Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. Świadek to nie dowód. Brak dowodów, równoznaczne jest z automatycznym odrzuceniem skargi.
  2. c0veR

    Skarga na c0veR

    Naucz się wpierw sam, coś odgrywać. Ty wolałeś pisać sobie z kolegą, który siedział obok o totalnych głupotach.
  3. Jest to strefa bezprawia, ludzie nie zważają na to, czy jest to wjazdy, czy nie. Jeżdżą nawet po schodach, pojazd utrudniał, więc został odholowany.
  4. Zgadza się, Long nie powinien zostać odholowany, tym samym zostaną Ci zwrócone za niego pieniądze. Reszta pojazdów, w jakiś sposób blokowały przejazd na strefie, więc mogły zostać odholowane.
  5. Prowokowanie, potem wąty w skardze. Cóż, gdyby funkcjonariusz nie wysiadł, również byś tego nie zrobił.
  6. Ty nie będziesz zarządzał, jeszcze jedna taka skarga i dostaniesz punkty.
  7. Jest to w jakiś sposób blokowanie drogi. Dowody otrzymałeś, więc zamykam.
  8. Cadet @Francesco98 odchodzi z frakcji na własne życzenie. @AdiZ przechodzi na urlop.
  9. Potrącenie funkcjonariusza nastąpiło, za co zostałeś ostrzelany. Co do wpisu, nie powinien się pojawić, ponieważ karę za potrącenie już otrzymałeś. Jeżeli chodzi o sam wpis, funkcjonariusz zostanie odpowiednio ukarany.
  10. Masz dowody na to, że nie odgrywał nic?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin