Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - Akvez.


Akvez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Akvez napisał:

Tak wiem, zalepiłem. Otrzymałem od was szansę, ale ją zmarnowałem. Po prostu MTA znudziło mi się, trzymała mnie tutaj ranga Lidera Frakcji.

Czy znudzenie to powód, żeby zawodzić innych ludzi? Żeby sprzedać ich zaufanie? Tak do zastanowienia, na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

45 minut temu, Akvez napisał:

Boże... ratuj mnie przed debilam* 

Co może wiedzieć taki no-name jak ty?

no-name? krupniok gra tu chyba nawet dłużej od ciebie, jedyne co ty osiągnąłeś to zielony nick i dzięki tobie SARA osiągnęło poziom dna "debilu"

Co może wiedzieć taki hipokryta jak ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Akvez napisał:

Tak wiem, zalepiłem. Otrzymałem od was szansę, ale ją zmarnowałem. Po prostu MTA znudziło mi się, trzymała mnie tutaj ranga Lidera Frakcji.

A tak poza tym, to gdybym ja nie stworzył tej frakcji, to nie byłbyś liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
56 minut temu, Akvez napisał:

I tak tutaj nic nie znaczysz, zawsze będziesz graczem :) Z fartem

43 minuty temu, Akvez napisał:

Boże... ratuj mnie przed debilam* 

Co może wiedzieć taki no-name jak ty?

No nie...
Chciałem tutaj napisać ciepłe nara, ale zacząłem czytać twoje wypowiedzi.
I co? Stwierdziłem, że mam do czynienia z całkiem inną osobą niż sądziłem.. z hipokrytą.

Ty też byłeś kiedyś takim "no-name", sądzisz, że kim jesteś teraz? 
To, że miałeś kiedyś rangę .. i nawet jakbyś nadal ją miał .. to nie znaczy, że jesteś / byłeś lepszy.

Powiem szczerze, osobiście wolałbym być no-name niż osobą twojego poziomu.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ZbyK napisał:

No nie...
Chciałem tutaj napisać ciepłe nara, ale zacząłem czytać twoje wypowiedzi.
I co? Stwierdziłem, że mam do czynienia z całkiem inną osobą niż sądziłem.. z hipokrytą.

Ty też byłeś kiedyś takim "no-name", sądzisz, że kim jesteś teraz? 
To, że miałeś kiedyś rangę .. i nawet jakbyś nadal ją miał .. to nie znaczy, że jesteś / byłeś lepszy.

Powiem szczerze, osobiście wolałbym być no-name niż osobą twojego poziomu.
Pozdrawiam serdecznie.

Muszę przyznać poniosły mnie emocje, postaw się na moim miejscu. Typek postanowił oczerniać mnie w oczach innych, że niby byłem tutaj dla rangi.  Z tym "no-name" chodziło mi, że nie ma pojęcia o tych sprawach a się wypowiada.  Oczywiście że nie uważam się, że jestem lepszy od innych. Zawsze traktowałem wszystkich na równi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Akvez napisał:

Muszę przyznać poniosły mnie emocje, postaw się na moim miejscu. Typek postanowił oczerniać mnie w oczach innych, że niby byłem tutaj dla rangi.  Z tym "no-name" chodziło mi, że nie ma pojęcia o tych sprawach a się wypowiada.  Oczywiście że nie uważam się, że jestem lepszy od innych. Zawsze traktowałem wszystkich na równi.

ta, równi i równiejsi, jo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin