Skocz do zawartości

_Arczi_PL

Gracz
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez _Arczi_PL

  1.   Aktywni użytkownicy forum, sama administracja ;D 
       
     

    7c10642554_administracja.jpg

  2. @Stalkeq Sprzedany Tobie. Napisz w wiadomosci prywatnej o której bedziesz na grze
  3. Z ciekawości pytam, wole jednak kasę bo kończę na ten moment grę. Już mi się nie chce.
  4. @KacperG12 Masz rejke tablice i klucze 30k zdecydowanie za mało mordka. Czekamy dalej na ofki
  5. @refresh Czekamy jeszcze trochę jak nikt nie podbije to sparrow będzie twój @Domiss
  6. @Tommy2115 Sprzedane, dla Ciebie. Napisz do mnie w wiadomości prywatnej o której będziesz na grze to dobijemy targu
  7. @DomissWidziałem, że drożej sprzedają. Czekamy dalej może ktoś podbije
  8. @OptymistycznyChyba urwałeś się z choinki Czekam na dalsze ofki
  9. @shizerSprzedane. Napisz mi w wiadomości prywatnej kiedy bedziesz grał i o której to dobijemy targu
  10. @Loczek125110k jak ktoś da to będzie git cena
  11. @Domiss Czekamy dalej Raczej helka ani żadne auto nie traci prawie połowy wartości xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin