Skocz do zawartości

_Arczi_PL

Gracz
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez _Arczi_PL

  1. Dobranoc 4life !

    Jeszcze okulary muszę zdjąć bo słabo w nich słyszę, zmówię paciorek i można wyciągnąć raciczki w łóżeczku :D  Emano !

  2. Tak na chłodny wieczorek :P 

     

     

    1. DominicoBellic
    2. _Arczi_PL

      _Arczi_PL

      @Nertiiprzekazy które trafiają do głowy

    3. DominicoBellic

      DominicoBellic

      No no, czasami wlecą też utwory z 90/80 lat 

    4. _Arczi_PL

      _Arczi_PL

      Zdarzy się, zdarzy. Nie mówię że, nie :D

  3. "Regulamin Pracy"

    Przełożonych się nie lękaj mało pracuj dużo stękaj.

    Nie przejmuj się tą pracą bo i tak nic nie płacą.

    Za pięć trzecia bierz kapotę miej gdzieś majstra i robotę.

    Nie krytykuj, nie podskakuj tylko siedź na du**e i przytakuj.

    Tak dożywszy starszej renty a byś w du**ę nie kopnięty byś głodem nie przymierał rentę będziesz swą pobierał.

    Nie za dużą nie za małą na polewkę byle stało a gdy przyjdzie życia kres powiesz wszystkim "gryzł was pies"

    Niestety cenzura obowiązuję więc musiałem niektóre słowa zamienić :D

  4. Zamykamy temat. Dostałem lepszą ofertę w grze.
  5. Ładna kwota ale czekamy dalej. Może ktoś jeszcze się skusi
  6. Ktoś chętny na złotego Buffalo 1.8 ? :D

     

     

  7. Model: Buffalo ID: 81555 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 2167,8km Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1074), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, Kluczyki Cena: Oferty od 290k Coś od siebie: Vmaxik - 216 KM/H. Wartość autka 200k / demont powyżej 100k SS’y:
  8. Panowie i Panie, czas wyruszyć w podróż do wyrka.

    Za nim to nastąpi to zapamiętajcie aby wpierw zastanowić się czy nie musicie aby iść do kibelka, żeby nie wstawać później dwa razy.

    Później myjemy rączki i ubieramy się w pidżamkę a na koniec zależy jak kto lubi albo przykrywamy się kołderką i na boczuś lewy bądź prawy lub niczym smukły sczupaczek na główkę pod kołderkę i luli kotki ! :D

    ! DOBRANOC WSZYSTKIM !

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dobranoc wszystkim !

    Pamiętajcie przed snem wyłączyć światła i pozamykać okna oraz utulić pluszaka do snów :P

    Siemka !

    1. BidoN

      BidoN

      i naładować taksuwe

  12. Wiem już które to domki ... emmm, jednakże muszę dać pass ponieważ 10k to duża przesada patrząc że, za 15k kupiłem domek na 10 aut i czynsz 100PLN był.. Mam nadzieje że, ktoś kupi od Ciebie w dogodnej dla Ciebie cenie. Powodzonka i miłego wieczorku !
  13. i chodzi o financial ? a nie o finaneial ?
  14. ok powiedz mi za jaka kwotę od ręki byś sprzedał bez offek ?
  15. Musiałeś pomylić ID nieruchomości albo błąd jest w SARA (granice posiadłości) ponieważ nie ma ID twojej nieruchomości.
  16. Dawać nad morze, kto chętny ? kocyś rozłożymy i walniemy na morsa do wody ;D 

  17. Nazwa nieruchomości: Domek Lokalizacja: Palomino Creek lub Angel Pine Cena: od 20k do 30k max Sposób kontaktu: Forum, discord _Arczi_PL#9563 oraz serwer Coś od siebie: Kupię domek w Palomino Creek albo w Angel Pine. Tylko ceny ceny proszę podawać realne a nie z kosmosu.
  18. Evencik spoko ale skorzystam na przyszły rok ! Good Luck ! Have fun !
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin