-
Postów
39 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez _Arczi_PL
-
Dobranoc 4life !
Jeszcze okulary muszę zdjąć bo słabo w nich słyszę, zmówię paciorek i można wyciągnąć raciczki w łóżeczku
Emano !
-
"Regulamin Pracy"
Przełożonych się nie lękaj mało pracuj dużo stękaj.
Nie przejmuj się tą pracą bo i tak nic nie płacą.
Za pięć trzecia bierz kapotę miej gdzieś majstra i robotę.
Nie krytykuj, nie podskakuj tylko siedź na du**e i przytakuj.
Tak dożywszy starszej renty a byś w du**ę nie kopnięty byś głodem nie przymierał rentę będziesz swą pobierał.
Nie za dużą nie za małą na polewkę byle stało a gdy przyjdzie życia kres powiesz wszystkim "gryzł was pies"
Niestety cenzura obowiązuję więc musiałem niektóre słowa zamienić
-
Panowie i Panie, czas wyruszyć w podróż do wyrka.
Za nim to nastąpi to zapamiętajcie aby wpierw zastanowić się czy nie musicie aby iść do kibelka, żeby nie wstawać później dwa razy.
Później myjemy rączki i ubieramy się w pidżamkę a na koniec zależy jak kto lubi albo przykrywamy się kołderką i na boczuś lewy bądź prawy lub niczym smukły sczupaczek na główkę pod kołderkę i luli kotki !
! DOBRANOC WSZYSTKIM !
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło