Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. Popraw wzór. Daj tylko najważniejsze logi, dotyczące akcji.
  2. Napisz skargę w dziale SARA, na daną osobę.
  3. Police Officer I @GBS* zostaje zawieszony na okres 24h, z powodu niedopełnienia swoich obowiązków służbowych. @japkooo. zostaje odwieszony.
  4. Chce potwierdzenie od owego Administratora.
  5. Jeżeli funkcjonariusz mówi prawdę, ty jako oskarżyciel otrzymasz punkty. Poczekajmy na wypowiedź @QumiK^,^'a.
  6. Ujrzałem nagranie i muszę wywnioskować, że kłamiesz. Funkcjonariusz był maksymalnie 5 metrów za tobą, nie miał najmniejszych szans wyhamować. Tobie się udało, bo użyłeś ogranicznika, przy nie małej prędkości. Co do wymieniania mandatów, funkcjonariusz nie ma narzucone odgórnie, że musi to zrobić. Może to zrobić tylko z własnej woli. Skargę oddalam.
  7. Funkcjonariusz otrzymuje upomnienie, za nieupoważnione zatrzymanie.
  8. Nie widzę większego sensu tej skargi, nie miałeś chęci odgrywać, to zostałeś wyciągnięty z wozu i sprawdzony "na siłę".
  9. Police Officer I @FuriaT zostaje zawieszony na okres 24 godzin, z powodu łamania zasad wewnątrz frakcyjnych. @K3rtoz powraca z urlopu.
  10. Otrzymałem dowody, na niewinność funkcjonariusza. Skarga zostaje oddalona.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin