Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ohayo UwU :)

Jestem zaszczycony nominacją od @IsHy., @L4MP3Koraz @Coska

 

Ja z kolei nominuję : @SG* @Spoko002 @szumjas @YerbaDisa*app @MIKO23 @Serg @Dumbooraz @HalfDonkey2 i @cebulkaK9 :)

Pozdro :*

 

 

 

received_312071740962676.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @ManiekPL za nominacje :D
uy5pPUr.png
Nominuje @Czarnulka<3 @PAWELOVSKI. @Komert @KacPusS @Lisa_ @bobekpatryk @Blondyna @JAKUBEX. moze po tylu latach sie w koncu pokażesz swiatu  ;D

Edytowane przez shvky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niewiadomych przyczyn post poprzedni z poniższym zdjęciem został usunięty.

A81mNnQ.png

Domyślam się że chodziło o zamazaną twarz. Aczkolwiek chciałbym zaznaczyć że ¾ zdjęć tutaj wyglądają podobnie, lecz zamazanie twarzy w programie zastępuje tu telefon zasłaniający całą głowę. Z góry uprzedzam, że nie mam nic do tego tylko po prostu uważam to za troszku niesprawiedliwe.

Dziękuję, dobranoc. Można się rozejść.

@shvky Dzięki za nominację. Ja ponownie nominuję @Jvkub i @w0.jtekk. Edit: Jeszcze @Starosta ;]

A poniżej oryginał. Tak o to wygląda człowiek który od kilku miesięcy walczy z bezradnością wobec krzywdy która dzieje się bliskiej mu osobie.

E0uiIIG_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

Pozdrawiam, szczęśliwych walentynek. Trzymajcie się! <3

Edytowane przez Komert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin