Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. @ShataN lub @Igorro JS JI JEDEN STRZAŁ I LEŻĄ.
  2. Wyzywam @ShataN, wyjaśnię te pościgi. JS Jeżeli gracz nie podoła, to @Igorro. JI Essa, obydwoje jednostrzałowcy. Kurła nic nie było w niedzielę o 19 to ja idę w kime. To jednak sam se zrobię nielegalne na dm
  3. @Smouug9604 piszę za Kyzzwa 60k i bierz.
  4. Po prostu dopisujecie wyraz, obojętnie jaki . To ja zaczynam: Twój
  5. Mój broda lampki atrapa up1/3 zderzaki progi wydechy 185 vmaxu i jakieś szroty: -9 bobcatów -stalion 1.8 na lampach -washington klucze licznik rejka fele A tu akcja z lspidi brodą ESSA Posdrafiam fanuf: @Kyzzw @Patrykk. @SZYBKI|JD| @Smouug9604 @aerlion @Kubusix' @KIKO.
  6. walery

    Baza w LS

    Nazwa nieruchomości: Dom/Baza ID nieruchomości: 540 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Los Santos Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/a/dFE88u1 Coś od siebie: 4 wjazdy pod dom sporo mniejsca Polecam
  7. walery

    Baza w LS

    Wbij na serwer, dogadmy się.
  8. Tyle razy uciekaliśmy temu funkcjonariuszowi, że u niego to norma staranować,przebić opony, rozjechać pojazdem i wiele innych. PS: Warto dodać, że patrząc na inne skargi funkcjonariusz zachowuje się, jakby nie był przeszkolony. @Inv to napiszę osobną skargę. Ja kierowałem, a do więzienia idzie on...
  9. Potwierdzam, że to ja kierowałem buritto.
  10. walery

    Baza w LS

    Nazwa nieruchomości: Dom/Baza ID nieruchomości: 540 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Los Santos Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/a/dFE88u1 Coś od siebie: Chata opłacona do 12 Października 2018 roku 4 wjazdy pod dom sporo mniejsca Polecam
  11. Izi łin. Tym cejuchom hajs się skończył.
  12. Przydałby się do jazdy codziennej, aktualnie nie posiadam pojazdów z vmaxem 200+ Spoko autko, przypomina mi Range Rover'a. Na sam widoku pojazdu ludzie dostają gęsiej skórki. Nadaje się do pościgów, jazdy codziennej, jak i off-road'u. Myślę, że wygram. Dziękuję, dobranoc. PS: Nie sellnę go jeśli wygram. Muszę dorównać @FakeSs.smk. Nrg, spoko motorek v-max, jak u infa. Wygrywam jadę w miasto XD.
  13. Regina lampy bak licznik klucze felle
  14. walery

    Masz czy nie?

    Nie, jutro sprawdzian... Masz 2 imię?
  15. walery

    Masz czy nie?

    Do ucieczek przed sapd lub to czysty skill. Masz ponad 500k majątku?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin