Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Damianuuu - oskarżony przez ItzFrancuz


ItzFrancuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: Damianuuu
    Data i godzina zdarzenia: 31.10.2023 / ~ 15:00
    Pełen opis sytuacji: Pracuje sobie na pracy dorywczej kuriera a pan Damianuuu stwierdza ze za mojego vmaxa na AUTOSTRADZIE sobie zacznie mnie ganiac xddd
Po dojechaniu na miejsce zaladunku chlop zaczal do mnie strzelac z tazera i nie trafial(nie wiem co taka osoba robi w frakcji) Xdddd
Jak poprosiłem o dowód mojego przywinienia za który byłem goniony to nawet nie potrafił odpisać tak samo jak na jego wysłanie clipa z jego POV'u całej sytuacji. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant II Damianuuu, Police Department.

Nakazałem ci się zatrzymać z powodu bezpodstawnego torowania lewego pasa ruchu na autostradzie. Służy on do wyprzedzania. Po dojeździe na bazę kurierów zacząłem celować do ciebie tazerem iż myślałem, że wysiądziesz zaraz z pojazdu. Nie oddałem strzałów w twoją stronę. Nie widzę błędu z mojej strony. Zaczekamy co powie zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak funkcjonariusz napisał, lewy pas na autostradach służy tylko i wyłącznie do wyprzedania. Więc miał on prawo cię zatrzymać. Natomiast ty nie wykonywałeś poleceń więc funkcjonariusz ruszył za tobą w pościg. 

Nie widzę tutaj żadnego przewinienia @Damianuuu w takim razie zostaje uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin