Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Coś co się miało nie wydarzyć, ale się wydarzyło.. Sam w to nie wierzę ):


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymaj sie ciastek. Wbij czasem do nas na discorda pogadac albo i na serwer nie try hardowac zarabianie ale na organizacyjne eventy/zloty, po odwalać coś troszkę. Bedzie mam brakowało tego jak ktoś mi kiedyś powiedział ,,handlarzyka za 5 złotych". Jeszcze raz trzymaj sie. Papa misiaczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, janekbonk@onet.pl napisał:

Siema

Siema.

12 godzin temu, Kvbociak napisał:

See ya ;]]

Nie siedziałem jaką nazwę masz na forum :/ Tobie też dzięki za wszystko Bartuś, powodzenia tam! Dostań tego UB i nie odwalaj <3 

12 godzin temu, Karafik napisał:

Handlarzyku naprawdę?? Kurde słabo, powodzonka i miłego

Handlarzyku, tak naprawdę :( Dzięki i nawezajem jeszcze raz. 
 

12 godzin temu, smlytkk* napisał:

Nie przepadamy za sobą ale mimo wszystko powodzenia w życiu prywatnym, 3maj się! <3

Dzięki i nawzajem <3 

12 godzin temu, Scooby-Doo* napisał:

Trzymaj się ciastek, powodzenia w realu ;)

Dzięki, Tobie również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Zacznijmy od początku..

 

kim jestem?

Jestem młodym chłopakiem, który spełniał swoje wirtualne marzenia...

Teraz krótko o mnie:

Cześć Wszystkim. Niektórzy z Was mogą mnie kojarzyć z serwera jako Ciastkowy*, a tak naprawdę nazywam się Adrian. Moja przygoda na serwerze rozpoczęła się 9 kwietnia 2017 roku i od tamtego czasu mam przegrane 2300 godzin, a przez ten czas udało mi się zgromadzić takie pojazdy o jakich kiedyś marzyłem, również poznałem osoby, które są ze mną do teraz i zawsze mogę z nimi porozmawiać na większość tematów.

 

Większość z Was może mnie kojarzyć jako ,,handlarzyka” który jak Wy to nazywaliście ,,rucha” na pieniądze, niestety, a może stety taki miałem sposób zarabiania gotówki na swoje wymarzone pojazdy. Nie miejcie mi za złe tych wszystkich złych transakcji czy coś, bo tak naprawdę też pomimo tego jaki to ja jestem zły, to pomagałem też innym chociażby w wycenianiu pojazdów/rozwijaniu organizacji.

 

,,I tak nie odejdziesz, nie masz psychiki...”

Jak to ludzie mówią że wszystko się kiedyś kończy, a właśnie tak jest w moim przypadku. Spędziłem na tym serwerze 3 lata, które nauczyły mnie wielu rzeczy, a mój charakter się wzmocnił. Co najważniejsze poznałem wiele wspaniałych osób bez których pewnie nie grałbym tutaj do teraz. 

 

Wiem, że kiedyś pisałem ,,odejście” ale napisało do mnie wiele osób żebym nie odchodził z serwera, ale podjąłem wtedy decyzje żeby zostać i grać dalej.. Teraz podejmuje ostateczną decyzje i chce wszystkich poinformować, że odchodzę z serwera i prędko mnie tutaj nie ujrzycie. 

 

Chciałbym wszystkim podziękować za rozgrywkę, wspólne rozmowy, itd..

 

Dziękuje mojej organizacji Furious Squad, że ze mną byliście, a tym bardziej, że ze mną wytrzymywaliście z moim charakterem, który nie jest łatwy... Dziękuje za wszystkie rozmowy, wspólne odwalanie, itp - jesteście cudowni i mam nadzieje, że nowy lider zajmie się lepiej tą organizacją niż ja. 

 

Dlaczego odchodzę? 

Znudziło mi się MTA, a poza tym za niedługo koniec wakacji, więc chciałbym się wziąć bardziej za szkołę, swoje pasje oraz znajomych, dziewczynę, ponieważ gra kiedyś się kończy, a życie realne zostaje... 

 

Od dłuższego czasu trzymał mnie tylko majątek, więc głównym powodem odejścia jest znudzenie się serwerem oraz praktycznie zero aktualizacji, których tutaj brakuje.. 

 

,,Czy sprzedasz jakiś swój pojazd?”

Ostatnimi czasy dostawałem naprawdę wiele pytań, czy sprzedam swoje pojazdy, czy nie, więc już Wam odpowiadam. Nie sprzedam żadnego swojego pojazdu, ale kiedyś może pojawi się jakaś aukcja... kto wie :)

 @matvs. - Pomimo naszej ,,spiny” to zawsze będę Cię pamiętał, trzymaj się i dziękuje Ci za wspólną grę, rozwijaj się dalej.

@BucioR* - Znamy się niedługo, ale jesteś totalnym k00zakiem, dziękuje za wspólną grę, rozmowy, a najbardziej za to, że pomagałeś mi w rozwijaniu mojej organizacji. 

@Gryczuu - Znamy się długo, przegraliśmy naprawdę dużo czasu, pomagałeś mi zawsze, więc dziękuje Ci za to. Jesteś w porządku ziomeczkiem, więc życzę Ci jak najlepiej, trzymaj się.

@Eryk55 - Pomimo tej całej ,,spiny” trzymaj się i powodzenia w życiu realnym! Dzięki za wszystko :) 

@Dudziak Tyś to jest... Cudowny chłop z Ciebie i dziękuje Ci za wspólne gierki, jesteś w porządku. Życzę Ci powodzenia w życiu realnym jak i w prowadzeniu 8 Mile.

@Dubaj - Dzięki Ci za wspólną gierkę! Jesteś w porządku, zdaj następnym razem tą maturke - trzymaj za Ciebie kciuki! Powodzenia! 

@A37 - To jako Ciebie pierwszego poznałem na serwerze i dziękuje Ci za wszystko.. Za te pożyczki, tuning do pojazdów, wspólne jazdy, rozmowy, postoje TSA - jesteś w porządku ziomeczkiem i życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Nie daj się tam tej chorobie! <3 

@Siver - Kolejny w porządku ziomeczek, któremu kradłem auta gdy chciał jakieś kupić hihiiiii, dziękuje Ci za wspólna gierkę i mamy kontakt na Discordzie Kamilku! <3 Oby kiedyś wgrali kiedyś te Twoje modele. 
 

@Wydymiarz - Trzymaj się i dziękuje za wszystkie rozmowy na Discordzie! <3 Powodzenia w 8 Mile

@nestixx - jasny gwincior... tyś to jest wariat! Klucze Ci do autek dam jak dostaniesz UB, a później elo :( Trzymaj się i powodzenia w życiu ziomeczku! <3 

@DeWKOng98 - dziękuje Ci za wspólne patrole i wszystkie rozmowy, trzymaj się i powodzenia w życiu! <3 

@norbert. - derby nam nie poszły, ale trzymaj się wariacie i powodzenia w życiu oraz w SAPD. Dziękuje Ci za wszystko <3 

@Karafik - hej handlarz, powodzenia w życiu i dziękuje Ci za wszystko! <3 
 

@Iderko. - ojjj, trzymaj się młody! Mniej Warki 0% ;) 

@WIERTARKAA - Mój ziomeczek, który jest totalnym kozakiem. Bierz się za spłacanie leasingu mordeczko, trzymaj się i powodzenia w życiu Ci życzę. <3 

@Maly_Karakan - powodzenia w handlu :) 

@Mr.Sausage - siema sosyczzzzz, powodzenia w handlu i w SAPD na Ca.. St... ;) 

@KAMIL720 - Dziękuje Ci za Cheetaha.. Słowa dotrzymuje :) Trzymaj się! 
 

@KropsoN - Dzięki za wszystkie wymiany.. Powodzenia w życiu prywatnym jak i w samej grze! 
 

