Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. UDAŁO SIĘ ZBYĆ MOJĄ OSOBĘ Z CZARNEJ LISTY SDSA... /me Otwiera rajstopy i świętuję z tej okazji. . . <3 <3 <3 :) :) :)

  2. Zawsze podejrzewałem że coś do mnie masz Szkoda, że ukazujesz to w taki sposób. Zapamiętam to sobie. Najsmutniejsze jest to, że ludzie widzą tylko to co jest złe. Jak zrobisz coś dobrego ktoś Cię chwali za każdym razem? Nie. Tylko jak robisz coś złego, to każdy Ci to wypomni. Takie jest życie. Sam nie wiem czemu napisał takie rzeczy o Tobie. Nie przeczytał, że 'mieszkasz sam' i że 'masz trudną sytuację w życiu'? NIE. Chyba niedokładnie czytał Twojego posta. Po czym napisał takie bzdury do Ciebie. . . Ja nic do Ciebie mam. Głowa do góry ziomeczku. I jak by to, to pisz do mnie o każdej porze na FB - zawsze Cię wysłucham... I Ci w miarę możliwości pomogę.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Spokojnie @Oxygeny, mieszkasz sam. A po przeczytaniu tego wszystkiego zrobiło mi się Ciebie po prostu żal. Powodzenia w życiu Twoim. PS: Ja nigdy na Ciebie nie byłem zły.
  7. KNX

    Zarobki we frakcji.

    Proponuję tak, żeby nie było spinek: 1. Na pracach dowywczych - x2. 2. We frakcji - x2.050. A czemu? Bo to frakcję dają ważną rzecz na każdym serwie na którym te frakcję są. Ale ja jestem na tak w tej rzeczy ogólnie. Ale moją propozycją jest to @UP właśnie w dwóch punktach. Tyle ode mnie.
  8. KNX

    Nq

    Okej To idź.
  9. KNX

    Witam :D

    Witam ponownie. Spokojniej gry życzę ponownej.
  10. KNX

    _Klocek_

    No masz rację. Przez bana na serwie odchodzić z 4Lifa?
  11. KNX

    Administracja 4life v2

    Krab usunął? . . . . . Odpowiem tak:
  12. KNX

    Witam - Kertiz456

    Witam Ciebie serdecznie. Życzę Ci miłej gry. Jakbyś czegoś nie wiedział - śmiało, do mnie pisz.
  13. KNX

    #ELDO

    Dobra ziomeczku, spoko. Trzeba było tak nie robić, to byś nie miał takich problemów. Żegnaj.
  14. KNX

    #Powrót

    Wzajemnie. . . Witam Cię.
  15. KNX

    Jarzun- Po przerwie

    Miłego, ponownego grania. Nie oszukuj nikogo więcej, mimo, żeby oszustwo miało wynosić na 1 PLN. Witaj ponownie.
  16. Okej. Siema ziomeczku.
  17. KNX

    Guess who's back ?

    Witam ponownie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin