Skocz do zawartości

c0veR

Gracz
  • Postów

    1 467
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez c0veR

  1. Są to zasady wewnątrz frakcyjne, nie będziemy wyciągać takich informacji publicznie.
  2. @Asn. jakieś dowody, na nie prowadzenie przez Ciebie pojazdu na strefie DM. Bo widzę, że nagrywasz rozgrywkę.
  3. Niepotrzebne "XDDD", może to być podpięte pod prowokację. Poczekajmy, na wypowiedź funkcjonariuszy wspomnianych. @fAITH_ @DeWKOng98
  4. Funkcjonariusze mają takie pozwolenie, odgórnie.
  5. @patrix102 Lista potencjalnych mandatów, które zostały użyte oraz log z nakazem zatrzymania się z alta.
  6. Chłopie, specjalnie w niego wjechałeś.
  7. https://mta4life.pl/forums/forum/146-skargi-na-graczy/ - Napisz to tutaj.
  8. @SlomczaNN przelej na konto oskarżającego 3 tysie.
  9. https://mta4life.pl/forums/forum/146-skargi-na-graczy/ - napisz to w tym dziale.
  10. Funkcjonariusz miał prawo wsadzić Cię przez PID.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin