Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✮ Petycja! ✮ Dotycząca pojazdów patrolowych San Andreas Road Assistance ✮ Petycja! ✮


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bensonowsky551 napisał:

A tak btw śmieszne jest jak ktoś jeździ za tobą 15 min żeby ci dać mandat

Powiem tyle 

Godzinę temu, Bensonowsky551 napisał:

jeden z waszych pracowników

tzn Ja
Mam prawo jechać za tobą bo wiem ,iż wiekszość SARA nie stosuje sie do KRD w mieście :)

 

Edytowane przez Danboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bensonowsky551 napisał:

To sobie pojeździj za swoimi kolegami z frakcji bo co niektórzy na patrolu cisna v maxem przez miasto 

Ale proszę, pokaż mi dowody, to postaram się o ukaranie. Nie sądzę, że SAPD ciągle łamie przepisy, bo mając 1100h na serwerze widziałem to kilka razy. Dasz mi dowody to sam skargę napisze. 

Mnie bawi bindowanie RP niektórych pracowników SARY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DreeY*998 napisał:

Ale proszę, pokaż mi dowody, to postaram się o ukaranie. Nie sądzę, że SAPD ciągle łamie przepisy, bo mając 1100h na serwerze widziałem to kilka razy. Dasz mi dowody to sam skargę napisze. 

Mnie bawi bindowanie RP niektórych pracowników SARY.

Nie wiem co masz do bindowania ?

Może niektórzy mają problemy z zapamiętaniem , a nie chce im się co trochę wchodzić do MS ?

Więc jak dla mnie bindowanie RP nie jest złe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Avillen. napisał:

My jeszcze akademii nie mamy, więc lawety sobie stoją na bazie. Po drugie, naszym obowiązkiem nie jest dysponowanie lawetą do służb na 4Life.

Co to da później wasza akademia będzie miała radiolki SPSA więc i tak nie bedzie lawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post  (ta petycja) mial dotyczyc tylko SARY. Pisali ja glownie funkcjonariusze. Wychodzi na to,ze teraz ten post przeradza sie w wojne pomiędzy-frakcyjną ... co drugi to lepszy,jeden jedzie po SAFDach,inny po SAMDach - ze obie służby AFCZą lub wożą "du*e"  patrolówkami .....co mają robić,jak tylko 20% ludzi na tym serwie umie RP? A wypadki,zdarzają się rzadko,a jak juz przyjdzie co do czego to nagle okazuje się,ze jest 0 RP.

Nikomu na tym serwerze nie da się dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pitu112 napisał:

Ten post  (ta petycja) mial dotyczyc tylko SARY. Pisali ja glownie funkcjonariusze. Wychodzi na to,ze teraz ten post przeradza sie w wojne pomiędzy-frakcyjną ... co drugi to lepszy,jeden jedzie po SAFDach,inny po SAMDach - ze obie służby AFCZą lub wożą "du*e"  patrolówkami .....co mają robić,jak tylko 20% ludzi na tym serwie umie RP? A wypadki,zdarzają się rzadko,a jak juz przyjdzie co do czego to nagle okazuje się,ze jest 0 RP.

Nikomu na tym serwerze nie da się dogodzić.

Powiem ci , że do SAMD , SAFD nic nie mam ale SAPD zaczynają działać na nerwy ale to już ich sprawa. Niech robią co robią później się okaże co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toby. napisał:

Jestem na TAK ! Zamiast jeździć i wykonywać swoje obowiązki panowie z SARA jeżdżą w 3-4 osoby i nabijaja minuty ale odpisać i pomóc graczom to już ciężko.  

Panie złoty jak dobrze zżyjesz z SARA to każdy Ci odpowie odpisze nie wiem co tu jeszcze dodać ale ja jestem za obronną ręką w Stosunku do SARA co do SAFD i SAMD tak samo ! Tak pisał Pitu co robić jak 20 % Graczy wyskoczy z RP a reszta 0 wypadki dziennie no z 5 WOW więc od czego sa patrolówki by pojechać zobaczyć co na miescie w razie  tzw "W" wezwać jednostke czyli Karetke .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bojar|YT| napisał:

A może niech każda frakcja zacznie pilnować własną du**ę a nie.

NP. SAPD będzie decydowało co ma być w SARA, SAMD co ma być w SAFD albo i inaczej.

Niech każdy zajmie się sobą i swoją frakcją. 

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhhaha to się zaczyna robić śmieszne. Jak już ktoś wspomniał o tym nabijaniu "minut" na patrolu, to jest to samo jak w tym poście nabijamy posty sobie, myśląc o szanownym @XQward zapier@!#a równo, więcej poświęca czasu na forum niż na nauke (z tego co widze), ustawia sobie te cele 40k postów pomaga innym graczom np. apelki, skargi, błędy itp. Sapdy cejoty nie umieją uszanować tego bo takim gównia@!m tematem jak ten nabijają posty, repoutacje. Gdyby danbossik cały czas takie bezsensowne tematy pisał, to XQwarda w 1mies wyprzedził. Co do SAPD pinujcie swojej du!@ bo z tego co widze w zabudowanym jedziecie 120 na bombach, po czym wyprzedzacie mnie wyłączacie bomby i dzida poszli. Co do patrolówek do każdego mówie patrolówki będą, tak jak pisał Buleczka, AFKarnia na służbach jak macie problem to reporty dawajcie administarcja zadecyduje czy dostaną bana. Jestem pewien, że jakbyście mieli 1 tydzień cały, przykładowo po 12h jeździć z full rp to byście po 6 h padli na py@k i byście jechali patrolówką, to jest odskocznia od lawet, nie musisz rp itp. Co do @Pawelek tak nas nie tolerujesz (SARA) a na szkoleniu się zjawiłeś ? Jak nam to wytłumaczysz? Może chcesz znowu dołączyć? Jesteś dwulicowy poprostu tyle w temacie :). PS. Sorry za orto telefon.

                                                                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin