Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    RIP IN PEPPERONI Arczi*

    Szkoda że odchodzisz. To żegnaj.
  2. KNX

    No cześć

    Cześć sprytny ziomeczku.
  3. KNX

    Mały urlopik

    Cześć. Miłego życia życzę.
  4. KNX

    Odejście :/

    Stara ekipa odchodzi. Żegnaj ziomeczku, wiesz, gdzie mnie znaleźć. Cześć. . .
  5. KNX

    Gitara,siema

    Żegnaj. Powodzenia Ci życzę w życiu.
  6. KNX

    Powrót-xMachinex

    , kogo moje piękne oczy widzą. To Ty? Siema ponownie.
  7. KNX

    Odchodze.

    No żegnaj. Szkoda.
  8. KNX

    Gitara siema

    Wiem o co jest ten problem. Żegnaj kochany Frixie...
  9. Żegnaj graczu, chociaż Cię nie znałem.
  10. KNX

    No to co? wracam! :D

    No wiedziałem. Witam Cię ponownie.
  11. KNX

    Witajcie ;)

    Również Cię witam.
  12. KNX

    Witam ponownie!

    Witam ponownie.
  13. [*] 11.09.2001-11.09.2016. Od 8:46 się wszystko zaczęło, od wbicia w pierwszą wieże. Po 17 minutach - 9:03 - drugi samolot wbija w drugą wieże. 9:59 - runiecie drugiej wieży, paliła się tylko 53 minuty (bo samolot inaczej wbił), po czym runęła. Pierwsza wieża paliła się 102 minuty - 8:46-10:28. Zatem druga tylko te 53 minut. [*]
  14. KNX

    Żegnam

    To pa. . .
  15. KNX

    Powrót.

    Również Ciebie znów witam.
  16. Witam Ciebie serdecznie.
  17. KNX

    Ślepiec wita

    Witam Ciebie również. Życzę Ci miłej gry.
  18. KNX

    @C

    Witaj ponownie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin