Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas się chyba pożegnać


Eryk55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czas na zmiany postanowiłem odejść z serwera ponieważ osiągnąłem swój cel. Moim celem zawsze był Rancher long oraz rozwinięcie organizacji. Miło spędziłem czas na 4life będę tęsknił za wszystkimi okej czasami między nami na serwerze nie było najlepiej ale jednak czy tak czy tak mimo małych czy większych spin byliśmy wszyscy razem. Chciałbym podziękować całej administracji za wkład w cały serwer. Oraz całej organizacji 8 Mile która jest dla mnie jak rodzina chociaż internetowa 

@Dudziak- dziękuje ci za pomaganie w organizacji i za różne rozmowy na discordzie pamiętaj kontakt zostanie. Trzymaj się byku 

@Dubaj - Tobie też dziękuje za wkład w organizacje bo jednak dużo pomogłeś i wiem ze na ciebie też mogę liczyć

@Ciastkowy* - No Ciastuś dzięki za wszystko za longa którego mi sprzedałeś rozwijaj swój majątek dalej ! 

@B4N4N - Mało czasu spędzaliśmy ze sobą jednak wiem ze jesteś spoko mordeczką i na zawsze zr z rejką Duda2020 w mojej pamięci 

@Wydymiarz - Oj ceju będzie mi brakowało wspólnych gadań oraz odwalań ale wiesz pozdrów siostrę 

@BuciorTM*- Dzięki za granie gadanie i za wszystko co zrobiłeś powodzenia z powiększaniem majątku 

@Gryczuu- No Gryczu pnij się w górę powiększaj majątek i kup wymarzonego tunera na którego zbierasz 

@Deshi_2k - Dokończ tego ziona i sultana wierze w ciebie :D 

@KarpiuFred - no mordeczko dokończ tego premierka i zrób kolejny jakiś fajny projekt 

@PalGrom Kontakt może troszkę umarł ale wiem ze jesteś spoko mordą i tak trzymaj 

@Bilu. Nasz kontakt też niestety umarł ale rozwijaj się i powodzenia z organizacją 

Może wszystkich nie oznaczyłem ale pamiętajcie ze jesteście dla mnie równie ważni i będę o was pamiętał 

Dzięki wszystkim za spędzony czas który razem przegraliśmy Trzymajcie się ! 

A dla mnie to czas by zając się życiem realnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek dla ciebie stary za rozbudowanie tak fajnej organizacji!
Mam nadzieje że wrócisz, a kontakt się nie urwie.
PS. Dzięki za życzenia i ostatnią szansę na v-lidera w organizacji!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wspólne rozmowy po nocach, wspólne jazdy pojazdami, a tym bardziej, że miałem szanse dołączyć do 8 Mile, bo jest tutaj rodzinna atmosfera, która dodaje takiego przysłowiowego ,,kopa” i aż chce się grać. Ja również planuje swoje cele osiągnąć i za niedługo pewnie zrobię to co Ty, czyli wezmę się za życie realne, a nie siedzę przed komputerem. Czekam na wspólne rozmowy, a tym bardziej jeszcze na wspólną gierkę. Jesteś jednym z lepszych ziomeczków których tutaj poznałem na serwerze i spędzaliśmy dużo czasu czy to na Discordzie, czy to grając, kopiąc węgiel. Jesteś w porządku i pamiętaj by dążyć za swoim i nie przejmować się niczym innym. Rób tam masę, a tym bardziej rośnij chudzielcu. Również dziękuje Ci za V-lidera, w twojej organizacji. Dziękuje za WSZYSTKO po prostu, trzymaj się mordeczko i do usłyszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin