Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Przerwa

    No to narazie. Wróć jak będziesz miał czas.
  2. KNX

    Buffalo [LOCK]

    Okej... Przemyślę. Do 24h dam Ci tu odpowiedź ponowną następnym postem.
  3. KNX

    Buffalo [LOCK]

    Zgadzasz się na to?
  4. A skąd taka pewność? Cały czas proponuje ceny. Przeczytaj moje posty w tym temacie, a później oczerniaj! Takie pisanie graczy mnie denerwuje, że ktoś mi wytyka błędy, chociaż nich nie robię w tym temacie, proponując ceny. A co do tematu: to za Manane proponuje Ci dać kwotę 7000 PLN. Zgadzasz się?
  5. KNX

    Hej

    Co tam u Ciebie ziomeczku najdrozszy? ;]
  6. Wracaj! Brakuje nam Ciebie. Niestety trochę rzeczy 'zjebałeś' (tak jak Ty to piszesz), ale da się to naprawić. Słuchaj mnie i DeltaRony Pomożemy Ci wyjść z tego burdelu. Do mnie zawsze na GG, FB możesz napisać. Tyle ode mnie i wracaj na 4Lifa!
  7. KNX

    Odchodze, lol

    Gracz wrócił na serwer. Witam ponownie.
  8. KNX

    Siemka znowu ;)

    Skąd taka pewność adminko pyszna? To ja w środę 23.12.2015 kosiarkowałem do 07:37 rana z wtorku 22.12.2015 na środę 23.12.2015. ;] A Ciebie witam ponownie pyszny graczu...
  9. Wróciłeś i masz PREMIUM+. Witam Cię ponownie. Ten temat do zamknięcia.
  10. Chciałbym się Ciebie zapytać: jakiej masz dość sytuacji? Jaka sytuacja Cię dręczy? Jak nie chcesz o tym tu publiczne na tym forum pisać to wal śmiało do mnie na pm forum.
  11. KNX

    Bry ;3

    Co tam u Ciebie Teusz*? To Ty jednak?
  12. KNX

    Wróciłam !!! :3

    Co tam u Ciebie Zuzanna123? Jak nowy rok Ci mija słoneczko?
  13. KNX

    Przyszedł czas...

    BezCenzury wrócił. A ja wierzyłem że wróci i wrócił. Witam Cię ponownie.
  14. Autor zbanowany na tym forum i na tym serwerze. Ten temat nie ma sensu. Do zamknięcia.
  15. KNX

    Żegnajcie :>

    Szkoda, że odchodzisz z stąd w mgnieniu oka. Cześć...
  16. KNX

    Przywitanie

    Witam Cię. Mam nadzieje, że szybko się zapoznajmy. Oby tak było. Ja jestem bardzo pomocną osobą. Cześć. ;]
  17. KNX

    Odchodzę

    No to narazie. Wróć kiedyś. ;]
  18. KNX

    Czas już na mnie.

    Żegnam Cię, chociaż mało Cię znałem.
  19. KNX

    Pożegnanie Bakomiastego

    Szkoda, że odchodzisz. Trzymaj się. Powodzenia w żuciu RL życzę.
  20. KNX

    Siema znowu :)

    Siema ziomeczku najdroższy. Znam Cię. Byliśmy w Flaszbangu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin