Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Ciał bella ;]

    Kibol1908., pamiętaj jedno: zawsze ja sprytna osoba będzie o Tobie pamiętała. PAMIĘTAJ. Droga dla Ciebie do sprytnej grupy 4Life, którą prowadzę będzie zawsze, a to zawsze otwarta. Jak powrócisz to pierwsze co zrób Kamileczku pyszny to zgłoś się na FB, GG to zakończę ten Twój urlop w mojej sprytnej grupie 4Life, która polega na żartach, zabawie, miłej atmosferze. Przecież ja ciągle wklejam logi i się bawię na /g. Nie zauważyłeś tego? Trzymaj się jeszcze raz ziomeczku sprytny. CZEŚĆ.
  2. KNX

    Siema Rodo

    Co tam u Ciebie RodowitY?
  3. KNX

    Niema wzroru

    Takie pytania to w statusie, na SB forum, bądź na serwerze, lub do graczy na pm. Tutaj nie zadajemy takich pytań.
  4. KNX

    Ciał bella ;]

    PS. A o mnie nie napisałeś ani słowa, a ja Cię dodałem do sprytnej grupy 4Life na bardzo wysoką rangę. Zawiodłem się na Tobie, a to bardzo.
  5. KNX

    Ciał bella ;]

    Okej. Ode mnie masz urlop na 30 dni, lub na ile chcesz z sprytnej grupy 4Life, którą założyłem. Trzymaj się - ogarnij byt z swoją ukochaną, swoje życie przede wszystkim ogarnij.
  6. Aha. To pomyślę. W przeciągu 48h dam tu następną odpowiedź.
  7. 21000 PLN - ostateczna propozycja. PS. I tak na 120k zostałem oszukany niedawno i zaczynam od nowa zbierać pieniądze. Już uzbierałem ponad 50k od nowa na Dodzie/magazynierze/kosiarkach. Więc zgadzasz się?
  8. No szkoda ziomeczku że nie chcesz mi go sprzedać. No to dobrze - szukaj innego kupca.
  9. KNX

    Kupie sanda (:

    Gracz na forum został zbanowany.
  10. KNX

    Żegnam.

    No to narazie.
  11. KNX

    siema wracam na 4life

    O siema. Znam Cię.
  12. Namik209, który to Stalion a serwie? A pomyśle czy kupić.
  13. KNX

    Papa

    To zmieniaj bo mnie szlag trafi.
  14. Widziałem go na serwerze, wrócił do DES.
  15. KNX

    Siema Rodo

    Ja też ją bardzo cenie. Bardzo ją lubię. Miłe słowa napisałem na tą adminkę i jest w mojej grupie, którą prowadzę na 4Life - polegającej na żartach, zabawie:
  16. Będziesz dzisiaj na serwerze?
  17. KNX

    Siema Rodo

    Co tam u Ciebie RodowitY?
  18. Ja do 05:20 grałem na 4Life. I RodowitY mi dał na minutę suppa z okazji nowego roku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin