Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem Ciastkowy*


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

R7wNDOu.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Dudziak z Redakcji 4Life News. 
Chciałbym was zaprosić do przeczytania mojego pierwszego wywiadu, który przeprowadziłem z Supporterem @Ciastkowy*.

Miłego czytania!

6zWSrlj.png

vGWLddx.gif

6zWSrlj.png

Dudziak: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Dudziak z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
Ciastkowy*: Witam. Tak, z wielką przyjemnością udzielę Ci wywiadu.

Dudziak: Świetnie, zacznijmy więc. Opowiedz coś o sobie.
Ciastkowy*: Cześć wszystkim, nazywam się Adrian. Uczęszczam do klasy w Liceum Ogólnokształcącym, o profilu wojskowym. Pochodzę z miejscowości, która jest położona w województwie śląskim, a dokładniej z Zawiercia. Jestem miłym oraz spokojnym chłopakiem, który spełnia swoje wirtualne ,,marzenia”. Moje zainteresowania, to przede wszystkim wojsko oraz sport - gram w tenisa stołowego tzw. Ping-Ponga (Gram na poziomie zawodowym od blisko ponad 6 lat). Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi, bądź przed komputerem. Lubię również bawić się, edytując różne budynki, ale to już głównie amatorsko, aby zająć się jakoś w inny sposób.

Dudziak: Wspaniale! W świecie wirtualnym grasz jeszcze w jakieś gry poza platformą MTA?
Ciastkowy*:
 Głównie, to gram w MTA, ale wiadomo, że w jedną grę cały czas nie można grać, więc gdy chce coś urozmaicić, to gram w takie tytułu jak: Euro Truck Simulator 2, FIFA 21, UFC 4, a czasami CS:GO.

Dudziak: Pozostańmy przy platformie MTA, czy poza 4Life grasz jeszcze na jakimś serwerze?
Ciastkowy*: 
Aktualnie gram tylko na 4Life. Kiedyś grałem jeszcze na konkurencji (ale to chwilowo, mam tam 50 godzin). Jeśli mam być szczery, to aktualnie skupiam się tylko na tym serwerze.

Dudziak: Opowiesz nam, jak rozpoczęła się przygoda na 4Life? Skąd oraz kiedy trafiłeś na ten serwer?
Ciastkowy*: 
Co do mojej przygody z MTA, to nikt nie zna do końca odpowiedzi, ponieważ szukałem gier, w które będę mógł pograć, a dowiedziałem się od kolegów o MTA. Więc postanowiłem pobrać i spróbować swoich sił na różnych serwerach i wtedy trafiłem na 4Life (głównie patrzyłem na liczbę graczy). A na serwer trafiłem 9 kwietnia 2017 roku.

Dudziak: Wspaniale, skąd zaczerpnąłeś pomysł na swój aktualny nick? Jaka jest jego historia? 
Ciastkowy*: 
Szczerze do końca sam nie wiem, jedyne co pamiętam, to że zmieniłem go jakoś w 2018 roku, a było to zrobione z myślą, o tym, by zakończyć swoją przygodę na serwerze, a dokładniej chodziło mi tutaj o to, żeby każdy o mnie zapomniał, ponieważ jeszcze jak miałem stary nick, to zrobiłem dość dużo głupstw (byłem totalnym dzieciakiem, a co się z tym wiąże ,,odwalaczem” mam na myśli prawka, itd.). Więc mój nick powstał totalnie na spontanie.

Dudziak: W ostatniej rekrutacji dostałeś się na rangę Support, jak Twoja rozgrywka zmieniła się na serwerze oraz jak czujesz się na tej randze?
Ciastkowy*: 
Moja rozgrywka jakoś bardzo na serwerze się nie zmieniła, ponieważ robię to samo, co wcześniej tylko do tego muszę robić reporty i pomagać osobom, które tej pomocy potrzebują. A jeśli mam być szczery, to na randze Supporta czuje się bardzo dobrze, ekipa jest w porządku i bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje, więc wszystko jest jak najbardziej na plus.

Dudziak: Co znajduje się w liście Twoich obowiązków na randze oraz jak sobie z nimi radzisz?
Ciastkowy*: 
Moim głównym obowiązkiem, to są reporty, robienie eventów. Aktualnie na randze radzę sobie bardzo dobrze, wypełniam swoje obowiązki najlepiej, jak tylko potrafię itd.

Dudziak: Należysz aktualnie do jakiejś frakcji?
Ciastkowy*: 
Nie, aktualnie nie należę do żadnej frakcji, ponieważ nie mam za bardzo na to już czasu (szkoła, obowiązki Supporta). Gdybym miał czas, to chciałbym dołączyć do SAPD, ale niestety aktualnie wole poświęcać ten czas na pomoc osobom, które są w potrzebie oraz organizowanie im jakiś eventów, które mają na celu umilić rozgrywkę.

Dudziak: Do jakiej organizacji należysz? Opowiedz coś o niej.
Ciastkowy*: 
Aktualnie należę do organizacji The Crips. Należę do tej organizacji głównie ze względu na atmosferę, która w niej panuje, a jest bardzo dobra, przyjazna. Większość z członków tej organizacji przebywa na Discordzie, więc w każdej chwili można wejść i fajnie porozmawiać. Chłopaki fajnie się zachowują, a tym bardziej są pomocni.

Dudziak: Z tego, co wiem, nie należysz do żadnego z biznesów. Chciałbyś może opowiedzieć o biznesach, do których należałeś? Jakie role w nich pełniłeś?
Ciastkowy*: 
Tak, aktualnie nie należę do żadnego z biznesu. Kiedyś należałem do komisu 4CarDealer, ale to się zmieniło, ponieważ nie było mi tam za dobrze + aktywność ze strony pracowników była zerowa, a wiadomo, że samemu się nic nie zrobi.

Dudziak: Ile wynosi Twój majątek? Jak go osiągnąłeś? Słyszałem, że posiadasz kilka ciekawych pojazdów, chciałbyś coś o nich opowiedzieć? Który z nich jest Twoim ulubionym?
Ciastkowy*: 
Aktualnie mój majątek wynosi około 11 mln PLN, a w nim znajdują się takie pojazdy jak: Sultan pierwszy na serwerze, Elegy 2.2 (unikatowe lampy - Fuksja), Limuzyna (unikatowe lampy - Science Blue), Sultan ID 7k (unikatowe lampy - Royal Blue), Perennial 1.6 (PFT, sam projekt robiłem w dniu wyników, taki wóz Supportera hehe). Jakiegoś ulubionego dokładnie, to nie mam, ale jeździ mi się bardzo dobrze Sultanami oraz Elegy.

Dudziak: Co osiągnąłeś, grając na tym serwerze? Ile przegrałeś godzin na serwerze? Jesteś z siebie zadowolony?
Ciastkowy*: 
Na serwerze przegrałem 2500 godzin, a przez ten czas osiągnąłem: Wszystkie licencje, najwyższy stopień na kopalni, 31k. LP, 11 mln. PLN, wymarzone pojazdy, rangę Supporta, wielu znajomych, z którymi gram do teraz. Tak, jestem z siebie bardzo zadowolony, ponieważ mam to, co chciałem.

Dudziak: Nie żałujesz przegranych godzin? Nie wolałbyś spędzić ich w inny sposób niż gra komputerowa?
Ciastkowy*: 
Czy żałuje, to nie, ale gdybym mógł cofnąć czas, to pewnie bardziej skupiłbym się na życiu realnym, bo młodość jest tylko jedna, ale nie żałuje, bo czegoś mnie ta cała przygoda nauczyła.

Dudziak: Może chciałbyś podzielić się jakimiś radami dotyczącymi serwera dla nowszych Graczy?
Ciastkowy*: 
Nie mam za bardzo takich rad, ale myślę, że dążcie do swojego i osiągniecie to prędzej czy później - ja tak zrobiłem i się udało. Pamiętajcie, żeby nie spędzać za dużo czasu przed komputerem, bo niektórych momentów nie cofniecie.

Dudziak: To już koniec moich pytań, chciałbyś coś dodać oraz kogoś pozdrowić?
Ciastkowy*: 
Najpierw chciałbym Ci podziękować za to, że mogłem udzielić Ci wywiadu. A co do pozdrowień, to pozdrawiam całą administrację, wszystkich graczy oraz pozdrawiam wszystkie osoby, które czytają ten wywiad.

Dudziak: Pozdrawiam również, życzę ci sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i w grze między innymi w przygodzie z Administracją, a także dziękuję za udzielenie odpowiedzi!

6zWSrlj.png

Serdecznie dziękuję za przeczytanie artykułu. Zapraszam do oceniania poprzez komentarze oraz reakcje!

Dla Redakcji 4Life News:
Wykonał Młodszy Redaktor @Dudziak
Odpowiedzi udzielał 
Support @Ciastkowy*

R7wNDOu.png

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin