Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Ja mam narazie zwalone życie, świat mi spadł na psy. ===================================== Jesteś zbanowany/a na tym serwerze! ===================================== ===================================== Powod: odwalanie ===================================== ===================================== Ten ban został nałożony na nick: Rajstopy105 Ten ban został nałożony przez: Bolek. Ban jest aktywny od: 2016-08-16 16:36:41 Ban jest aktywny do: 2019-05-12 16:36:41 ===================================== Twój serial to: (serial ukryty) ===================================== Jeżeli uważasz ze ban jest niesłuszny, lub chcesz się starać o wcześniejsze jego zdjęcie, napisz podanie o odbanowanie na naszym forum: www.mta4life.pl ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  2. KNX

    Siema

    Fajnie się poddajesz. No to żegnam.
  3. KNX

    Pa Pa moje cejotki ;)

    GZ unbana. Mi @Bolek. odrzucił apelację a pisałem ją ponad 8 godzin. Mi się nie udało z unbanem.
  4. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    No szkoda, trzymaj się.
  5. To przepraszam. Dobra, czekamy na rozpatrzenie apelacji. Już tu nie spamujmy. . .
  6. KNX

    Pa Pa moje cejotki ;)

    No trzeba być dobrej nadziei. Teraz tylko czekać na rozpatrzenie apelacji. Już tu nie piszmy, bo nie potrzebne spamujemy, a ja nie chcę punktów. Chcesz? To na FB dalej piszmy, mój FB, to: Tobiasz Tułacz Napisz tam.
  7. KNX

    Pa Pa moje cejotki ;)

    No to czekamy na werdykt.
  8. KNX

    Narka

    Ty chyba wróciłeś na serwa.
  9. KNX

    Pa Pa moje cejotki ;)

    Miej nadzieję, nie poddawaj się. Czekaj na rozpatrzenie apelacji.
  10. KNX

    Koniec kariery

    Jeszcze raz szkoda :(
  11. KNX

    No to elo

    Myślałem, że odchodzisz. No ale witaj serdecznie.
  12. KNX

    Siemka!!!

    Witam ponownie.
  13. KNX

    Pa Pa moje cejotki ;)

    A ja bym walczył o UNBANA (tak jak ja aktualnie). Ale to Twoja decyzja. Żegnaj.
  14. KNX

    Porzegnanie LeniaxekPL

    To narazie. Miłego życia życzę.
  15. KNX

    Siema

    Widzisz sam jak wygląda obecnie Twoja sytuacja. Ciągle obrażasz starsze osoby. Ale rób jak uważasz.
  16. KNX

    Odchodzę

    Nie żartuj PIDzie 85, że z stąd odchodzisz.
  17. Zostałem wymieniony w apelacji, więc się wypowiadam. Udostępniłeś na kanale moje zdjęcie z zakończenia roku szkolnego 2012/2013 (jak kończyłem gimnazjum). Nie wiem, skąd te zdjęcie masz. LOL. Przy tym zdjęciu bardzo się ostro ze mnie śmiałeś, np. z zębów-królika, których już nie mam i z fryzury-grzybka, której też już nie mam, bo jestem teraz ścięty na krótko. Bardzo mnie tym zraniłeś. A, że @Bolek. mnie lubi, to Cię zbanował... i nie z powodu wkurzenia na grę CSa:GO, tylko, że RCON mnie obronił. Tyle z mojej wypowiedzi.
  18. KNX

    Grafika

    Ale to pachnie. 10/10.
  19. Ale to pachnąco. 10/10 za film.
  20. Pamiętajcie wszyscy ((szczególnie @ZbyK)) - Rajstopki są fajne - szczególnie jak są w najlepszym kolorze, a najlepszy, to kolor czarny - przykład, moja sygna obecna na tym forum. Zobaczcie, jaka ta moja sygnaturka jest Boska - [1] te rajstopki są aromatyczne, orzeźwiające, elastyczne, pachnące, ale również najlepsze swojej klasie. Aż się dobrze w mózgu robi. . . [1] Najlepszy kolor, to kolor czarny - patrzeć na moją sygnę, jaka fajna. , fajna sygna. LIKE.
  21. KNX

    Siemanko.

    Witamy Ciebie ciepło. Życzymy miłej gry.
  22. KNX

    PRZERWA :(

    Cześć. Wróć jeszcze jak będziesz miał na to smaka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin