Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. Ogólnie trzymam bardzo za Ciebie kciuki. Robisz to w czym jestes napradę zajebi****
  2. ELDOKSON dla mnie wiesz że jesteś MISTRZEM w tym co nagrywasz. Czekam codziennie, dosłownie codziennie na twoje nowe bity. Mam nadzieję, że niedługo usłysze nowy HIT, A MOŻE BY TAKO 4LIFE ALBO O SAPD?
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. @Mr_HARRY 50-60k około myślałem
  5. @DRIFTER. mogę za tyle ci sprzedać bez UP1. @Mr_HARRY ile dopłacisz?
  6. Model: Sentinel Combi ID: 2**** Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 300km Dodatki: UP1, Rury wydechowe, Felgi, Kolorowy licznikCena: Czekam na oferty graczy. Możliwa gotówka lub wymiana pojazdami Coś od siebie: Mam nadzieje że bedziecie dawać oferty działające pozytywnie dla obydwu stron. SS’y: BRAK (Moge pokazać auto na serwerze)
  7. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

    1. Ra1n.

      Ra1n.

      nic nie pamiętam

  8. Szacun Neon!!! Dobrze mordo że przepraszasz i chcesz się zmienić na lepsze. Życzyć mogę Ci tylko jednego. POWODZENIA W ZMIANIE CHARAKTERU NA LEPSZY.
  9. A co z pracą na służbie w trakcie zarobków x2? Czy zarobki za minuty też są zwiększone x2?
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. MaciekMaster

    Konkurs 20k

    Nick z gry: MaciekMaster69 Biorę udział!
  12. Nick: MaciekMaster69 PID:4434 Coś od siebie: Mam nadzieje że wygram. Bardzo jest potrzebny dochód tego konkursu.
  13. Bardzo chciałbym wygrać ten helikopter!!! (WYMAGANIA SPEŁNIAM)
  14. MaciekMaster

    Wygraj PLN10.000

    10k dla mnie. Bardzo proszę
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nick z serwera: MaciekMaster69 Nick używany na Mumble: MaciekMaster69 Ilość godzin przegranych na serwerze: około 1300h ( dokładnie nie pamiętam, napewno ponad 1100) Nazwa kanału: A wpadajcie do MaciekMaster69 Nazwa podkanałów: Głowny- MTA Częstotliwość 1- CS GO Częstotliwość 2- Luźne gadanko o wszystkim i o niczym Częstotliwość 3- AFK Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak, hasła chcę ale Lukasz1393 nie moze odbierać prwatnych wiadomości na priv na forum, więc ci podam hasła na mumblu albo jak wyczuścisz skrznkę z wiadomościami Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak Coś od siebie: Proszę o założenie powyższego kanału.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin