-
Postów
261 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez walery
-
Intruder 27 Yoska 75 Sunrise 32
-
Jakiś biedny cej.
-
Konkursik Tura 3 (Zmieniona//Jester do wygrania)
walery odpowiedział(a) na Tehashi.ka temat w Archiwum
Muzyka - bez książek, spoko nauczyciel. -
400 po sell.
-
350 po sell.
-
1. Najlepszy Supporter/ka: @KRISU* 2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @Zebra 4. Najlepszy Biznes: 4Music 5. Najlepsza frakcja: TSA 6. Gracz non stop grający na serwerze: @KUBUSIX|JD| 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: Nowe mechy. 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: Dodanie bramy na mechu. 9. Najlepsza Organizacja: Kalash! 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SZYBKI|JD| 11. Eventowiec miesiąca: @KRISU* 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @St4siek 13. Najlepszy prezenter: @.Jack 14. Najlepszy Redaktor: @Kyzzw 15. Serwerowy śmieszek: @SZYBKI|JD| 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble" @AdiSss
-
Ale nie posiadasz od 2015.
-
Dostałeś info, że posiadasz od 2015? XD, myśl.
-
Nie wiem po co kłamiesz, jeżeli ja ten pojazd posiadałem niedawno.
-
To jak coś, to ssy masz u mnie na poście, ale ma inny kolor.
-
To jest na pomarańczowych lampkach?
-
Proszę kogoś co ma dostęp do logów sprawdzić, że ja ich ,, obrażałem ", sytuacja taka nie miała miejsca. Według mnie po prostu otrzymałem karę za kolegę, a i dodatkowo pojazd trafił na pp, za rzekomą ucieczkę, chociaż od razu się zatrzymałem, a i słowo ,, ceju " to nie wyzwisko.
-
Nick funkcjonariusza: @neksi Data i godzina zdarzenia: 2018-09-03 Około 13 Pełen opis sytuacji: Zostałem zaaresztowany przez SAPD, wzywam admina żeby wyjaśnić całą tą sytuację i olewa polecenia wyższej rangi ( @Danboss:3 ). Dojechaliśmy do więzienia i zostaję zamknięty z powodem: taran SAPD + obraza. Potwierdzam taranowałem funkcjonariusza, ale go nie obrażałem. Próbując wyjaśnić całą sytuację funkcjonariusz całkowicie mnie olewa... Proszę o surowe ukaranie funkcjonariusza i jeśli jest opcja to proszę o odszkodowanie, za to że siedziałem za obrazę, chociaż tego nie zrobiłem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2018-09-03 12:44:21] [Output] : V0jtuS [115]: witam [2018-09-03 12:44:28] [Output] : JohnyPL123 [253]: mordo sorry [2018-09-03 12:44:30] [Output] : V0jtuS [115]: CO jest/ [2018-09-03 12:44:33] [Output] : neksi [216]: Relog = ban [2018-09-03 12:44:44] [Output] : V0jtuS [115]: ? [2018-09-03 12:44:49] [Output] : JohnyPL123 [253]: mordo sorry [2018-09-03 12:44:50] [Output] : V0jtuS [115]: cO SIE DZIEJE [2018-09-03 12:44:55] [Output] : V0jtuS [115]: XD/ [2018-09-03 12:44:57] [Output] : rvbnx [163]: Witam, z tej strony cadet rvbnx sie kłania. [[2018-09-03 12:45:01] [Output] : V0jtuS [115]: Witam [2018-09-03 12:45:07] [Output] : V0jtuS [115]: Co sie stalo [2018-09-03 12:45:14] [Output] : V0jtuS [115]: Ze go bierzecie? [2018-09-03 12:45:15] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wyjęty/a z pojazdu, a następnie zakuty/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:45:15] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:45:17] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wsadzony/a do pojazdu przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:45:19] [Output] : V0jtuS [115]: ZA co? [2018-09-03 12:45:22] [Output] : JohnyPL123 [253]: za co? [2018-09-03 12:45:22] [Output] : V0jtuS [115]: wzywam adma [2018-09-03 12:45:26] [Output] : ✔ Zgłoszenie zostało wysłane! [2018-09-03 12:45:36] [Output] : JohnyPL123 [253]: neksi mordo sorry [2018-09-03 12:45:42] [Output] : V0jtuS [115]: stop [2018-09-03 12:45:45] [Output] : V0jtuS [115]: Pytam sie za co [2018-09-03 12:45:55] [Output] : neksi [216]: taran sapd + obraza [2018-09-03 12:46:00] [Output] : JohnyPL123 [253]: ? [2018-09-03 12:46:01] [Output] : V0jtuS [115]: Jaka obraza? [2018-09-03 12:46:04] [Output] : V0jtuS [115]: Co ja powiedzialem [2018-09-03 12:46:10] [Output] : V0jtuS [115]: NMo dalej [2018-09-03 12:46:12] [Output] : V0jtuS [115]: Loga prosze [2018-09-03 12:46:13] [Output] : rvbnx [163]: JohnyPL123 [253]: elo frajero [2018-09-03 12:46:19] [Output] : V0jtuS [115]: Ale to nie ja typa [2018-09-03 12:46:21] [Output] : V0jtuS [115]: typie [2018-09-03 12:46:26] [Output] : V0jtuS [115]: Ja kierowalem [2018-09-03 12:46:28] [Output] : neksi [216]: no ale ty idziesz za taran [2018-09-03 12:46:30] [Output] : V0jtuS [115]: Nie pisalem [2018-09-03 12:46:32] [Output] : V0jtuS [115]: Na ile [2018-09-03 12:46:33] [Output] : JohnyPL123 [253]: rvbnx ja to do id 115 pislaem [2018-09-03 12:46:37] [Output] : ✪ Support Danboss:3 przyjął Twoje zgłoszenie na V0jtuS. [2018-09-03 12:46:53] [Output] : Danboss:3 [173]: rpry [2018-09-03 12:46:55] [Output] : Danboss:3 [173]: prry [2018-09-03 12:46:56] [Output] : rvbnx [163]: 3 razy pisales to tak? i akurat kiedy byles przy nas? [2018-09-03 12:47:01] [Output] : Danboss:3 [173]: sapd [2018-09-03 12:47:06] [Output] : V0jtuS [115]: XD [2018-09-03 12:47:09] [Output] : JohnyPL123 [253]: no [2018-09-03 12:47:12] [Output] : Danboss:3 [173]: COS PISZE [2018-09-03 12:47:18] [Output] : Danboss:3 [173]: Kur [2018-09-03 12:47:19] [Output] : V0jtuS [115]: XDDD [2018-09-03 12:47:20] [Output] : Danboss:3 [173]: pisze 3 razy [2018-09-03 12:47:22] [Output] : V0jtuS [115]: Ucieka [2018-09-03 12:47:22] [Output] : Danboss:3 [173]: zatrzymaj [2018-09-03 12:47:23] [Output] : Danboss:3 [173]: sie [2018-09-03 12:47:27] [Output] : V0jtuS [115]: Co za [2018-09-03 12:47:32] [Output] : neksi [216]: pod paka [2018-09-03 12:47:39] [Output] : Danboss:3 [173]: Teraz. [2018-09-03 12:47:51] [Output] : V0jtuS [115]: Danboss:3 nie dostosowal sie do twojego polecenia [2018-09-03 12:47:54] [Output] : Danboss:3 [173]: Zaraz ci prawko strzele [2018-09-03 12:47:58] [Output] : Danboss:3 [173]: za nie wykonywanie polecen [2018-09-03 12:48:02] [Output] : V0jtuS [115]: Kicka i prawko [2018-09-03 12:48:02] [Output] : Danboss:3 [173]: Chcesz tego? [2018-09-03 12:48:05] [Output] : V0jtuS [115]: XD [2018-09-03 12:48:06] [Output] : neksi [216]: to fajnie [2018-09-03 12:48:18] [Output] : V0jtuS [115]: Danboss:3 [2018-09-03 12:48:21] [Output] : Danboss:3 [173]: O co chodzi? [2018-09-03 12:48:24] [Output] : V0jtuS [115]: Tenpiesz mi auto na przecho? [2018-09-03 12:48:29] [Output] : V0jtuS [115]: 3842 [2018-09-03 12:48:29] [Output] : neksi [216]: nie tepaj [2018-09-03 12:48:31] [Output] : Danboss:3 [173]: ok [2018-09-03 12:48:32] [Output] : neksi [216]: bo idzie do pp [2018-09-03 12:48:33] [Output] : V0jtuS [115]: A czem? [2018-09-03 12:48:35] [Output] : V0jtuS [115]: XDDDDD [[2018-09-03 12:48:39] [Output] : V0jtuS [115]: Za co ceju [2018-09-03 12:48:39] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wyjęty/a z pojazdu, a następnie zakuty/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:48:39] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:48:39] [Output] : GO> DJheadshot (297): ✔ Potrzebujesz Ubera ? ✔ Pisz /pm DJheadshot a ja przyjade jak najszybciej ! [2018-09-03 12:48:42] [Output] : * rvbnx Wyciąga kajdanki z pasa taktycznego po czym wykręca rękę podejrzanego i zakuwa go [2018-09-03 12:48:44] [Output] : V0jtuS [115]: Hhahah [2018-09-03 12:49:01] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia. [2018-09-03 12:49:01] [Output] : ✔ Powód: Taran + obraza sapd [2018-09-03 12:49:01] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 30 minut/y [2018-09-03 12:49:02] [Output] : JohnyPL123 [253]: przepraszam [2018-09-03 12:49:04] [Output] : V0jtuS [115]: XDDD [2018-09-03 12:49:07] [Output] : V0jtuS [115]: Stop [2018-09-03 12:49:09] [Output] : V0jtuS [115]: EJJJJJ [2018-09-03 12:49:12] [Output] : V0jtuS [115]: Masz sakrge [2018-09-03 12:49:13] [Output] : ✔ Zostałeś/aś puszczony/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:49:13] [Output] : ✔ Pozostały czas: 29 minut/y. [2018-09-03 12:49:17] [Output] : ✔ Zostałeś/aś rozkuty/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:49:19] [Output] : rvbnx [163]: Drogi kierowco, Znany powod zatrzymania? [2018-09-03 12:49:21] [Output] : * rvbnx Rozkuwa podejrzanego po czym chowa kajdanki do pasa taktycznego. [2018-09-03 12:49:22] [Output] : V0jtuS [115]: Ja cie nie obrazalem [2018-09-03 12:49:24] [Output] : JohnyPL123 [253]: tak przepraszam [2018-09-03 12:49:36] [Output] : V0jtuS [115]: CHodz tu Ja, V0jtuS zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
-
@Kacperix3 screeny dodam jutro rano.
-
Model: Walton ID: 30k+ Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 100k Dodatki: FT , brak baku lpg wykrywacza kluczaCena: Offki, licka od 200k Coś od siebie: Spoko waldek. Sprawdzam ile jesteście w stanie zaoferować, więc raczej nie sellnę. SS’y: Stoi na bazie. @AdiSss, @SZYBKI|JD| @KUBUSIX|JD| @Ustawiony.cj mogą pokazać gdzie to. Model: Blade ID: Jutro Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 10k Dodatki: Lampy Hydra Licznik Fele LPG PJCena: Offki, licka od 100k. Coś od siebie: Spoko autko, skacze dobrze. SS’y: Stoi na bazie.
-
Mam Sapdy na DM przebilły Masz jakiś pojazd z silnikiem 2.0 lub 2.2
-
Nie Masz opony w elegy?
-
Do klocka @SZYBKI|JD|.