Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4- Szymrek7 (Szkodnik.Szymrek7)


Szymrek7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak praktycznie każdy wie dostałem bana na serwerze z brakiem możliwości apelacji. Spędziłem 1670H na serwerze, których  nie żałuje. Mam nadzieje, że jeszcze zobaczymy się na serwerze, ale wątpie. Wszyscy git byliście oprócz Kapelsona.

@Major* Oj ty odwalaczu żebyś nie skończył tak jak ja. Trzymaj się!:*
 @Nikki02 Nikki Nikki co to się stało. Pilnuj organizacji cejuchu. <3
@Maz_Nikki02 Ty też cejuchu pilnuj organizacji. Trzymaj się!:(
@Filip_* Żebyś ty nie dostał perma. Dzięki za pościgi i akcje na dm. B)
@sqah Fajny widz jesteś. Trzymaj się! :P 
@Seqqu Dzięki za pościgi, akcje na dm. Trzymaj się! ;]
@jestemkotem Oj koteł koteł. Trzymaj się i żeby Cie Sapdy nie łapały :angel:
@skrzynka* Pudło żeby Ciebie też sapdy nie łapały es i ogólnie spoko gość byłeś :*
@(Szkodnik)Doli No ten tego ban za banem za szkodnika es. Fajny gość jesteś B)
@KropsoN No widzisz. Dziwię się aż to teraz bo co innego było napisane w apelacji. Git gość jesteś, ale już nie banuj proszę. :*
@Roko. Oj Roko roko  uzbieraj na tego infka wkońcu. Dzięki za wszystkie odwalania, akcje rp i kluczyki do super bryk! <3
@Kacperix3 Dzięki za bana. Siema ;]
@ThanKs. Nie lubię Cie już. Siema :4l:
@Argen Ja twój widz jestem kc kc.  Aa i zrób te elegy wkońcu <3:angel:
@TwerkingMaster Oj twerking czekam na następny odcinek. Ogólnie spoko ziomek byłeś. Trzymaj się i zrób tego eleganta 2.2FT <3:*
@Zabka. Żabko cho na Ca**a jak mnie odbanują spoko szefie? Spoko ziomek jesteś <3:)
@Olivka. Ty też spoko byłeś. Siemaa:*
@Biskup* Oj biskup biskup ty też git byłeś;)
@Miszczak Mam nadzieję, że jeszcze więcej zarobisz na tym swoim handlu. Trzymaj się!:*
@zbychu997 Halo policja odbiur! Spoko ziomek byłeś. Trzymaj się! <3B)
@PREZES_1337* Prezesie mam nadzieje, że znowu będziesz w samd. Spoko ziomek jesteś siema! :)
@Hinox Ty też git byłeś. Siemaa! :D
@dom1n Super ekstra gość jesteś! Trzymaj się i zrób tego bulleta 2.2FT <3

@Minotaur* Spoko ziomek jesteś. Siema :angel:
@Qubus. Oj kubuś kubuś. Fajnego masz tego stingera i spoko ziomek jesteś. Trzymaj się tam! <3
@SoCz3Q Dzięki za to, że mogłem Cię odwiedzać sąsiedzie. Spoko ziomek jesteś. Trzymaj się! :D
@radzikson Ty też spoko gość jesteś. Siemaa! :D:4l:
@SteffI Spoko ziomek jesteś. Wbijaj na pseudola czasami poodwalać. :*
@Heliox Wiem, że i tak tego pewnie nie odczytasz. Spoko ziomek jesteś. Trzymaj się!<3
@Gruby_Benek GRUBY fajny gość jesteś. Siemaa :*
@xDanielowsky Ty też akurat spoko byłeś, ale dziwne że zrobiłes intrudera 2.2. Trzymaj się wariacie!:D
@Rafik+.+ Ty też uważaj bo tak samo jak ja skończysz. Siemaa, aa i dzięki za donejty widzu!:*
@Dyb$oN Dzięki za wszystkie godziny przegadane na discordzie. Trzymaj się i znajdź wkońcu tego perka!:)
@Ola_28 Nie wiem czy to ty napewno, ale pewnie i tak tego nie odczytasz bo już nie grasz na tym serwerze. Git byłaś Siemaa!:*
@Maddie Maddie, maddie wiem, że ostatnio nie było między nami dobrze, ale mam nadzieje, że już nie jesteś obrażona (xD). Spoko byłaś Siemaa ;)
@[BOT]jestemdavid Spoko ziomek jesteś, aa i buffka sellłem jak coś to dlatego kluczów nie masz XD. Siemaa :*
@Bambo* Jak tuner to tylko bambo. Spoko gość jesteś. Trzymaj się!:P
@[BOT]WhiteShadow Kupie Ci wkońcu tą G klase jak grasz jeszcze na tym pseudolu. Siemaa ;]
@Nemezis16 Oj handlarzyno tyy. Spoko ziomek jesteś. Dzięki za wszystkie porady w handlu. Trzymaj się:*!
 @Pan_Pawel Dzięki cejuchu za akcje na dm. Trzymaj się!:P
@ukashhh Ten tego chyba się do was przeniosę. Trzymaj się!:angel:
@_QwertY_ Dzięki za akcje na dm. Siemaa! B)

 @$SuChY$ Ty też spoko jesteś. Trzymaj się! :*
@pawelos_xd Ty tak samo. Siemaa! :D
@Ciastkowy* Oj ciastek ciastek mam nadzieje, że zostaniesz supporterem. Spoko gość jesteś siema! :P
@k0niex No dalej skacz z tego MC. Trzymaj się Wariacie! B)
@Comandos321 Fajnego stafforda masz. Trzymaj się! <3
@baziu  Powodzenia na serwerze handlarzyno. Spoko gość jesteś siemaa!:)
@BOIX Fajne masz te elegy. Spoko ziomek jesteś. Trzymaj się!<3
@VenomeQ Akurat ty też byłeś git. Trzymaj się! :P
@VaperSki Trzymaj się wariacie! B)

@Skipowsky Dzięki za odwalania na pseudolu I pościgi. Trzymaj się!<3


Dziękuje wam wszystkim za wszystko. Jesteście Kozakami totalnymi. Sorry, że pare osób ominąłem, ale jest was za dużo i zapomniałem! Powodzenia na serwerze!
 

Edytowane przez Szkodnik.Szymrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i mam nadzieje, że do usłyszenia kiedyś. Chciałbym się dostać na tego Supportera i zrobię wszystko żeby tak było, ale zobaczymy jak to będzie. Z fartem mordeczko. <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin