serwerze, a dokładniej chodziło mi tutaj o to, żeby każdy o mnie zapomniał, ponieważ jeszcze jak miałem stary nick, to zrobiłem dość dużo głupstw. Więc mój nick powstał totalnie, na spontanie.
M: Na serwerze spędziłeś 2034 godzin, czy żałujesz, jakiekolwiek spędzonej godziny na serwerze?
C: Nie, nie żałuję żadnej ze spędzonych tu godzin, ponieważ każda z nich nauczyła mnie różnych rzeczy, a tym bardziej mój charakter się wzmocnił. Przez ten czas poznałem wiele osób, które są mi naprawdę blisko i mogę z nimi porozmawiać na jakiekolwiek tematy, a one mnie zawsze wspierają.
M: Czy miałeś kiedyś chwili słabości i chciałeś odejść z serwera?
C: Myślę, że większość miała kiedyś gorsze chwile, i planowała odejście z serwera. Tak, miałem kilka takich myśli, a kiedyś miałem rok przerwy, ponieważ byłem zbanowany przez PVK.
M: Na pewno ten rok, dał ci do myślenia, ale kontynuując. Jesteś v-liderem w organizacji 4Life Family, która niedawno powstała. Możesz nam coś opowiedzieć o niej oraz jaka atmosfera w niej panuje?
C: Zgadza się, jestem v-liderem organizacji 4Life Family, która powstała niedawno. Organizacja jest nowa, a w samej organizacji robimy różne akcje typu: Pościgi, Napady - głównie przestępczość. Atmosfera w niej panuje bardzo dobra, a osoby, które dołączyły, są bardzo dojrzałe jak na swój wiek (14 - 16 lat, a nasz założyciel ma ponad 24 lata). Wiadomo, są jakieś gorsze momenty w naszym kontakcie, ale staramy się ze sobą rozmawiać o tym, co nam w sobie nie pasuje.
M: Czy masz jakiś wymarzony cel, na serwerze, który pozwala ci, z przyjemnością grać?
C: Moim głównym celem, to ranga Supporta, którą chciałbym kiedyś osiągnąć. Aktualnie czuję, że nie jestem na to gotowy, więc to musi jeszcze poczekać. A kolejnym celem jest wyższa posada w SAPD, do której należę. A takim celem bardziej, jeśli chodzi o majątek, to mieć takie pojazdy jak: Infernus, Turismo, Rancher Long - 3 na raz.
M: Dobrze, przechodzimy do ostatniego pytania. Czy początki na serwerze sprawiały ci jakieś problemy?
C: Nie, początki na serwerze 4life nie były zbyt ciężkie, ponieważ grałem na konkurencyjnych serwerach, które nauczyły mnie, jak trzeba się zachowywać. Wiadomo, że na początku dużo osób mi pomagało - pokazywano mi, gdzie się robi prawo jazdy, która praca jest lepsza, a która gorsza.
M: Dobrze, w tym momencie kończymy ten wywiad, z góry chciałbym ci podziękować, za poświęcony czas i za udzielnie mi odpowiedzi, na pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
C: Na samym początku, chciałbym ci podziękować, że mogłem uczestniczyć w tym wywiadzie. A co do pozdrowień, to pozdrawiam wszystkie osoby, które to czytają, całą frakcję SAPD oraz organizacje 4Life Family.