Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Pracownikiem xBart3k.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jDBpFhM.png

Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
W dzisiejszym dniu chciałbym Was zaprosić na wywiad z Pracownikiem@xBart3k.

Miłego czytania!

2zB2XwO.png

JHWHUiQ.jpg

2zB2XwO.png

Legenda:

M - MateuszXQ
X - xBart3k

2zB2XwO.png

M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
X: Witam, z tej strony Pracownik xBart3k z San Andreas Road Assistance.

M: Czy chciałbyś mi udzielić wywiadu?
X: Jasne, zaczynajmy!

M: Świetnie! Zatem, jak bywa to w tradycji, pierw opowiedz coś o sobie.
X: Mam na imię Bartek i mam 18 lat. Mieszkam w Krakowie i uczęszczam do Technikum Gastronomicznego na profil Technik żywienia i usług gastronomicznych. W przyszłości planuję pracę w tym zawodzie oraz otworzyć kiedyś swoją restaurację bądź bar. Interesuje się astronomią i sportem. Na co dzień lubię pograć ze swoimi znajomymi w gry oraz się z nimi spotykać. Jestem osobą spokojną, która łatwo nawiązuje nowe znajomości oraz staram się dążyć do postawionych przez siebie celów.

M: Opowiesz nam, czy wiążesz przyszłość ze swoimi wyżej wspomnianymi zainteresowaniami?
X: Co do astronomii, to nie planuję. Natomiast jeśli chodzi o sport, to uwielbiam oglądać mecze piłki nożnej, ale tak samo nie wiążę z nią przyszłości. Będąc młodszym, chciałem zostać piłkarzem, ale ta zajawka skończyła się, gdy poszedłem do szkoły średniej.

M: Rozumiem. Pogrywasz jeszcze w jakieś tytuły w wolnej chwili, prócz MTA?
X: Jasne, że tak! Uwielbiam nocne gierki w Counter Strike ze znajomymi. Czasem zdarzy mi się odpalić Grand Theft Auto V i Rocket League.

M: Przejdźmy teraz na platformę MTA. Pogrywasz jeszcze na jakimś serwerze?
X: Aktualnie gram tylko i wyłącznie na serwerze 4Life. Na ten moment nie miałbym czasu na zarabianie na innym serwerze. Wiele osób zapewne zapyta dlaczego. Po prostu mając całkiem zacny majątek na serwerze, nie widzi mi się granie na dwóch serwerach. Nie chciałoby mi się zaczynać ponownie rozgrywki od nowa na nowym serwerze oraz nie byłbym w stanie spędzić tyle czasu, ile spędziłem na serwerze 4Life.

M: Opowiesz nam, jak rozpoczęła się Twoja rozgrywka na serwerze 4Life?
X: Moja przygoda z serwerem zaczęła się na początku wakacji 2018 roku. Wraz z dwoma kolegami złapaliśmy zajawkę na MTA. Po znalezieniu serwera weszliśmy na serwer 4Life. Na początku nie rozumieliśmy, o co chodzi. Zero oglądniętych poradników, nic. Po czasie ruszyliśmy zarabiać na magazynie i z czasem uzbieraliśmy sumę 5000PLN, za którą kupiliśmy pierwsze auto, którym był Walton 1.6. Następnie po spędzeniu kilkunastu godzin na serwerze, moje konto zostało zbanowane przez moją głupotę i chęć zarobienia paru tysięcy. Po wyzerowaniu konta stwierdziłem, że odrabiam wszystko, co straciłem w jak najszybszym czasie. W ciągu trzech nocek uzbierałem 1500lp, po to, żeby móc zarabiać na kopalni. Niestety tak wesoło mi nie było, ponieważ otrzymałem kolejnego bana o treści ,,Przyznanie się do clickera" W tamtym momencie odechciało mi się grać na dłuższy czas. Pół roku po kolejnym wyzerowaniu konta ponownie wróciłem na serwer i gram aż dotąd. Jakiś czas temu dołączyłem do frakcji San Andreas Road Assistance i robię projekt pojazdu Sabre. Staram się nie popełniać kolejnego zbędnego błędu.

M: Opowiesz nam, jakie trudności sprawiały Ci najbardziej podczas rozgrywki, jako nowy gracz?
X: Największym dla mnie problemem była nieznajomość serwera. Nie miałem kompletnie pojęcia, gdzie zarabiać, gdzie zrobić prawo jazdy oraz gdzie kupić pojazd. Wszystkiego dowiedziałem się, gdy rozpocząłem pracę na magazynie. Chciałbym niezmiernie podziękować tym osobom, które mi w tym czasie pomogły.

M: Co Cię najbardziej zachęciło do tego, aby spróbować swoich sił na serwerze 4Life?
X: Najbardziej co mnie zachęciło, to chęć poznania nowych rzeczy. Różnorodne prace dorywcze, frakcje oraz biznesy. To dzięki temu między innymi ten serwer przypadł mi do gustu. Zachęciła mnie także atmosfera, która panowała na serwerze. Praktycznie każda osoba, którą spotkała była dla mnie miła i pomocna. Otrzymywałem wskazówki, porady oraz dowiedziałem się, co i jak funkcjonuje. Nikt nikogo wówczas nie obrażał, każdy byli mili wobec siebie. W tamtym momencie uświadomiłem sobie, że to właśnie jest ten serwer!

M: Ile wynosi Twój dotychczasowy majątek oraz ile przegrałeś godzin na serwerze?
X: Na chwilę obecną, mój majątek wynosi około 300000PLN, na przegrane około 330 godzin. Moim zdaniem, miałbym większy majątek, lecz przez pierwsze 150 godzin traciłem pieniądze na nieudolnych handlach na pojazdach, oraz też przez liczne zerowania.

M: Nie żałujesz swoich przegranych godzin na serwerze?
X: Oczywiście, że nie! Poznałem na serwerze bardzo dużo sympatycznych osób oraz świetnie się bawię ze znajomymi. Przez ten czas było wiele śmiesznych momentów, złe, jak i dobre chwile. Czas spędzony na serwerze na pewno utkwi w mojej pamięci na długi okres.

M: Znajdujesz się obecnie w jakiejś organizacji albo się znajdowałeś w najbliższym czasie?
X: Wcześniej znajdowałem się w organizacji Liderzy, w której było naprawdę super. Znajdowały się w tej organizacji miłe i pomocne osoby, z którymi można się dogadać. Bardzo im dziękuję za to, że zostałem ciepło przyjęty oraz z tego miejsca chciałbym pozdrowić każdego członka organizacji Liderzy! W tym momencie wraz ze znajomymi założyliśmy organizację Blue Waves. Miejmy nadzieję, że uda nam się zbudować organizację, która przetrwa trudne chwile i będzie jedną z największych organizacji na serwerze. Życzcie nam powodzenia!

M: Jesteś obecnie w jakimś serwerowym biznesie albo chciałbyś do jakiegoś dołączyć?
X: Na ten moment nie znajduję się w żadnym biznesie serwerowym, lecz chciałbym dołączyć do biznesu 41.st Mechanized Infantry Division. Ten biznes najbardziej przypada do mojego gustu. W niedalekiej przyszłości będę się starać dołączyć do niego.

M: Mógłbyś nam nieco rozwinąć, dlaczego chciałbyś dołączyć do tego biznesu?
X: Chciałbym dołączyć do tego biznesu, dlatego, że chciałbym poznać coś nowego na serwerze. Nie byłem jeszcze w żadnym biznesie i uważam, że jest to okazja dla mnie, aby spróbować! Wybrałem ten biznes, ponieważ od małego uwielbiam oglądać filmy wojenne. Chciałbym zobaczyć po prostu, jak ten biznes funkcjonuje na serwerze.

2zB2XwO.png

hvsORax.jpg

2zB2XwO.png

M: Świetnie! Obecnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Road Assistance. Opowiesz nam coś o niej?
X: Frakcja San Andreas Road Assistance zajmuje się głównie holowaniem pojazdów, gdy przykładowo stoi on nieprawidłowo zaparkowany bądź porzucony. Zajmujemy się również zabezpieczaniem wypadków oraz innych zdarzeń na drodze. Zajmujemy się również łataniem dziur na drogach, malowaniem przejść dla pieszych, oczyszczaniem i serwisowaniem dróg i wiele więcej! Atmosfera we frakcji jest niesamowita!

M: Jak się czujesz w omawianej przez nas frakcji oraz jak się dogadujesz z pozostałymi pracownikami?
X: We frakcji czuję się cudownie! Jak wyżej wspomniałem, we frakcji są niesamowici ludzie oraz panuje wspaniała atmosfera. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania, członkowie frakcji, jak i zarząd Ci pomoże, porozmawia z Tobą. Gdy wchodzę na służbę, zawsze mam uśmiech na twarzy, co mnie motywuje do dalszej pracy w tej frakcji.

M: Jaką masz obecnie rangę we frakcji oraz jak długą wiążesz przyszłość we frakcji?
X: Obecnie jestem na randze Pracownik. Na ten moment chciałbym pozostać we frakcji jak najdłużej. Nie jestem w stanie przewidzieć, ile zostanę. Może mi coś pokrzyżować plany, przez co będę musiał opuścić struktury frakcji San Andreas Road Assistance, lecz miejmy nadzieję, że tak nie będzie.

M: Niedawno udało Ci się zdać egzaminy kończące akademie. Opowiesz nam, jak się czułeś podczas zdawania egzaminu?
X: Praktycznie podczas egzaminu nie byłem zestresowany, co wychodzi na wielki plus. Niektórym może się wydawać, że egzamin jest trudny i czują, że go nie zdadzą, lecz tak nie jest. Gdy ktoś uczestniczył na szkolenia, to tak naprawdę ten egzamin zdałby bez problemu. W mojej akademii zdałem egzamin jako pierwszy z wynikiem 91/100. Jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku. Podsumowując, nie byłem zestresowany podczas zdawania egzaminu, a bardziej byłem zaciekawiony, jak on będzie przebiegał.

M: Rozumiem. Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze podczas rozgrywki na nim?
X: Chciałbym dokończyć mój obecny projekt pojazdu Sabre. Po skończeniu mojego aktualnego projektu mam w planach zakup pojazdu Sultana, ale to już nie pod projekt. W dalekiej przyszłości chciałbym spróbować sił w rekrutacji na rangę Support. Miejmy nadzieję, że uda mi się wszystkie plany zrealizować.

M: Zbliżamy się do końca. Chciałbyś kogoś w tym miejscu pozdrowić?
X: Chciałbym pozdrowić @Kumi, @Bart*, @bonit., @Inaforaz całą frakcję San Andreas Road Assistance.

M: Dołączam się do pozdrowień! Dziękuje za możliwość udzielenia Tobie wywiadu. Realizuj swoje marzenia, jak najlepiej tylko potrafisz. Trzymaj się i do zobaczenia na serwerze!
X: Dziękuje za możliwość odpowiedzenia na pytania! Trzymaj się!

2zB2XwO.png

 

Dziękuję za przeczytanie wywiadu! Swoimi opiniami możecie się podzielić w komentarzach oraz swoimi reakcjami.

mateusz2.png

Autoryzował: @pawelik001

2zB2XwO.png

 
Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin