Skocz do zawartości

_Arczi_PL

Gracz
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez _Arczi_PL

  1. Model: Windsor (555) ID: 101526 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 142,6km Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (WINTERPL), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, Klucze Cena: 205000 PLN do nego Coś od siebie: Nie zejdę poniżej 180000PLN, To cena Auto + Demont, Czekam na oferty SS’y: https://imgur.com/a/d2YyH4G
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: Uranus ID: 109593 Pojemność silnika: 1600 Przebieg pojazdu: 1235.6 km Dodatki: spoiler (1164), progi (1093), wlot -dach (1091), felgi (1082), wydech (1092), przedni zderzak (1166), tylny zderzak (1168), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (THE NUKE), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), Kluczyki, Butla 75 LPG Cena: 415000 PLN do Nego ! Coś od siebie: Bardzo dobre autko, mały przebieg. Super skrętne i mało pali. Polecam ! Proszę podawać oferty, jak dojdzie do kwoty która mnie usatysfakcjonuje wtedy dojdziemy do konsensusu SS’y: https://imgur.com/a/3TOoy9P
  4. _Arczi_PL

    Nabij sobie Repke V2.

    All ciska mi repke +1000
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Trzeba wesprzeć kolegę Henryka bo mordzia już więcej nie może ://

    Kto chętny ? XD

     

     

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Patrz co dla Ciebie znalazłem @Silny :D 

    Zawsze i wszędzie czy w domu czy w terenie @Silny z żubrem będzie ;D 

    @Savage.gg @PolakoVskY^^ @Virlaen. @BidoN @DildOn @.songo

    Co o tym myślicie ? na Mikołaja mu wysłać ;D 

     

    pas-piwny.jpg

  9. Zapraszam wszystkich do wysłuchania :P 

    MysteryTV

     

     

  10. Bym zapomniał, wersja "SHARK" little dla @Silny

    Baw się dobrze mordko ! soczystych bitów życzę <3 

     

     

  11. **Zapodaje nutkę na dzisiaj**

    Po 17h pracy stwierdziłem że, jeszcze się tym z wami podzielę przed spaniem... Dobranoc ! 

     

     

  12. Dwanaście godzin pracy, cztery dni w tygodniu, trzy godziny snu ...... bajka :/  

    1. blaki

      blaki

      xd, cztery dni w tygodniu to jest ch*j

    2. _Arczi_PL

      _Arczi_PL

      Czasami więcej jak ktoś na L4 pójdzie. Ale jak pracujesz w takim systemie 4lata to w końcu organizm siada... Niestety.

  13. No to więc tak ... Emmmmm

    Dobranoc i do juterka, strzała !

    seal-bounce.gif

  14. Panowie i Panie kto wygra dzisiaj ?

    (Płacze) Meksyk - Polska (Serce)

    Jak myślicie ?

     

  15. Polecam gorąco, ja przy tym w 5 minut usypiam! Sprawdź to :P 

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin