Wyzywam @ShataN, wyjaśnię te pościgi. JS
Jeżeli gracz nie podoła, to @Igorro. JI
Essa, obydwoje jednostrzałowcy.
Kurła nic nie było w niedzielę o 19 to ja idę w kime. To jednak sam se zrobię nielegalne na dm
Mój broda lampki atrapa up1/3 zderzaki progi wydechy 185 vmaxu i jakieś szroty:
-9 bobcatów
-stalion 1.8 na lampach
-washington klucze licznik rejka fele
A tu akcja z lspidi brodą
ESSA Posdrafiam fanuf: @Kyzzw @Patrykk. @SZYBKI|JD| @Smouug9604 @aerlion @Kubusix' @KIKO.
Nazwa nieruchomości: Dom/Baza
ID nieruchomości: 540
Cena za dobę: 180PLN
Lokalizacja: Los Santos
Cena: Oferty
SS’y: https://imgur.com/a/dFE88u1 Coś od siebie: 4 wjazdy pod dom sporo mniejsca Polecam
Tyle razy uciekaliśmy temu funkcjonariuszowi, że u niego to norma staranować,przebić opony, rozjechać pojazdem i wiele innych.
PS: Warto dodać, że patrząc na inne skargi funkcjonariusz zachowuje się, jakby nie był przeszkolony.
@Inv to napiszę osobną skargę. Ja kierowałem, a do więzienia idzie on...
Nazwa nieruchomości: Dom/Baza
ID nieruchomości: 540
Cena za dobę: 180PLN
Lokalizacja: Los Santos
Cena: Oferty
SS’y: https://imgur.com/a/dFE88u1 Coś od siebie: Chata opłacona do 12 Października 2018 roku 4 wjazdy pod dom sporo mniejsca Polecam
Przydałby się do jazdy codziennej, aktualnie nie posiadam pojazdów z vmaxem 200+
Spoko autko, przypomina mi Range Rover'a. Na sam widoku pojazdu ludzie dostają gęsiej skórki. Nadaje się do pościgów, jazdy codziennej, jak i off-road'u. Myślę, że wygram. Dziękuję, dobranoc.
PS: Nie sellnę go jeśli wygram. Muszę dorównać @FakeSs.smk.
Nrg, spoko motorek v-max, jak u infa. Wygrywam jadę w miasto XD.