@VenomeQ - Dzięki za wszystko, powodzenia tam dalej! <3 

@kruku - spoko ziomeczek, ale nie chciał mi sprzeda Cheetaha :( Powodzenia byczku! <3 

@L4MP3K - Siema lampuś, powodzonka tam w następnej rekrutacji na supportera i rób dalej te modele, bo kozacko Ci to wychodzi! 
 

@Arsik* - hej, powodzenia dalej! Już nie będzie miał kto Ci wyceniać furek XD KC <3 jajogłowy

@Avenged- spoko ziomeczek, ale współczuje Ci straty tunera! Powodzenia w życiu jak i w samej grze! <3 

@Winter. - hej pienknyyy, powodzenia SARYJCZYKU <3 Powodzenia w życiu jak i w samej grze :))) 

@MajSterTHC - siema, powodzenia tam! :) 
 

@FactoRy - Nasz kontakt jest słaby, ale mimo to dziękuje Ci za wszystko; za wszystkie wspólne rozmowy, jazdy pojazdami, odwalanie, wszystkie Twoje akcje na Discordzie.. jesteś w porządku ziomeczkiem. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, powodzenia w życiu realnym jak i w samej grze. 
 

@Nubax - Ojj Handlarzyna. Powodzenia Ci tam dalej życzę, trzymaj się i nie daj się owalić następnym razem na pieniądze ( tak jak z FCR ) 

@Verago. Pomimo, że kontakt słaby, to powodzenia tam! <3 
 

@PerkuleZ. - Ehh, dzięki Ci za wszystko ( za szanse w 4CarDealer ) a w szczególności za wspólne rozmowy, odwalanie, ROZWAŁKE, KRENGLE oraz wołanie cabbików, a później woda heheheheh, trzymaj się i do kiedyś mam nadzieje! <3 
 

@Notwel - Siema! Powodzenia w grze i dzięki za wspólne handlowanie kiedyś! 
 

@MajChatu - oj Konrad, dzięki za wszystko. Trzymaj się i kontakt jest na FB jakbyś czegoś tam kiedyś potrzebował :) 

@CAT - Tyś to jest dopiero odwalacz jakich mało.. Dzięki za wspólne odwalanie i trzymaj się tam! Powodzenia w handlowaniu :) 

@E34 - byłeś mi jak przyjaciel.. Dzięki za wszystko i powodzenia w MTA oraz w rozwijaniu kanału na YouTube. Dzięki za urodzinowego perka - zostaje ze mną na AMEN. Jakbyś coś chciał to pisz Discord. <3 
 

@Kaczorek* - Spoko ziomek, trzymaj się! <3 

@CHXISY*UG - Spoko ziomek, trzymaj się mordeczko! <3 
 

@milkilej - Dzięki Ci bardzo za wszystko. Trzymaj się i powodzenia w SARA.

@nuker:) - Sprzedawaj mi go ;( Powodzenia tam dalej! 
 

@AdrixYT - Ciastowicz! <3 Trzymaj się mordeczko i jakbyś kiedyś czegoś potrzebował,  to pisz Discord. Powodzenia w życiu jak i samej grze! <3 

@Patrykk. - Dzięki wtedy za zamianę i Twoją uczciwość. Powodzenia na serwerze i trzymaj się! <3 

@FuriaT - trzeba się w końcu spotkać i napić się piwka! Jeb.. h u t n i k a ;) 

@Roko. - Trzymaj się handlarzu i życzę Ci powodzenia! Dzieki za wszystko. <3 

@Holkinio - W porządku jesteś. Trzymaj się i życzę Ci jak najlepiej. Mam nadzieje, że do kiedyś.. <3 

@Kubula - trzymaj się. <3 powodzenia!

@OwOc - mimo, ze są sobą nie przepadamy, to życzę Ci wszystkiego dobrego :) 

@Ferdel1111 - najlepszy szkoleniowiec! Trzymaj się! <3 Powodzenia tam dalej ;) 

@Qubi21 - Powodzenia tam w SAPD! 
 

@m1XE. - Hej mikser, powodzenia w życiu jak i w samej grze! <3 

@Emoji - Hej, piękny jesteś mój były techniku discorda. Trzymaj się byk! Powodzenia tam dalej, i rozwijaj się :) 

@Asn. - hej odwalacz! Powodzenia tam dalej w robieniu majątku! ;) 

@Mihau. - trzymaj się michaś ;) 

@SoCz3Q - nie miej mi za złe, że Ci nie sprzedałem tego Jestera.. Może za mną nie przepadasz, ale szanuje Cię i życzę Ci powodzenia w życiu i nie tylko! Z fartem :) 

@kubusixuwa - za bardzo za mną nie przepadasz, ale siemkaPowodzenia w życiu i nie tylko - dostan tego UB :) 

@mxcioo.redd - lepiej nie parkuj tak aut... Pierwszy pościg z tobą miałem, ale muszę przyznać, że jeździć to ty nie umiesz XDD trzymaj się Maciuś :) 

@Prezes^ - MOJE FURY! Powodzenia w dalszej rozgrywce.

@zbychu997 - trzymaj się i powodzenia dalej :) 

@Gajduss - Hej Hubercie, powodzenia dalej i do zobaczenia na mieście czy tam gdzieś!;)

@krystian9001 - Gratulacje UB i trzymaj się :> Powodzenia w handlu! 
 

@Domciol - Powodzenia w Sara i nie tylko! Trzymaj się :) 

@Specjalista - Powodzenia na tunerze! 
 

@Moskva. - trzymaj się tam handlarzu!

@BlakMen - hej, powodzenia w dalszej rozgrywce byczku! :) 

@xDeynNx- nie trać więcej mordeczko! Powodzenia tam dalej i miejmy nadzieje, że do usłyszenia kiedyś. <3 

@AbsolvenTka - hej podrywaczko! Powodzenia w dalszej rozgrywce. 
 

@Sheeker - powodzenia w handlu i kup sobie tego infka :) 

@Daxsik. - Dzięki za wszystko! Trzymaj się :> 

@TheRogal*SP* - Dzięki za wszystko! Powodzenia w handlu i nie tylko. Trzymaj się. <3 
 

@Emiljusz - Dbaj o Turismo, bo jest mi go strasznie żal :( 

@Pan_Pawel - (  o ile to Twoje konto ) Naucz mnie kiedyś się tak strzelać na DM.. Kozak jesteś w ch@& <3 

@Princessa* - Nie miej mi za złe tej skargi, bo zawsze Cię szanowałem i nic się nie zmieniło. Powodzenia tam dalej i pnij się w górę, w tej administracji. <3 

@NatalkaWiertarka - Dzięki za kilka rozmów na Mumble. Powodzonka. <3 

@XQward - Dzięki za wspólne jazdy, rozmowy. Najlepszy RCON, trzymaj się. <3 

@Happa - Hej DJ’u, trzymaj się i powodzenia tam w życiu i nie tylko’ <3 

@Martusiaaa - A co do Ciebie, to Cię i tak kiedyś znajdę ( dowiem się gdzie mieszkasz, a wiem, że blisko ) 

@japkooo. - Hej jabłecznik, powodzonka w SAPD i na supporterze. Pnij się w górę, w tej administracji. 

@Scooby-Doo* - Dzięki za kilka postojów TSA. Przykro mi z Twojego powodu ziomeczku :( Powodzenia na Cal... ;) 

@Fighet* - Powodzenia tam dalej! <3  Przelej hajsik na PID ( 85829 )  i daj mi SS’a na Discordzie, bo nie będę wchodził na serwer, więc nie zobaczę tego.

@PerkuleZ. - Ty również przelej na PID ( 85829 ) też daj SS’a na Discordzie ;) 

@13karoy - dziękuje Ci za Sultana. Trzymaj się i powodzenia dalej. <3 


Jeśli o kimś zapomniałem, to z całego serduszka przepraszam.. Ale jest Was strasznie dużo! <3 
 

Gdyby ktoś Was coś potrzebował, to piszcie Discord - Ciastkowy#9622

Żegnajcie przyjaciele. <3 

Coś co mam ciągle w głowie.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin