Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - flvgx


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem trzeciego szkodnika na serwerze, grając na serwie poznałem dużo osób, które są giga superowe więc ich tu wymieniam

 

@k0pek. - Dziękuje Ci za wszystko, za nasze rozmowy na mumble, discordzie. Dziękuje Ci za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Kontakt mamy jak coś to pisz! 

@sqah - Tobie również dziękuje za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Spędziłem z tobą na mumble bardzo dużo godzin, bardzo dużo przegadaliśmy. Dzięki również za organizacje, którą razem mieliśmy. Kontakt mamy zawsze możesz pisać, trzymaj się!

@TATRA - Dzięki za rozmowy na mumble, za odwalanie na serwerze, za każde zamachy, które zrobiliśmy. super jesteś nie zmieniaj się liszx :DD

@Nieznany_2467 - Dzięki za rozmowy na dc, git się grało

@architect - super jesteś kuba wracaj na 4life i wiesz co robić z osobnikiem KACPERO

@kseo. - super jesteś kacper sory że cie nazywałem wiesz jak powodzenia w życiu :P 

@supermaciek2010PL - siema maciek fajnie się gadało super jesteś

@nitromaciek2010PL - super jesteś nawalaj dalej z granatów w kapusty na dmie

@minecraftmaciek2010PL - super jesteś nie zmieniaj sie fajnie sie gadało

@garbatymaciek2010PL - super jesteś, nie zmieniaj sie

@wolnymaciek2010PL - siema dziki super jesteś i fajnie sie gadało pozdrawiam

@ZiomOpel - Niech blade służy, powodzonka na serwerze, siema :P 

@ThanKs. siema admin super jesteś

@NukeR - Fajnego masz sultana ale zmien ten bak 100 bo nikt go nie kupi, pozdro super jesteś :D 

@TheSzef* - Poznałem się z Tobą w akademii SAMD w 2018 roku. Na mumble również dużo gadaliśmy.

@Aris - Dziękuje za rozmowy na mumble, discordzie. Kontakt jest jak coś to pisz. Jesteś super osobą.

@tobia$z. - Siema, powodzenia tobi na serwerze :DDD

@Gnida - Siema, no i du*a z tornado, powodzonka :P 

@GrzybsoN. - gostek nie zmieniaj sie ok?

@k0niex - Chociaż ty wrócisz na 4life, trzymaj się!

@Mihau. - Spoko osoba, powodzonka w życiu i na serwerze :P 

@Szymrek7 - Kiedyś dużo akcji na DM, jak widać ja już nie zagram xD powodzonka

@flor1aN Super jesteś nie zmieniaj sie :DDD

@Ciastkowy* - Czasem było ciężko się dogadać, ale jakieś wymiany weszły, powodzenia w życiu :DD 

@bobekpatryk - Super się gadało, powodzenia w SAPD :DD 

@Daxsik. - Dzięki za rozmowy na mumble, wspólne odwalanie super jestes nie zmieniaj sie i powodzenia w SAPD :DD

@PerkuleZ. - Majster dzięki za pożyczki, super jesteś, powodzonka w SAPD :P 

@simplyperminal - super gość jesteś ogólnie a guwno1 nie jest super :DDD

@dzejsbond - siema dzieki za rozmowy i ogolnie super jestes

@Chesterfieldy - siema mati

@MarcinPojara - siema marcin 

@Adamox10 - Fajnie się gadało grzybku ;D

@Kml95 - Siema, powodzenia na serwerze :P 

@Roko. - Siema, trzymaj tego buffka 342 bo fajny on, powodzonka :P 

@KeveS - Dziękuje za rozmowy na mumble, patrole w SAMD. Nigdy nie zapomnę sytuacji na służbie z jednostką do 10 minut XDD. Powodzenia w życiu jak i w SAMD! Jak widać nie wytrzymałem xD

@Dwiso Dziękuje za rozmowy na discordzie, na mumble! Jesteś również spoko osobą. Kampienie na Eleganta, obliczanie kiedy on będzie - to był HIT XD, kontakt jest jak coś to pisz. Jak widać nie wytrzymałem xD

@Argen - Git osoba

@bonit. - Siema, powodzenia na serwerze :D 

@OwOc - Trzymaj tego jestera i tą kolekcje

@XQward - Dziękuje za każdą pomoc na serwerze, pozdrawiam :DD

@Danieleczek - Siema, powodzonka na serwerze :P 

@CAT - Trzymaj się grzybek 

@Kryszka - Git osoba ogólnie :P 

Jak o kimś zapomniałem, to przepraszam lecz nie dałoby się tu wymienić wszystkich. Pozdrawiam

Edytowane przez flvgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin