Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. Jak @AdiSss coś wstawia to wszystko jest dobre! @SeciaK gracz, jak gracz.
  2. walery

    Baza/domek w LS

    @UstawionY @Kyzzw, na wspólną bazę?
  3. Robię na 2.2 ft, daję na org, bo mało aut mamy.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Model: SolairID: 19182Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 2500Dodatki: dodatkowy kluczyk, UP1, UP2, UP3, podswietlenie licznika, lampy, wykrywacz, cb radio, ogranicznik, LPG (35) fele malowane, atrapa, rejka (CJ CJ CJ)Cena: Poproszę o rozsądne propozycje Coś od siebie: Auto raczej dla kolekcjonerów, choć nie tylko. Samochód prowadzi się świetnie, lekko zarzuca co sprawia że niejeden driftowóz może nam zazdrościć. Przedmiot sprzedaży rozpędza się szybko, a jego Vmax wynosi 205 km/h co sprawia że nie jeden Janusz zazdrości cacka. Auto nazywane passatem cieszy się wielką sławą, a na jego widok w ludziach budzi się uczucie empatii. Polecam bardzo serdecznie gdyż jest to auto bardzo fajne i przyjemne w prowadzeniu SS’y: https://imgur.com/a/Ve9tW9U
  6. walery

    Club ID 910

    Dobra odpadam XDDD za tyle to ja 1.8 z lepszym tune mam Teraz ciekawe kiedy pkt dostane
  7. walery

    Club ID 910

    Chyba Cię gnie 53
  8. walery

    Club ID 910

    We we pal wroty, ja to biorę. 46
  9. walery

    Kupię autko do 210k

    Reginka i merit XD, wiesz które.
  10. Te, ja to biorę. Zarezerwuj.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin