Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. Muzyka - bez książek, spoko nauczyciel.
  2. 1. Najlepszy Supporter/ka: @KRISU* 2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @Zebra 4. Najlepszy Biznes: 4Music 5. Najlepsza frakcja: TSA 6. Gracz non stop grający na serwerze: @KUBUSIX|JD| 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: Nowe mechy. 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: Dodanie bramy na mechu. 9. Najlepsza Organizacja: Kalash! 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SZYBKI|JD| 11. Eventowiec miesiąca: @KRISU* 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @St4siek 13. Najlepszy prezenter: @.Jack 14. Najlepszy Redaktor: @Kyzzw 15. Serwerowy śmieszek: @SZYBKI|JD| 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble" @AdiSss
  3. Dostałeś info, że posiadasz od 2015? XD, myśl.
  4. Nie wiem po co kłamiesz, jeżeli ja ten pojazd posiadałem niedawno.
  5. walery

    sell clovera 2,2

    To jak coś, to ssy masz u mnie na poście, ale ma inny kolor.
  6. walery

    sell clovera 2,2

    To jest na pomarańczowych lampkach?
  7. Proszę kogoś co ma dostęp do logów sprawdzić, że ja ich ,, obrażałem ", sytuacja taka nie miała miejsca. Według mnie po prostu otrzymałem karę za kolegę, a i dodatkowo pojazd trafił na pp, za rzekomą ucieczkę, chociaż od razu się zatrzymałem, a i słowo ,, ceju " to nie wyzwisko.
  8. Nick funkcjonariusza: @neksi Data i godzina zdarzenia: 2018-09-03 Około 13 Pełen opis sytuacji: Zostałem zaaresztowany przez SAPD, wzywam admina żeby wyjaśnić całą tą sytuację i olewa polecenia wyższej rangi ( @Danboss:3 ). Dojechaliśmy do więzienia i zostaję zamknięty z powodem: taran SAPD + obraza. Potwierdzam taranowałem funkcjonariusza, ale go nie obrażałem. Próbując wyjaśnić całą sytuację funkcjonariusz całkowicie mnie olewa... Proszę o surowe ukaranie funkcjonariusza i jeśli jest opcja to proszę o odszkodowanie, za to że siedziałem za obrazę, chociaż tego nie zrobiłem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2018-09-03 12:44:21] [Output] : V0jtuS [115]: witam [2018-09-03 12:44:28] [Output] : JohnyPL123 [253]: mordo sorry [2018-09-03 12:44:30] [Output] : V0jtuS [115]: CO jest/ [2018-09-03 12:44:33] [Output] : neksi [216]: Relog = ban [2018-09-03 12:44:44] [Output] : V0jtuS [115]: ? [2018-09-03 12:44:49] [Output] : JohnyPL123 [253]: mordo sorry [2018-09-03 12:44:50] [Output] : V0jtuS [115]: cO SIE DZIEJE [2018-09-03 12:44:55] [Output] : V0jtuS [115]: XD/ [2018-09-03 12:44:57] [Output] : rvbnx [163]: Witam, z tej strony cadet rvbnx sie kłania. [[2018-09-03 12:45:01] [Output] : V0jtuS [115]: Witam [2018-09-03 12:45:07] [Output] : V0jtuS [115]: Co sie stalo [2018-09-03 12:45:14] [Output] : V0jtuS [115]: Ze go bierzecie? [2018-09-03 12:45:15] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wyjęty/a z pojazdu, a następnie zakuty/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:45:15] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:45:17] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wsadzony/a do pojazdu przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:45:19] [Output] : V0jtuS [115]: ZA co? [2018-09-03 12:45:22] [Output] : JohnyPL123 [253]: za co? [2018-09-03 12:45:22] [Output] : V0jtuS [115]: wzywam adma [2018-09-03 12:45:26] [Output] : ✔ Zgłoszenie zostało wysłane! [2018-09-03 12:45:36] [Output] : JohnyPL123 [253]: neksi mordo sorry [2018-09-03 12:45:42] [Output] : V0jtuS [115]: stop [2018-09-03 12:45:45] [Output] : V0jtuS [115]: Pytam sie za co [2018-09-03 12:45:55] [Output] : neksi [216]: taran sapd + obraza [2018-09-03 12:46:00] [Output] : JohnyPL123 [253]: ? [2018-09-03 12:46:01] [Output] : V0jtuS [115]: Jaka obraza? [2018-09-03 12:46:04] [Output] : V0jtuS [115]: Co ja powiedzialem [2018-09-03 12:46:10] [Output] : V0jtuS [115]: NMo dalej [2018-09-03 12:46:12] [Output] : V0jtuS [115]: Loga prosze [2018-09-03 12:46:13] [Output] : rvbnx [163]: JohnyPL123 [253]: elo frajero [2018-09-03 12:46:19] [Output] : V0jtuS [115]: Ale to nie ja typa [2018-09-03 12:46:21] [Output] : V0jtuS [115]: typie [2018-09-03 12:46:26] [Output] : V0jtuS [115]: Ja kierowalem [2018-09-03 12:46:28] [Output] : neksi [216]: no ale ty idziesz za taran [2018-09-03 12:46:30] [Output] : V0jtuS [115]: Nie pisalem [2018-09-03 12:46:32] [Output] : V0jtuS [115]: Na ile [2018-09-03 12:46:33] [Output] : JohnyPL123 [253]: rvbnx ja to do id 115 pislaem [2018-09-03 12:46:37] [Output] : ✪ Support Danboss:3 przyjął Twoje zgłoszenie na V0jtuS. [2018-09-03 12:46:53] [Output] : Danboss:3 [173]: rpry [2018-09-03 12:46:55] [Output] : Danboss:3 [173]: prry [2018-09-03 12:46:56] [Output] : rvbnx [163]: 3 razy pisales to tak? i akurat kiedy byles przy nas? [2018-09-03 12:47:01] [Output] : Danboss:3 [173]: sapd [2018-09-03 12:47:06] [Output] : V0jtuS [115]: XD [2018-09-03 12:47:09] [Output] : JohnyPL123 [253]: no [2018-09-03 12:47:12] [Output] : Danboss:3 [173]: COS PISZE [2018-09-03 12:47:18] [Output] : Danboss:3 [173]: Kur [2018-09-03 12:47:19] [Output] : V0jtuS [115]: XDDD [2018-09-03 12:47:20] [Output] : Danboss:3 [173]: pisze 3 razy [2018-09-03 12:47:22] [Output] : V0jtuS [115]: Ucieka [2018-09-03 12:47:22] [Output] : Danboss:3 [173]: zatrzymaj [2018-09-03 12:47:23] [Output] : Danboss:3 [173]: sie [2018-09-03 12:47:27] [Output] : V0jtuS [115]: Co za [2018-09-03 12:47:32] [Output] : neksi [216]: pod paka [2018-09-03 12:47:39] [Output] : Danboss:3 [173]: Teraz. [2018-09-03 12:47:51] [Output] : V0jtuS [115]: Danboss:3 nie dostosowal sie do twojego polecenia [2018-09-03 12:47:54] [Output] : Danboss:3 [173]: Zaraz ci prawko strzele [2018-09-03 12:47:58] [Output] : Danboss:3 [173]: za nie wykonywanie polecen [2018-09-03 12:48:02] [Output] : V0jtuS [115]: Kicka i prawko [2018-09-03 12:48:02] [Output] : Danboss:3 [173]: Chcesz tego? [2018-09-03 12:48:05] [Output] : V0jtuS [115]: XD [2018-09-03 12:48:06] [Output] : neksi [216]: to fajnie [2018-09-03 12:48:18] [Output] : V0jtuS [115]: Danboss:3 [2018-09-03 12:48:21] [Output] : Danboss:3 [173]: O co chodzi? [2018-09-03 12:48:24] [Output] : V0jtuS [115]: Tenpiesz mi auto na przecho? [2018-09-03 12:48:29] [Output] : V0jtuS [115]: 3842 [2018-09-03 12:48:29] [Output] : neksi [216]: nie tepaj [2018-09-03 12:48:31] [Output] : Danboss:3 [173]: ok [2018-09-03 12:48:32] [Output] : neksi [216]: bo idzie do pp [2018-09-03 12:48:33] [Output] : V0jtuS [115]: A czem? [2018-09-03 12:48:35] [Output] : V0jtuS [115]: XDDDDD [[2018-09-03 12:48:39] [Output] : V0jtuS [115]: Za co ceju [2018-09-03 12:48:39] [Output] : ✔ Zostałeś/aś wyjęty/a z pojazdu, a następnie zakuty/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:48:39] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:48:39] [Output] : GO> DJheadshot (297): ✔ Potrzebujesz Ubera ? ✔ Pisz /pm DJheadshot a ja przyjade jak najszybciej ! [2018-09-03 12:48:42] [Output] : * rvbnx Wyciąga kajdanki z pasa taktycznego po czym wykręca rękę podejrzanego i zakuwa go [2018-09-03 12:48:44] [Output] : V0jtuS [115]: Hhahah [2018-09-03 12:49:01] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia. [2018-09-03 12:49:01] [Output] : ✔ Powód: Taran + obraza sapd [2018-09-03 12:49:01] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 30 minut/y [2018-09-03 12:49:02] [Output] : JohnyPL123 [253]: przepraszam [2018-09-03 12:49:04] [Output] : V0jtuS [115]: XDDD [2018-09-03 12:49:07] [Output] : V0jtuS [115]: Stop [2018-09-03 12:49:09] [Output] : V0jtuS [115]: EJJJJJ [2018-09-03 12:49:12] [Output] : V0jtuS [115]: Masz sakrge [2018-09-03 12:49:13] [Output] : ✔ Zostałeś/aś puszczony/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:49:13] [Output] : ✔ Pozostały czas: 29 minut/y. [2018-09-03 12:49:17] [Output] : ✔ Zostałeś/aś rozkuty/a przez funkcjonariusza neksi! [2018-09-03 12:49:19] [Output] : rvbnx [163]: Drogi kierowco, Znany powod zatrzymania? [2018-09-03 12:49:21] [Output] : * rvbnx Rozkuwa podejrzanego po czym chowa kajdanki do pasa taktycznego. [2018-09-03 12:49:22] [Output] : V0jtuS [115]: Ja cie nie obrazalem [2018-09-03 12:49:24] [Output] : JohnyPL123 [253]: tak przepraszam [2018-09-03 12:49:36] [Output] : V0jtuS [115]: CHodz tu Ja, V0jtuS zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. walery

    Walton FT Blade FT

    @Kacperix3 screeny dodam jutro rano.
  10. Model: Walton ID: 30k+ Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 100k Dodatki: FT , brak baku lpg wykrywacza kluczaCena: Offki, licka od 200k Coś od siebie: Spoko waldek. Sprawdzam ile jesteście w stanie zaoferować, więc raczej nie sellnę. SS’y: Stoi na bazie. @AdiSss, @SZYBKI|JD| @KUBUSIX|JD| @Ustawiony.cj mogą pokazać gdzie to. Model: Blade ID: Jutro Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 10k Dodatki: Lampy Hydra Licznik Fele LPG PJCena: Offki, licka od 100k. Coś od siebie: Spoko autko, skacze dobrze. SS’y: Stoi na bazie.
  11. walery

    Masz czy nie?

    Mam Sapdy na DM przebilły Masz jakiś pojazd z silnikiem 2.0 lub 2.2
  12. walery

    Masz czy nie?

    Nie Masz opony w elegy?
  13. walery

    Konkurs o 60k

    Do klocka @SZYBKI|JD|.
  14. To niezły światłowód. Chyba sobie nie zarobię.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin